Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Problem ze słabymi światłami 3 opcje
ale samej soczewki Intemo nie znajdę?
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
- uchwyty na zakupu w bagaju ✔ made in skoda?
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie 16 pasuje a nawet może być i ten piątek Zaszalałem http://www.fotosik.pl/zdjecie/9ab4670db969d659
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Kiera pierwsza klasa Brawo Dawaj na spota jak będzie u nas
-
SPOTY RADOMSKIE
to juz 3 ode mnie z pracy może jeszcze 2
-
SPOTY RADOMSKIE
P na fb to udostepniłem wczoraj :D mocne Pany robimy jakiego spota przed swietami.... tradycje trzeba podtrzymac! Pewnie mogę podjechać a tu patron policjantów http://memy.pl/mem_275924_kto_jest_patronem_policjantow
-
SPOTY RADOMSKIE
"ciśnienie mi podniósł "
-
SPOTY RADOMSKIE
https://www.facebook.com/paczaj/videos/1077224225723786/
-
SPOTY RADOMSKIE
Raczej nie mam takich zdolności http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14796-b5-abc-naprawa-podgrzewania-w-fotelach-przednich/ Raczej nie mam takich zdolności http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14796-b5-abc-naprawa-podgrzewania-w-fotelach-przednich/
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ktoś w Radomiu lub okolicy naprawia stołki podgrzewane? Chodzi mi o te nieszczęsne układy szeregowe poprzepalane... Masz dosyc siatek latających po bagu ? Do sedana http://allegro.pl/uchwyt-wieszak-na-zakupy-fabia-octavia-superb-oryg-i6122276621.html?reco_id=04a38f73-9f8a-11e6-af36-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_socket_id=30&ars_source=ars w Skodzie na Wernera 31 zł
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
opis i pewnie efekt kuszący
-
Słabe oświetlenie, wymiana lamp
Widziałem jak kolega wyjął soczewkę z b 6 i przetarł połowę Podkręcił mnie trochę na oczyszczeni i u siebie
-
Nowe pokretla od regulacji nawiewu
Widziałem i ja te pokrętła ale własnie jest słabo bo jedno mniejsze i widzę że nic innego nie będzie
-
Kupie lampy a4b5 poolift
nie ten dział przenieś do "kupię" i jest człowiek w klubie który zajmuje się lampami
-
Podświetlenie rejestracji A4 B5 Avant 99' FL
widze też ostro U mnie wystarczyło wymienić całe oprawki bez przeróbek
-
potrzebny nowy slizg
W inter teamie maja przyzwoitą jakość wykonania (27zł ) bo z allegro od "dlaauta" (15 zł )lipa
-
[ALL B5] Wymiana ślizgów podnośnika szyby
Ślizgi z allegro od "dlaauta" lipa kiepska jakość dwa różne wykonania, pomylone strony to nie wspomnę, szkoda czasu i kasy. Zakupione w inter team lepsze jakościowo 27 zł za 2 szt
-
Montaż xenonu, co, jak, z czym?
Wątek z lampami poliftowymi powinien ci wszystko wyjaśnic a żarówki ci nic nie dadzą
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki Mistrzu a tak swoją droga widze że Battalion b 5 ma oddzielne forum poleciał z polerką https://www.facebook.com/AudiB5Familia/photos/ms.c.eJxFkckNRCEMQzsaZQ~;039iAkfOvT~;GC0bAd4rtbutP2TwFCREJllRBoeUdoN4EpLnwkugDCCFwhqQGRNyWWEtRLEabk8TsSWUnwTHtM0wLAi8AbkvyA3RTfQRCoLsHquRUXPin5YgeUFC6MxepEXqBMKbsS3zUSe7HC2HJUP3yAPYkOwOq2OGGFP~_ADNjx0JJkAwtgWfEMmPVox0Hk0Jf1Mk6Z9Zr8XyqadaJrCpsvuYt7Vf80MbQM~-.bps.a.1429402687077658.1073742232.190987237585882/1429406323743961/?type=3&theater
-
Spalanie gazu ile?
Nie ma co poniżej 10 litrów to jak sie jeździ 100 km/ h
-
Złe wskazania poziomu lpg.
nie ma co dumać jedz do gościa co zakładał
-
Podświetlenie LED tablicy
Chyba od tego samego kupowałem ładna barwa biała bez poświaty niebieskiej czy żółtej Troche mocne kwestia przyzwyczajenia się Wykręcić wyjąć i odwrotnie i cieszy oko http://www.fotosik.pl/zdjecie/08f93a38cc5aeeda
-
SPOTY RADOMSKIE
HELP - temat taki jak się nazywa przelotka rygielka plastikowa z diodą w b 5 polift albo prosze podesłać linka z namiarem tak to wygląda http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9a5ec1d172ab457f
-
SPOTY RADOMSKIE
jest użytkownik bey szukaj u niego https://www.facebook.com/Czterypierscienie/videos/1098468956927268/
-
SPOTY RADOMSKIE
Ten też dobry ulep nie maja litości jubilat https://www.facebook.com/LegendyPRLpl/videos/1252840994725995/ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1247730811925326&set=a.133538393344579.15602.100000652567288&type=3&theater gość leci z tematem https://www.facebook.com/StalkerRacingTeam/