Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Wymiana uszcelek drzwi na inne
i jak panowie co w tym temacie nic nowego?
-
Avanturnik A4 1.9 TDI Quattro Bixenon by Mordeliuss
ta o tych ze Słowackiego też słyszałem
-
SPOTY RADOMSKIE
Janusz jedzie https://www.facebook.com/januszetuningu/photos/a.1537928183116805.1073741828.1537924166450540/1709477212628567/?type=3&theater
-
Jaki Żywot Oryginalnego Rozrządu?
podepne sie pod wątek mój ma teraz 95000 tyś km i rozrząd miał zmieniany jak miał 36000 ze względu na wiek tak więc tez czeka mnie wymiana, a co do przebiegu to trafiają sie ja kupiłem swojego 6 lat temu jak miał 49000
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
masz może fote na feldze 17" z a3 i oponki bo zdjecie nie bangla, bo zastanawiam się nad takimi
-
głośno powyżej 100 km/h
u mnie gwizda w drzwiach pasangera w górnym rogu jak jadę więcej niż 120 to osłabia mnie to, kiepsko dolegające drzwi na uszczelce
-
Avanturnik A4 1.9 TDI Quattro Bixenon by Mordeliuss
Sie ma jeszcze cie nie widziałem na mieście gdzie będziesz sciemiał szyby? orientowałeś sie coś w cenach u nas?
-
SPOTY RADOMSKIE
mam ich na fejsie mieli ze 3 zloty i widzę coś padło
-
Jaki gaz?
Jednak wspomniałeś oj tam wyrwało się
-
SPOTY RADOMSKIE
moja praca trwa do 21
-
SPOTY RADOMSKIE
no spoko to kilku by sie uzbierało Otatnio widuje b 5 przedlift granatowy na Dzierzkowskiej a drugiego polift srebrnego na Piastowskiej z wlepkami na klapach Dzisiaj filtr paliwa z 96 roku został wymieniony na nówkę sztukę na urodziny dostał cały zestaw filtrów z oliwą
-
SPOTY RADOMSKIE
Brawo ty Jestem za
-
SPOTY RADOMSKIE
To fakt dawno nie ale na pace wujas miał ławeczkę i na zime dociążany oj latało się Wiosna wiosna czas filtry wymienić z oliwką Paczka od Dzika in da house
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie jestem za. Może jakaś propozycja terminy:) terminy napięte jak plandeka na Żuku
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Witaj Marcinie Poproszę Zestaw - Olej Motul X-Cess 5w40 5L + filtr oleju Knecht OC264 do tego filtr powietrza i ewentualnie cenę filtru paliwa jaka kwota i dane do przelewu
-
SPOTY RADOMSKIE
zapytaj u nich http://marshall.radom.pl/i na kieleckiej też ma klamoty do audi http://znanefirmy.com/firma/2307950/mk-cars-marcin-kinas.html u Dzika pojawił sie Motul Sport https://www.facebook.com/ProChoiceMoto/photos/a.213126472129795.43682.182297198546056/867531160022653/?type=3&theater
-
SPOTY RADOMSKIE
https://www.facebook.com/BBCBritPolska/photos/a.243058439085571.58168.238749349516480/1081547598569980/?type=3&theater
-
Oplaca sie wkladac sekwencje do 1.8t aeb?
teraz tylko kręcić kilometry przy obecnej cenie LPG
-
Jaki gaz?
u mnie Stag od roku i jest git a o cenie gazu nie wspomnę 1,50
-
SPOTY RADOMSKIE
na technicznym szybciej sie dowiesz LPG 1,50
-
SPOTY RADOMSKIE
Zmieniał ktoś oliwe z Motula na LIQUI MOLY jak tak czy jest różnica w pracy silnika? (http://pro-choice.pl/longtime-hight-tech-5w30-5l-lm1137-p-365.html , a obecnie to http://pro-choice.pl/8100-xcess-5w40-5l-p-10.html ) PIT stop na biznesowej na dawnym łuczniku raczej nie powinien mieć problemu mam telefon jak chcesz
-
SPOTY RADOMSKIE
- Strefa Śmiechu
passeratti- Strefa Śmiechu
https://www.facebook.com/januszetuningu/photos/a.1537928183116805.1073741828.1537924166450540/1691981117711510/?type=3&theater- SPOTY RADOMSKIE
https://www.google.com/search?q=atari+breakout&tbm=isch pamiętacie https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1767495393471580.1073743619.1441551839399272&type=3 Potwierdzam daje rade oczywiście na prostych elementach bez przetłoczenia - Strefa Śmiechu