Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
ta i mój na dotarciu
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY RADOMSKIE
zrezygnowałem ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- Spowiedź specjalisty od cofania liczników- SPOTY RADOMSKIE
nie dotarłem na drugą rozmowę- SPOTY RADOMSKIE
zaraz olukam czy będzie padało czy nie kkurwa nie wiem co mam robiic zmienic robotę- SPOTY RADOMSKIE
póki co są wypłacalni, tyle mogę Ci powiedzieć. Na rozmowę iść nie zaszkodzi:) dzięki jutro polece zobaczę co proponują ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ---------- Już wiem skąd się wziął ten fotel w budce. Juto prezydent Komorowski ma być to chyba dla vip a było:decayed:- SPOTY RADOMSKIE
dodam tylko skrzyżowanie żeromka z 25 czerwca obok pomnika ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- Pany ma ktoś jakieś własne opinie na temat firmy Hurtownia elektryczna i elektrotechniczna TIM SA mam na rozmowę wpaść i sam nie wiem:hi:- Strefa Śmiechu
takie nowości z typu komfort dla klienta- SPOTY RADOMSKIE
taka sytuacja wreszcie w centrum miasta tepsa zadbała o komfort klientów, myślę że niebawem podgrzewane się pojawią- SPOTY RADOMSKIE
no najlepiej tam jechać jeden koło drugiego:hi:tak jak Kali podrzucił- SPOTY RADOMSKIE
to fakt z tym przejazdem to katastrofa i tak go pod prostowali:grin: i wieczne stanie w korku ulica nabita ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Alkohol potrzebny w pracy- SPOTY RADOMSKIE
płyn bierze i kopci? ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- przerabiałem to w poprzednim aucie trochę bolało- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
po centrum dasz radę, osiedlowe to wiadomo więcej progów, główne ulice nie ma tragedii ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- znalazłeś w końcu jaką kwaterę? bo niektóre osiedla są dosyć ciekawe- SPOTY RADOMSKIE
ok ---------- Post dopisany 09-11-2013 at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2013 at 21:37 ---------- Mazowiecka drogówka ma nowe nieoznakowane radiowozy - szybkie Ople Insignia- SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu działa czy mam zamontować- Strefa Śmiechu
Jak się nazywa duża osa ? - PaczTo.pl- SPOTY RADOMSKIE
Blachara - wiocha.pl absurd 1015784- SPOTY RADOMSKIE
ostatnio był ale u mnie na osiedlu- Strefa Śmiechu
a ja mam astmę i klima mi ma podobno nie służyć- [a4 b5] chrom pod lampami jak w a6
kolega też ostatnio kupił takie go i też ma pod lampami doklejone i z klapa tylna na dole też poszedł- Strefa Śmiechu
Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Wsiadł do auta i wpadł w szał [WIDEO]- SPOTY RADOMSKIE
może do : Sirak Waldemar. Zakład blacharsko - lakierniczy, Radom, Samochody - blacharstwo, lakiernictwo - pkt.pl bo ewentualnie jest magik z magnesami ale to małe wgniotki:hi:- Strefa Śmiechu
Jedzie wypasiony Mercedes na pruszkowskich numerach. W środku czterech łysych, w bagażniku biznesmen. Gość w bagażniku trzęsie się ze strachu, aż popuścił trochę w spodnie. Nagle samochód zatrzymuje się, otwiera się klapa bagażnika i facetowi ukazuje się policjant. Biznesmen zbolałym głosem: - O Boże! Jak się cieszę, że pana widzę! - Z czego się,, cieszysz?! Posuń się!- SPOTY RADOMSKIE
u mnie już dzisiaj stal z * zagościła Jedzie wypasiony Mercedes na pruszkowskich numerach. W środku czterech łysych, w bagażniku biznesmen. Gość w bagażniku trzęsie się ze strachu, aż popuścił trochę w spodnie. Nagle samochód zatrzymuje się, otwiera się klapa bagażnika i facetowi ukazuje się policjant. Biznesmen zbolałym głosem: - O Boże! Jak się cieszę, że pana widzę! - Z czego się,, cieszysz?! Posuń się! ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- i dolany płyn jakiś nowy w Skodzie kupiony G 13 zamiennik G 12 ++ - SPOTY RADOMSKIE