Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. ale samej soczewki Intemo nie znajdę?
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mnie 16 pasuje a nawet może być i ten piątek Zaszalałem http://www.fotosik.pl/zdjecie/9ab4670db969d659
  3. Kiera pierwsza klasa Brawo Dawaj na spota jak będzie u nas
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to juz 3 ode mnie z pracy może jeszcze 2
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    P na fb to udostepniłem wczoraj :D mocne Pany robimy jakiego spota przed swietami.... tradycje trzeba podtrzymac! Pewnie mogę podjechać a tu patron policjantów http://memy.pl/mem_275924_kto_jest_patronem_policjantow
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    "ciśnienie mi podniósł "
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    https://www.facebook.com/paczaj/videos/1077224225723786/
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Raczej nie mam takich zdolności http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14796-b5-abc-naprawa-podgrzewania-w-fotelach-przednich/ Raczej nie mam takich zdolności http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14796-b5-abc-naprawa-podgrzewania-w-fotelach-przednich/
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czy ktoś w Radomiu lub okolicy naprawia stołki podgrzewane? Chodzi mi o te nieszczęsne układy szeregowe poprzepalane... Masz dosyc siatek latających po bagu ? Do sedana http://allegro.pl/uchwyt-wieszak-na-zakupy-fabia-octavia-superb-oryg-i6122276621.html?reco_id=04a38f73-9f8a-11e6-af36-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_socket_id=30&ars_source=ars w Skodzie na Wernera 31 zł
  10. opis i pewnie efekt kuszący
  11. Widziałem jak kolega wyjął soczewkę z b 6 i przetarł połowę Podkręcił mnie trochę na oczyszczeni i u siebie
  12. Widziałem i ja te pokrętła ale własnie jest słabo bo jedno mniejsze i widzę że nic innego nie będzie
  13. nie ten dział przenieś do "kupię" i jest człowiek w klubie który zajmuje się lampami
  14. widze też ostro U mnie wystarczyło wymienić całe oprawki bez przeróbek
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na pelen23 temat w Audi A4 B5
    W inter teamie maja przyzwoitą jakość wykonania (27zł ) bo z allegro od "dlaauta" (15 zł )lipa
  16. Ślizgi z allegro od "dlaauta" lipa kiepska jakość dwa różne wykonania, pomylone strony to nie wspomnę, szkoda czasu i kasy. Zakupione w inter team lepsze jakościowo 27 zł za 2 szt
  17. Wątek z lampami poliftowymi powinien ci wszystko wyjaśnic a żarówki ci nic nie dadzą
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzięki Mistrzu a tak swoją droga widze że Battalion b 5 ma oddzielne forum poleciał z polerką https://www.facebook.com/AudiB5Familia/photos/ms.c.eJxFkckNRCEMQzsaZQ~;039iAkfOvT~;GC0bAd4rtbutP2TwFCREJllRBoeUdoN4EpLnwkugDCCFwhqQGRNyWWEtRLEabk8TsSWUnwTHtM0wLAi8AbkvyA3RTfQRCoLsHquRUXPin5YgeUFC6MxepEXqBMKbsS3zUSe7HC2HJUP3yAPYkOwOq2OGGFP~_ADNjx0JJkAwtgWfEMmPVox0Hk0Jf1Mk6Z9Zr8XyqadaJrCpsvuYt7Vf80MbQM~-.bps.a.1429402687077658.1073742232.190987237585882/1429406323743961/?type=3&theater
  19. Nie ma co poniżej 10 litrów to jak sie jeździ 100 km/ h
  20. nie ma co dumać jedz do gościa co zakładał
  21. Chyba od tego samego kupowałem ładna barwa biała bez poświaty niebieskiej czy żółtej Troche mocne kwestia przyzwyczajenia się Wykręcić wyjąć i odwrotnie i cieszy oko http://www.fotosik.pl/zdjecie/08f93a38cc5aeeda
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    HELP - temat taki jak się nazywa przelotka rygielka plastikowa z diodą w b 5 polift albo prosze podesłać linka z namiarem tak to wygląda http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9a5ec1d172ab457f
  23. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jest użytkownik bey szukaj u niego https://www.facebook.com/Czterypierscienie/videos/1098468956927268/
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ten też dobry ulep nie maja litości jubilat https://www.facebook.com/LegendyPRLpl/videos/1252840994725995/ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1247730811925326&set=a.133538393344579.15602.100000652567288&type=3&theater gość leci z tematem https://www.facebook.com/StalkerRacingTeam/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.