Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Zielony Kaktus - obecnie na zimowo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, od dwóch miesięcy jestem posiadaczem Audi A4 z silnikiem 1.6 ADP - naprawdę:decayed: z 97r. jak narazie seria oprócz felg, ale one i tak są od A4, czy będą mody/rezanie nie wiem na chwilę obecną podoba mi się taka, może kiedyś się znudzi to wtedy będę coś myślał.

Wyposażenie całkiem ok w porównaniu do tego co miałem w poprzednim aucie. Przesiadłem się z Laguny I 2.2D i to był kompletny golas, także z ważniejszych to 2xpoduchy, klima, domykanie szyb, ABS.

A o to poprzedniczka od wożenia mojego tyłka:

cvz5.jpg nvpe.jpg lm6e.jpg

Wnętrze w Renacie mojego autorstwa:decayed:

Od kupna zdążyłem przerobić większość typowych usterek, a mianowicie: czujnik temp. silnika, termostat, sonda, przepływomierz. Oprócz tego wymiany eksploatacyjne na start w samochodzie z zagranicy.

To tak ... pisałem wyżej, że narazie bez modzenia, ale:decayed:

Do tej pory zrobione:

WNĘTRZE

- ręczny w skórze (po mojemu :wink: )

13112012089.jpg 13112012086.jpg 13112012088.jpg

- podświetlanie klamek wewnętrznych

p2190005a.jpg p2190001a.jpg

- wewnętrzne oświetlenie LED (ledowe żarówki w fabrycznych miejscach)

- ledowe podświetlanie tablicy rej.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

- alufelgi s-line 17"/7,5J z oponami 225/45/17

gjjx.jpg

- białe kierunki boczne

p2160025a.jpg

- lusterko prawe długie od anglika

p21600320000.jpg p2160036a.jpg

- grill na czarno (ramka mat, znaczek oooo ori chrom)

4cp5.jpg

- drugie światło przeciwmgielne tył

- wymiana mat grzewczych lusterek

MODYFIKACJE SILNIKA

NI MA:decayed:

Dalsze plany:

- podłokietnik [ na chwilę obecną to chyba jak za darmo dostanę]:grin:

- dorezanie halo od polifta

- mam jakąś wizję co do kiery i gałki zmiany biegów, ale to jest tylko wizja.

do wszystkiego będą fotki jak tylko wpadnie do auta

ZDJĘCIA

SESJA nr. I

p6170002.jpg p6170004v.jpg p6170007.jpg

SESJA nr. II (winter look)

p2160016a.jpg p2160021a.jpg p2160026a.jpg p2160022aa.jpg

SESJA nr. III

p4270004z.jpg 4cp5.jpg qrb6.jpg k6y8.jpg ubtj.jpg gjjx.jpg

WNĘTRZE

p6280015u.jpg p6280008g.jpg p6280006.jpg p6170019.jpg

Opublikowano

ladny kolor :wink:

Opublikowano

Ladnie sie prezentuje :kox: oby sluzyla:wink:

Opublikowano

Szkoda że tylko 1.6, a po za tym dobrze jest :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za słowa uznania, zaczyna mnie korcić coś pomodzić ale jakoś mi wsio pasuje, może lusterko od anglika się włoży zobaczymy, no i napewno pasuje zmienić tarcze hamulcowe .

sokal widzę spalanie mamy identyczne:pali:

pozdro

Opublikowano

Umieść zdjęcia, w poście, łatwiej się przegląda

Opublikowano
sokal widzę spalanie mamy identyczne:pali:

pozdro

dobre auto to i dobre spalanie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No to dziś pierwszy mod- centralny zamek z pilota z domykaniem szyb, coś co naprawdę ułatwia codzienne użytkowanie:decayed: sterownik noxon t3 zamontowany samodzielnie z pomocą tematu znalezionego na forum:thumbup1:

Opublikowano

dobra sprawa z tym domykaniem szyberek też się u mnie zamyka

Opublikowano

jaki centralny kupiles i ile Cie wyniosło?

Opublikowano
  • Autor
jaki centralny kupiles i ile Cie wyniosło?

centralny tak jak napisałem NOXON T3 wyniosło mnie 90zeta, kupiony w motosklepie u mnie w okolicy.

Opublikowano

a spoko kolego :) mój adp za niedługo też bedzie w to wyposażony :)

Opublikowano

Faktycznie kolorek robi wrażenie :). Bezawaryjności :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Po kilku miesiącach przyszedł czas na uzupełnienie danych:wink: w wyglądzie zmian drastycznych nie ma, jedynie kierunki boczne zmienione na białe.

Jeśli chodzi o tuning mechaniczny to wpadła instalacja LPG sekwencja Stag 4plus. W najbliższych dniach wymiana tarcz i klocków przód.

zdjęcie poglądowe

16092012043.th.jpg

---------- Post dopisany 13-11-2012 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 12:10 ----------

[/color]Z braku ciekawszych zajęć wpadł do wnętrza "skórzany" ręczny:decayed: ale tak trochę inaczej. Jest to zwykły plastikowy ręczny który obkleiłem/obszyłem eko-skórą.

13112012085.th.jpg

13112012084.th.jpg

a tak wyszło od spodu

13112012086.th.jpg

a tutaj tylna część

13112012087.th.jpg

a tak prezentuje się w aucie

13112012089.th.jpg13112012090.th.jpg13112012091w.th.jpg

O pokrowcach ciiiiii :decayed: to tylko tymczasowe ochraniacze na fotele w czasie dojazdów do pracy:grin:

Opublikowano

Estetycznie ten ręczny zrobiłeś.

Autko bardzo podobne do mojego.

Opublikowano

Ten wzór felgi co raz bardziej mnie korci :jerk:

Opublikowano

Ja myślę o 17" "łopatach" z A8 :wink:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za uznanie, mieszek i gałkę również sam robiłem tym samym materiałem, wszystko się ładnie zgrywa z tunelem bo faktura materiału jest bardzo podobna do tej na tunelu. Nie chwaląc się w poprzednim aucie (renault laguna I gen) sam obszyłem cały środek, znaczy fotele, kierę i boczki.

davidoff autka podobne ale kolor jednak różny:wink:

sokal felga naprawdę godna uwagi na A4 także polecam taką, choć ja pewni zmienię opony na jakieś 205 ale po zimowym sezonie będę myślał nad tym.:wink:

ADP rules:decayed:

Opublikowano

sokal felga naprawdę godna uwagi na A4 także polecam taką, choć ja pewni zmienię opony na jakieś 205 ale po zimowym sezonie będę myślał nad tym.:wink:

czemu na 205? :przebiegly:

ADP rules:decayed:

:banan:

Opublikowano

sokal felga naprawdę godna uwagi na A4 także polecam taką, choć ja pewni zmienię opony na jakieś 205 ale po zimowym sezonie będę myślał nad tym.:wink:

czemu na 205? :przebiegly:

Felga ma tylko 7,5 cala i 225 wyglada na niej jak balon. Poza tym pewnie mniej nosi 205 po drodze. A w ADP z trakcją nie powinno być problemów. :decayed:

Zgadłem?

Ja na 8" też będę szukał 205/50.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.