Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok ledowa tak i takie miałem w metalowej oprawce za grosze ale teraz jak mi w takiej oprawce przysłał inny antek to masakra milicja chodzi o to ze nie chce zółtej zwykłej tylko białą led 4300 - 5000 w5w zakupiona barwa ciepła http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5150625839&ars_source=ars&ars_socket_id=10&ars_rule_id=76
  2. ja pakowałem u siebie bez canbusa ale po jakimś czasie też mrugałą i sie okazało że na myjce dostawała się wilgoć i płytka śniedziała
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie kupował ktoś coś takiego na postojowe http://allegro.pl/philips-white-vision-zarowki-postojowe-w5w-4300-k-i4973302563.htmlopinie jakieś? chodzi mi czy barwa jest faktycznie biała do 5000 a nie galaktyczna poswiata
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na basenie Pan był w tzn termach? bo pogoda wyamrzona dajta mu spokój przez tydzień nie byliśmy mordy k q lato już jest bo ja baloniki jak co roku
  5. jak to się mówi nie ma ryzyka nie ma zabawy jedyny plus to tych wypadków był ze publiczność nie ucierpiała ps brzozy powycinali to nie pękaj https://www.facebook.com/pokazy.airshow
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzisiaj widziany avant z wlepką na klapie na Zborowskiego czyje?
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://superauto24.se.pl/moto-news/wypadek-mclarena-650s-w-polsce-na-s7-miedzy-warszawa-radomiem-wideo_557180.html
  8. Pozostaje tylko się cieszyć z tankowania na stacji i przebiegu 37 litrów za 66.23
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bananik po prawej już w zeszłym roku dawał znaki
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobry wiosna idzie trzeba powoli szykować baloniki letnie skrzypienie wahaczy ogarnięte dostały smarowanie w postaci oliwki ze strzykawki Skrzypiał któryś jak w Żuku
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  12. ja tez chce W tym roku na AIR SHOW oprócz statków powietrznych zechcemy pokazać wystawę sprzętu Wojsk Lądowych, Wojsk Specjalnych, Marynarki Wojennej i Sił Powietrznych. Sądzę, że nie zabraknie tam czołgu Leopard 2 A5 i że będzie można - pod odczekaniu kolejki - zanurkować pod jego pancerz, do środka. Zapraszamy 22-23 sierpnia do Radomia. https://www.facebook.com/pokazy.airshow https://www.facebook.com/piotr.tracz/media_set?set=a.10205147470743972.1073741846.1160848174&type=1
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale typa wczoraj widziałem miał GT na grilu w b 5 w miejscu na logo quattro myślę że mogło być GTI od pastucha ale odparło I
  14. pomysł i idea przednia ale to fakt z łajzami moment i po blachach a latania za nowymi pół dnia
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    myślę że od WR lepsze fabryki maja FSD za granicą rodziny opiekują się pierwszymi właścicielami
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ybIGcgDROJw ciche miejsce po zlikwidowaniu toru łobuzy pewnie dobry szmalec poszedł albo rodzina
  17. a jak na hanie czerwonej miał ktoś?
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobry deń
  19. stag 4 eco i czerwone wtryski hana nie czuję różnicy znacznej jak miałem w poprzednim aucie 2 generacji gaz to była masakra ( co do eco to widzę że znawcy kręcą nosami że lepszy plus ale to temat rzeka) butla w kole i wlot podlenku lpg koło korka pb
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    aha dzięki wielkie Pozdro jedno pytanie a który to ten powrotny grubszy czy cieńszy? Taki piekny był dostęp a teraz mam nad nim instalke lpg piękne ujęcia okolic lotniska a jeszcze lepsze beczki i korkociągi
  21. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzieki To jak najlepszego ( ) to i ja się dołączam
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    aha dzięki wielkie Pozdro
  23. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale to wężyk odpinać od zbiorniczka?czy w sensie dolać bo mało co jest go...
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i git jutro podjadę do skodziarzy 42 zł z alle wychodzi 50 zł Dzieki za zainteresowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.