Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    powiedz jeszcze że to Ty piszesz te super teksty tym radomskim handlarzom z allegro:kox: ---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- Kwinto , a nie myslałeś żeby sobie dorezać klimę? toż w okolicach R-mia tyle angoli na części się przewija że nie było by z tym problemu, a i cena nie powinna być jakaś zaporowa,ja bym chyba poszedł w tym kierunku , a i sprzedać na przyszłośc będzie łatwiej. Patrzyłem już za tym 1,5 w klamotach by się wyrobił właśnie z angoli tylko jakieś rury są inne ale to pikuś Warte też do przemyślenia ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- Dzięki za zainteresowanie
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    haha ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 23:54 ---------- dobrze to jestem przekonany przez was zostaje ale kto wie jak by się ktoś trafił to następna oooo jednak z klima ps jak bym wrzucił w dział sprzedam to pewnie by tak było że oszukuję bo warchoł spekulant
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pany mam takie pytanie ile mogę za mojego doj**ać w ori stanie obecnie 72 tyś km wszystko ori ?wiem ze nie mam swojego wątkui tak trudno z góry ... ale jak patrze na .autoscout24.de i szkopy rożnie cenią mowa oczywiście tylko dla miłośnika marki (dodam tylko że wahacze lemy kilka wymieniłem wiek swoje zrobił z gumami i nie mam klimy szyber ma..., nie bity itd proszę bez zbędnych komentów) ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- np Gebrauchtwagen: Audi, A4, 1.8, Benzin,
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o to właśnie chodzi że komisy żyją głównie z tego i na takich klientach co się dają robić
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    https://www.facebook.com/syr1us.Automotive polecam gościa foty Merc WKZ też się załapał ---------- Post dopisany 29-01-2014 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 23:56 ---------- zobaczcie wątek ale bym pojechał z kilkoma nie chce się wqr na noc http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/all-b6-audi-a4-bex-radom-oceny-313982/
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jest jeden gość ale ma do konca tygodnia terminy zajęte
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    też tak dziś myślałem jak jechałem
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    e jego widziałem i poznałem ktoś inny ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- [TABLE=class: uiGrid _51mz mvm] [TR=class: _51mx] [TD=class: _51m- vTop _51mw]Zapraszamy na 1 SPOT RZKM w tym roku który odbędzie się 31/01/2014 o godz 20:00 na ul. Dębowej. Serdecznie zapraszamy osoby, kluby radomskie jak i z poza naszego regionu które jeszcze nie uczestniczyły na wspólnych spocie RZKM. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy [/TD] [/TR] [/TABLE]
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mnie to zawsze ominie fajna impreza:facepalm:... ja się przejadę zobaczę co i jak ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- wczoraj stał za mną na światłach b 5 z wlepką dope na przedniej szybie ale nie znam...
  10. jutro trzeba dolać
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w miejscu spotów to chyba na łyżwach polatać sam lód lepsza jazda:kox: ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- taxi mijane Kuby dziś koło kochanowskiego pozdro! RFS lecimy ? https://www.facebook.com/events/573548129397550/?ref_newsfeed_story_type=regular
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    są te zdjęcia ze spotu czy nadal kabelka ni ma? ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- zawsze może zrobić żyrandol ---------- Post dopisany 24-01-2014 at 07:19 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 23:10 ---------- - 16 7 rano ulalala
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok:hi: ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- Next-Generation B9 Audi A4 Spied - Fourtitude.com
  14. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ile powinienem zapłacić za wymianę termostatu? Kupić ori czy nie ma sensu? Nie trzyma temperatury
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kabaret z tym lodem, kładę na przednia szybę mate ale i tak boki trzeba drzeć...
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    taka sytuacja gdzie się poznaliście? pod bankomatem:polew:
  17. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to opijemy sesje
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bezprzewodową obecnych czasach prędzej ale bezszelestnej chyba nie ma jeszcze:wink:
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ładnie to ująłeś ---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------
  21. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    miałem zakładać fis"a ale zaczekam na tą wersję Video: Audi TT Cockpit CES 2014 - autobild.de
  22. Wspomnienia z podróży - za***iste! a 4 tez się załapało
  23. moduły od Tomnika są naprawdę spoko i nie świecą na niebiesko jak większość oświetlenia led sam zakupiłem do środka. Wewnętrzne było sobie dokupić od niego polecam:jerk:
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=19iGKFYaynQ ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------
  25. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Powrót autobusem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.