Treść opublikowana przez Kwinto69
-
A4 B5 1.6 ADP montaż elektrycznych szyb/klimatronica możliwe?
brawo też nie mam klimy a sentyment bardzo duży
-
[ALL B5] Wymiana ślizgów podnośnika szyby
Sie ma czy takie coś kupowałeś bo mi dzisiaj opadł i nie mogłem zamknąć a jak rozkręciłem to sie okazał zielony plastik połamany http://allegro.pl/podnosnik-szyby-slizg-vw-passat-b5-polo-6n-audi-a4-i6423232155.html
-
potrzebny nowy slizg
cześć kupowałeś któryś i czy warto brać ten najtańszy?
-
Szczotka do mycia auta?
Ja używam takiej kupiłem kiedyś w obi i w chłodniejsze dni nie moczysz ręki http://archiwum.allegro.pl/oferta/szczotka-z-mikrofibry-do-usuwania-kurzu-mycia-auta-i3532282419.html#
-
Podświetlenie rejestracji A4 B5 Avant 99' FL
Dzięki za pozdrowienia powiem ci że na początku miałem opcje zaklejenia częściowego ale juz sie przyzwyczaiłem myslęże lepsze takie mocniejsze niż niebieskie ledwo dające światełko
-
Auto do ślubu sierpien 2017r RDM i okolice
myślę że ze znalezieniem Q 7 by nie było problemu ale A8 była by pewnie wygodna łap strone http://www.samochody-weselne.pl/Radom/3 Ja jechałem swoim bo miałem kameralnie nad morzem
-
[B5 ADR] Wymiana o-ringa chłodnicy oleju
i po wymianie oraz umyciu zarzyganego spodu a na kostce ani kropli co najważniejsze nie trzeba dolewać
-
Strefa Śmiechu
jubilat https://www.facebook.com/LegendyPRLpl/videos/1252840994725995/
-
"Znikający" olej
u mnie olej uciekał prze chłodniczke oleju a dokładnie oring jego resztki które zostały
-
SPOTY RADOMSKIE
U mnie pierwsza setka zaliczona w wakacje https://zapodaj.net/560c81a2d9783.jpg.html Widzieliście B 5 "limo" podgląd zdjęć jest aktualny http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6365263025#thumb/8
-
Podświetlenie rejestracji A4 B5 Avant 99' FL
Nie baw się w używki Ja zakupiłem co prawda do przedlifta ledy z allegro i jest pięknie oświetlone i nowe ale w moim przypadku nie dawali uszczelek wiec wyciąłem na wzór starej. http://www.fotosik.pl/zdjecie/e6d106af803d8814
-
Bardzo słabe oświetlenie soczewkami mijania
wypalone jak wyżej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Powitać kolegę z WR Mody widzę na bieżąco- [B5 ADR] Wymiana o-ringa chłodnicy oleju
czeka mnie to samo zakuje w aso ori oringa za 12.99 a ciekawe ile mi powie w warsztacie za wymiane Jutro rano będzie moment prawdy czy wymiana coś dała...- SPOTY RADOMSKIE
Rakieta http://olx.pl/oferta/audi-a4-s4-b6-1-8t-quattro-500hp-CID5-IDhtReT.html- Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Wczoraj zamówione dzisiaj w domu. Jeszcze trochę jodu było w kartonie Dziękuję i pozdrawiam- Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Witam Motul X cess 8100 5 W 40 ile z przesyłką Pozdrawiam- SPOTY RADOMSKIE
Raczej widzę na pogodynkach ciepło http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,dzwon-audi-s4-avant-na-nurburgring Kusi mnie ten wyjazd, tylko trochę mam za dużo atrakcji na ten dzień.- SPOTY RADOMSKIE
Rzut kierownicą ? Ja bym rzucił gałką z mieszkiem . ciekawe jak z pogodą bo sierpień do d*py- SPOTY RADOMSKIE
Kiedys był podobno na Wolanowskiej ale teraz nie wiem jak z nim na S- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
http://moto.onet.pl/aktualnosci/audi-rs4-15-lat-380-koni-i-188-km-przebiegu/gfchqc raczej bryndza jedyne co to wgnoitki dobrze wyciągają- Avanturnik A4 1.9 TDI Quattro Bixenon by Mordeliuss
oliwa z oznaczeniem "FE"?- SPOTY RADOMSKIE
Trafiłem kolejne A4 z wlepka ładna sztuka widać doinwestowana https://photos.google.com/album/AF1QipM5HxEywXw6fZ4SP47XjPHImzOeQ5S1FGASteTD/photo/AF1QipP21nM1fwKAVyQViJCgppkPKFko_xWVlz8vUcnH - CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87