Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie pytanie techniczne pod kolektorem zauważyłem takie zasyfienie na kolanku gumowym nie powinno takie byc? wywala olej tamtędy czy jak? nie kumam tego:kwasny:
  2. no z turbinką mocniejszy a spalanie podobne:facepalm:
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :siema:jak byłem we Władku w szczycie sezonu tj do 15 sierpnia to była masakra same 3- 5 osobowe kwatery były wolne(lub nory), ale teraz jak byłem w Sztutowie to widywałem wolne coś nie coś... Jednak Tomku to już nie na moje nerwy w ciemno.I oczywiście z toaletą w komplecie a nie wspólną. ---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- Fela jakaś dziwna i zawiecha meeeeeeeeee ale...A4 2.8 QUATTRO LIFT S-LINE MAXX OPCJA - UNIKAT (3480975431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  4. pogoda podobno ma być ale jeszcze za wcześnie Chyba ostatni raz u nas będzie...
  5. dodam tyle że zalewam w większości 98 z neste24:decayed:
  6. najlepsze są wyjścia na miasto ekip które się zlatują ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- z Orlikami przybyłeś? bo już dzisiaj krążyły ładnie nad moim osiedlem:naughty: ---------- Post dopisany 19-08-2013 at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2013 at 21:50 ---------- Air Show 2013: zarezerwuj parking w Internecie - 19 sierpnia 2013
  7. o fac. To fakt sory za ot ale za tym plastikiem z tematu to już się rozglądam dłuższy czas, ceny walą
  8. witam a ja zakupiłem o takim numerze 8D1 819447 A przedlift? właśnie idę walczyć ale widzę że nie mam jednego elementu nad filtrem...
  9. Pewnie nie stać ją na gumowego wacka, więc wsadzała sobie tel razem z paluchami do pipki. Możliwe że dlatego sprzedaje tel.... A tutaj kawałek który powinien nazywać się życie,życie... jest i 2 wersja też ich
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawa propozycja talon na okaziciela jazda na trolejach tylko 15 min pewnie moment zleci...Cennik Stacji Kontroli Pojazdów Automobilklub Radomski ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------
  11. polecam moduł który mi przysłał do oświetlenia wnętrza a u ciebie polift to jeszcze lepiej będzie bo masz dodatkowe lamki
  12. pod dywaniki tez lipa, podsufitka? chyba powietrze za bardzo wali po suficie od szyby uchylonej. Trzeba coś nowego zakupić
  13. to już do niedzieli?
  14. u mnie pacjentowi wycieli pod blokiem w nocy przednią szybę w starym twingo...
  15. Na Air Show w Radomiu przyleci Embraer 175 - 12 sierpnia 2013 ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- "Kryzys wodny" na Air Show zażegnany? - 9 sierpnia 2013 ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- napoje % najlepiej w piersiówki:wink: ---------- Post dopisany 13-08-2013 at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 16:08 ---------- Parkingi: Air Show Radom. Będą duże zmiany w komunikacji ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 06:53 ---------- Airshow Radom 2013 - wszystko o pokazach Air Show 2013 w Radomiu - soliści - Air Show - Co za dzień oby tylko pogoda była:kox:
  16. u mnie jeden jeździ na takich coś w sobie mają ale to kwestia gustu Audi A4 - Lampy diodowe, clear red LDAU47 :: sklep-tuningowy.pl - sklep tuning, akcesoria stylizacyjne, spojlery, orurowanie, oświetlenie, felgi
  17. obydwie przetwornice na raz?
  18. godne potępienia. ten koleś z audi pewnie też tak myślał jak wy....ZDĄŻĘ!!! Czołowe zderzenie forda i audi. 76-latka zginęła na miejscu albo i druga wiadomość z dzisiejszego dnia.... te same pomysły obu kierowców http://www.tvn24.pl/po-karambolu-droga-odblokowana-zderzylo-sie-10-samochodow,347801,s.html życzę spokojnych powrotów...do zobaczenia w tym samym składzie na forum... w poniedziałek :ban:---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- wykładowca się znalazł
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dokładnie na glebie ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bex-a4-1-8-t-sline-podrezane-taxi-253349/
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja szukam listwy na próg zewnętrznej ale to 1 polift i podobno inne są
  21. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    temu z tym poliftem to chyba wątki się pomyliły:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.