Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie pytanie techniczne pod kolektorem zauważyłem takie zasyfienie na kolanku gumowym nie powinno takie byc? wywala olej tamtędy czy jak? nie kumam tego:kwasny:
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
no z turbinką mocniejszy a spalanie podobne:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
:siema:jak byłem we Władku w szczycie sezonu tj do 15 sierpnia to była masakra same 3- 5 osobowe kwatery były wolne(lub nory), ale teraz jak byłem w Sztutowie to widywałem wolne coś nie coś... Jednak Tomku to już nie na moje nerwy w ciemno.I oczywiście z toaletą w komplecie a nie wspólną. ---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- Fela jakaś dziwna i zawiecha meeeeeeeeee ale...A4 2.8 QUATTRO LIFT S-LINE MAXX OPCJA - UNIKAT (3480975431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Air Show Radom 2017
pogoda podobno ma być ale jeszcze za wcześnie Chyba ostatni raz u nas będzie...
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
dodam tyle że zalewam w większości 98 z neste24:decayed:
-
Air Show Radom 2017
najlepsze są wyjścia na miasto ekip które się zlatują ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- z Orlikami przybyłeś? bo już dzisiaj krążyły ładnie nad moim osiedlem:naughty: ---------- Post dopisany 19-08-2013 at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2013 at 21:50 ---------- Air Show 2013: zarezerwuj parking w Internecie - 19 sierpnia 2013
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
o fac. To fakt sory za ot ale za tym plastikiem z tematu to już się rozglądam dłuższy czas, ceny walą
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
witam a ja zakupiłem o takim numerze 8D1 819447 A przedlift? właśnie idę walczyć ale widzę że nie mam jednego elementu nad filtrem...
-
Strefa Śmiechu
Pewnie nie stać ją na gumowego wacka, więc wsadzała sobie tel razem z paluchami do pipki. Możliwe że dlatego sprzedaje tel.... A tutaj kawałek który powinien nazywać się życie,życie... jest i 2 wersja też ich
-
Ruch w branży - które modele Audi kradną najczęściej?
Jak złodzieje chcą nas złamać?
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawa propozycja talon na okaziciela jazda na trolejach tylko 15 min pewnie moment zleci...Cennik Stacji Kontroli Pojazdów Automobilklub Radomski ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------
-
Oświetlenie wnętrza LED.
polecam moduł który mi przysłał do oświetlenia wnętrza a u ciebie polift to jeszcze lepiej będzie bo masz dodatkowe lamki
-
Zapaszki do auta
pod dywaniki tez lipa, podsufitka? chyba powietrze za bardzo wali po suficie od szyby uchylonej. Trzeba coś nowego zakupić
-
Air Show Radom 2017
to już do niedzieli?
-
Ruch w branży - które modele Audi kradną najczęściej?
u mnie pacjentowi wycieli pod blokiem w nocy przednią szybę w starym twingo...
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
zwarcie? jakie...
-
Air Show Radom 2017
Na Air Show w Radomiu przyleci Embraer 175 - 12 sierpnia 2013 ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- "Kryzys wodny" na Air Show zażegnany? - 9 sierpnia 2013 ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- napoje % najlepiej w piersiówki:wink: ---------- Post dopisany 13-08-2013 at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 16:08 ---------- Parkingi: Air Show Radom. Będą duże zmiany w komunikacji ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 06:53 ---------- Airshow Radom 2013 - wszystko o pokazach Air Show 2013 w Radomiu - soliści - Air Show - Co za dzień oby tylko pogoda była:kox:
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
u mnie jeden jeździ na takich coś w sobie mają ale to kwestia gustu Audi A4 - Lampy diodowe, clear red LDAU47 :: sklep-tuningowy.pl - sklep tuning, akcesoria stylizacyjne, spojlery, orurowanie, oświetlenie, felgi
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
obydwie przetwornice na raz?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
łopaty wywalił?
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
godne potępienia. ten koleś z audi pewnie też tak myślał jak wy....ZDĄŻĘ!!! Czołowe zderzenie forda i audi. 76-latka zginęła na miejscu albo i druga wiadomość z dzisiejszego dnia.... te same pomysły obu kierowców http://www.tvn24.pl/po-karambolu-droga-odblokowana-zderzylo-sie-10-samochodow,347801,s.html życzę spokojnych powrotów...do zobaczenia w tym samym składzie na forum... w poniedziałek :ban:---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- wykładowca się znalazł
-
SPOTY RADOMSKIE
dokładnie na glebie ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bex-a4-1-8-t-sline-podrezane-taxi-253349/
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
temat o 1.8 pb
-
SPOTY RADOMSKIE
ja szukam listwy na próg zewnętrznej ale to 1 polift i podobno inne są
-
SPOTY RADOMSKIE
temu z tym poliftem to chyba wątki się pomyliły:wink: