Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
i do innego miasta pojechała? nie bali się u nas kupić?
-
SPOTY RADOMSKIE
j.bać to zazdroszczą że tyle u nas fur i ogłoszeń taki rejon kraju że ludzie z czegoś muszą żyć też, a jak zobaczą wątek z trytytkami to pójdzie fama i o to u mnie jak wcześniej pisałem odma
-
SPOTY RADOMSKIE
:brawo:poprawne odpowiedzi panowie w temacie wrócę do tematu trytytek u mnie też w tym roku się pojawiły na odmie nawet chwilowo spełniają funkcję ---------- Post dopisany 25-02-2014 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 23:23 ----------
-
Air Show Radom 2017
nie skakałem ale w tandemie to z tego co widzę i kolega mówił to bym dał rade bo u nich robił licencje i skakał na air show u nas kilka lat temu:naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- zgadnijcie czego brakuje na zdjęciu
-
Air Show Radom 2017
---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- mnie kusi skok w tandemie pewnie bym sie cieszył jak dziecko Foto - Pete Skydive skoki spadochronowe Piotrków Trybunalski
-
SPOTY RADOMSKIE
nawet nie masz pojecia ile trytytek jest zamontowanych u mnie w aucie :naughty: jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach
-
SPOTY RADOMSKIE
nawet nie macie pojęcia ile dziennie się sprzedaje trytytek:whistling:
-
SPOTY RADOMSKIE
dacia firmowa nowa wysokość aut flotowych?
-
SPOTY RADOMSKIE
zawstydził sąsiada szybciej to zrobił
-
SPOTY RADOMSKIE
The Audi RS models
-
Muzyka w naszych autkach
- SPOTY RADOMSKIE
Bielun dokładnie w jednym dniu:decayed:- SPOTY RADOMSKIE
medale Polska ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- medale Brawo Polska:banan:- SPOTY RADOMSKIE
takie tam na dobranoc Jak ośmieszyć kumpla w kilka sekund | KwejkTV ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Robercik nie zostawiaj sprężarki bo jeszcze któryś podłapie numer z filmiku ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- jeszcze z cyklu papamobile widmo:wink:- Strefa Śmiechu
Jak ośmieszyć kumpla w kilka sekund | KwejkTV- Air Show Radom 2017
www.facebook.com/media/set/?set=a.509220162485874.1073741852.100555253352369&type=1 parę foto z pierwszego dnia miło popatrzeć, oj wróciło by się do tego weekendu ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- cytat z fejsa z oficjalnej strony "Pierwszy chętny na XIV edycję AIR SHOW?!?! Dziś byłem pytany (przez pośrednika) o możliwość udziału w pokazach Air Show w 2014 roku. Zainteresowanie zgłosili Austriacy. Miło, miło, miło - że aż tak się podobało, że zapomnieli nasi goście, że pokazy organizujemy co dwa lata. Pozdrawiamy pilotów z Austrii!!!!!- Air Show Radom 2017
nawet fajne ujęcia kamerki- SPOTY RADOMSKIE
u mnie bywa i tak też ale po tym moim "offroudzuie" do dziś na masce mam odbarwienia ... ale j**aniec nie zakopał się w co sam nie wierzyłem ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- dobry gwint nie jest zły- Air Show Radom 2017
każdy silnik w samolotach ma dla mnie swój urok ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- kopterki też mają swój urok dobre brechty są jak na air show starują i ludzie za czapkami ganiają- SPOTY RADOMSKIE
fajnie i wystarczająco ale gleba to gleba na lato to jak orzeszki do piwa moja koza jak się schowa w krzoki to ledwo ja widać ale wtedy obowiązkowo 17 jedno oz drugim w parze idzie, mnie to przód osłabia całego sandała by zmieścił- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- pomysłowy Dobromir:wink:- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
dzięki Kali ale to tylko vagi są ... ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- tylko słyszeli i czytali bo pracowali ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- www.facebook.com/events/581789878577741/?ref_newsfeed_story_type=regular ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- I SPOT - Nocna Jazda Samochodem Bez Celu - RADOM - SPOTY RADOMSKIE