Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Dołożenie drugiego światła w podsufitce
to w takim razie jeszcze trafić przednią ambient
-
Wysoki hałas w audi
faktycznie trzeba zacząć od podniesienia drzwi bo i u mnie świata w górnym rogu
-
Siedzenia z a4 B7 do a4 B5
pewnie mocowania kiedyś widziałem podobny watek ze stołkami chyba z a6
-
SPOTY RADOMSKIE
widuje cie zacnie wygląda autko Pytanie takie czy w przedlifcie a polifcie wyciszenie komory silnika które idzie pod maskę różni się mocowaniem?
-
Maska sprzed lifta a do po lifcie. Czy będzie pasować?
Podepnę się pod temat a jak wygląda gdy bym chciał dokupić wyciszenie komory co idzie pod maskę Mocowanie identyczne?
-
Zużyte uszczelki drzwi.
i jak z tymi uszczelkami, nie wiesz czy w aso maja?
-
Uciekający płyn chłodniczy
dokładnie jak piszesz u mnie się tam pojawił ubytek na króćcu
-
SPOTY RADOMSKIE
O, nie wiedziałem, że tak było. na tablicy radom 88 km 7 DK nadszedł czas na wymianę uszczelki pod pokrywą i motul nie taki zły
-
1.8 ADR Dziwny dźwięk
Płyn chłodzący ci nie schodzi bo u mnie takie jazdy się zaczęły z płynem
-
SPOTY RADOMSKIE
puste przebiegi dwa WR w dziale sprzedam 1. http://gregor10.pl/audi-a4-b6-1-8t-bex-190km-k03-hybryda-261km-363nm/ 2.http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343728-sprzedam-a4-18-t-quattro-lpg-oryginal-pilnie/
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie najlepszego w Nowym Roku
-
Różnica między 5V a 20V w spalaniu . Proszę o pomoc
Strefa śmiechu?
-
Wymiana Silnika 1.8 Adr na 1.8T
dzięki panowie za wyjaśnienie tematu też kiedyś nad tym się zastanawiałem
-
Czuć spaliny w kabinie
u mnie było czuć jak kolanko odmy było peknięte
-
SPOTY RADOMSKIE
żałuje bo wyszedłem z psem i strzelili i po spacerze a silniki ryczały dobrze chyba do 2
-
Audi TTS S-tronic 8J
no ładne cacko
-
SPOTY RADOMSKIE
moto spot pod obi https://www.facebook.com/RMKlub/videos/915646795179168/
-
SPOTY RADOMSKIE
yo! trzeba wsiąść pod uwagę że większość handlu towarem tam nie jest nigdzie nie rejestrowana ... tzw szara strefa yo! trzeba wsiąść pod uwagę że większość handlu towarem tam nie jest nigdzie nie rejestrowana ... tzw szara strefa i to ma racje bytu
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
http://ofsajd.onet.pl/newsy/piekni-lewandowscy-na-gali-audi/erswxr
-
SPOTY RADOMSKIE
a tu ojciec prowadzący https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1701425086742174&set=a.1395934877291198.1073741831.100006240972174&type=3&fref=nf
-
SPOTY RADOMSKIE
pytaj tego z Kieleckiej
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal Warchoł? Może tramwaje zrobi zrobi w naszej mieścinie po wyborach... tylko sekcie pomników nie przenoś
-
Strefa Śmiechu
tytuły miazga https://www.facebook.com/jebzdzidy/photos/a.172660259500812.26679.136504313116407/808995115867320/?type=3&pnref=story