Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Air Show Radom 2017
francuzów nie będzie te to kozaki były
-
Air Show Radom 2017
no no lepsze zbliżenia ja jutro bede daj numer na pw
-
Air Show Radom 2017
692577731 Paweł pracuje dzisiaj i jutro do 21:wink:
-
VW Touran - odszczurzenie komory silnika - na razie :)
no no
-
Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white
ciekawie ... ale jeszcze bardziej mi podoba się cupeta:wink:
-
Air Show Radom 2017
ten kebab to proponuję w dzień zapiekanki na ul Moniuszki https://www.facebook.com/pages/Kultowe-Zapiekanki-Moniuszki-RADOM/350215221773315 ---------- Post dopisany 22-08-2013 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 07:37 ---------- czułem sie obserwowany
-
SPOTY RADOMSKIE
leci ktos a ten zlot:audi: ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- to zapewne marka "LUX" bo oni maja niebieskie opakowania, powiem ci tak jak jest napisane "basic"***to amatorowi styka Jesli chcesz lepsze to musi mieć "profi"**** Sam posiadam sporo klamotów z tej firmy a różnica jest kolosalna nie wspominając jeszcze o "profi+"***** ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- śledzili mnie dzisiaj
- odma
-
SPOTY RADOMSKIE
też zwróciłem uwagę chyba bambusowy:wink: ---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ---------- bejca pociągnie i będzie
- odma
-
Air Show Radom 2017
polecam w cieście duży 10 zł Radom, Bolesława Chrobrego, Głodny Wilk Bar Kebab - Panorama Firm ewentualnie naprzeciw Obi Anadolu Kebap (przeniesiony), Radom - Gastronauci.pl ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ---------- harmonogram lądowań podany trzeba wpaść pod lotnisko Przyloty na Air Show w Radomiu. Zobacz co i kiedy będzie lądować! (video, zdjęcia) - Przyloty na Air Show Radom 2013 - 20 sierpnia 2013 - zdjęcie nr 1
-
SPOTY RADOMSKIE
już mam 06A103213F jutro zadzwonie do vw ile zaśpiewają ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- przypikował Długi weekend na drogach. Pięć wypadków, jeden śmiertelny ---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130820/AIRSHOW/130829883
- odma
- odma
- odma
-
Strefa Śmiechu
- odma
- SPOTY RADOMSKIE
pany podrzućcie mi linka do etki bo muszę chyba to gumowe kolanko wymienić wyczytałem na forum paszteta- ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
mhy:decayed:- SPOTY RADOMSKIE
tajemniczy klubowicze- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
nie z pracy wróciłem:facepalm:- ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
A po co, skoro ADR jest przystosowany do benzyn 91-95 oktanów? za mocna?- SPOTY RADOMSKIE
jaka buda? ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- no tak b 5:doh:czarne? kto to- SPOTY RADOMSKIE