Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Przełączanie na gaz - późno
kwestia ustawienia temperatury
-
Oplaca sie wkladac sekwencje do 1.8t aeb?
przy obecnej cenie gazu u mnie 1.60 żałuje że po 4 latach jazdy na pb dopiero od roku mam LPG
-
SPOTY RADOMSKIE
na warszawskim rondzie nawet tak nie latają http://www.wiocha.pl/1314819,Zawracanie-na-rondzie---wersja-ULTI
-
SPOTY RADOMSKIE
a pany widzieli to https://www.facebook.com/remapperpl/likes REMAPPER.PL Chiptuning http://www.remapper.pl/#!oferta/c17b1
-
Strefa Śmiechu
https://www.instagram.com/p/BB0MsIkr_Q8/
-
SPOTY RADOMSKIE
na saunie z amolem na kamieniach własnie trawie ostatnio mi bardzo podszedł z Traugutta u Maraheby w nowym lokalu jak sie leci do berzy to jest po lewej https://www.instagram.com/p/BB0MsIkr_Q8/ Miras to jednak zawsze coś sprzeda w komisie
-
SPOTY RADOMSKIE
Serio? Właśnie miałem do nich podrzucić ew. do ich fili na firleju w Poniedziałek. Bo tu akurat zależy mi bo jest w dość widocznym miejscu i chciałbym żeby to jakoś wyglądało. Słowackiego - też ich odradzam na Kieleckiej też możesz zapytać zaraz za cmentarzem niemieckim wjazd różowa syrenka
-
Piszcące szyby, oraz szum podczas jazdy.
też obstawiam uszczelki
-
Strefa Śmiechu
- Problem, podgrzewanie foteli
Połączenie szeregowe trzeba rozbierać fotel mam tak samo ledwo co grzeje Jest wątek o fotelach- [ B5 ALL] Wymiana czujnika świateł wstecznych
widzę że i mnie to czeka nie gasną mi światła cofania wykręciłem żarówki bo już polizaie kukali na mnie- SPOTY RADOMSKIE
To już czas na nowy wózek. nie mam w planach kupować po korekcji licznikowej 10-15 lat młodszego, na liczniku powoli wbija 94 tkm i ani jednego bąbelka rudej- SPOTY RADOMSKIE
wczoraj zmontowałem sobie jazdę jak podjechała vectra C i gość obok mi pokazuje bym szybę uchylił ale okazało się że to pomocny kierowca, wsteczny mi nie gaśnie i świeci jak jadę do przodu- SPOTY RADOMSKIE
jaki kolor? nie tylko handlarze z komisów cwane na bidnych ludziach też dobrze wala w ch. z praca http://www.anonse.com/rejon/1/kategoria/805/podkategoria/806/podkategoria2/18/oferta/10425323 Srebrna z końcówką na tablicach T lub S mhy Juz nie jeździ Bardzo charakterystyczna Taxi Pany to nie ta a4 a taxi ma urlop do czasu az nowy projekt ożyje i to dopiero bd charakterystyczne taxi Klapę usa zdjąłeś?Jechałem wczoraj za tobą Wernera to nie mogłem być ja bo audi trup:) czołówkę miałem przed świętami i odrazu uprzedzam nie moja wina też srebrny z ramka klubową ale zdrówko ok?auto się wyklepie czy nowa sztuka? co tu rozmawiać przy dwustu trzeba patrzeć w lusterka- SPOTY RADOMSKIE
dźwięk w filmiku miazga https://www.facebook.com/zakochaniwaudipl/videos/972066106219128/ jaki kolor? nie tylko handlarze z komisów cwane na bidnych ludziach też dobrze wala w ch. z praca http://www.anonse.com/rejon/1/kategoria/805/podkategoria/806/podkategoria2/18/oferta/10425323- SPOTY RADOMSKIE
Juz nie jeździ Bardzo charakterystyczna Taxi Pany to nie ta a4 a taxi ma urlop do czasu az nowy projekt ożyje i to dopiero bd charakterystyczne taxi Klapę usa zdjąłeś?Jechałem wczoraj za tobą Wernera- konsola środkowa lift z pokrętłami
Podepne się pod temat Pewnie koszt samych gratów wyjdzie z 1,5 koła- Różne wersje tunelu srodkowego? Z i bez podłokietnika?
jpg nie trybi- SPOTY RADOMSKIE
klasyczna dyskusja- Nadmuch na szybę
myślisz że to tak ma być w tym modelu czy coś nie halo?- [A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić
a dlaczego 37 litrów ?ja mam w kole i wchodzi mi 49,5 litra. mam tak ustawione 36 -37 i odbija- SPOTY RADOMSKIE
brawo Ty co racja to racja- Nadmuch na szybę
w jaki sposób?- Nadmuch na szybę
Witajcie Mam pytanie odnośnie nadmuchu na szybę które jest umiejscowione centralnie tj pod lusterkiem Jedna strona mi słabiej dmucha Tez tak macie? Słabszy nadmuch jest od kierowcy wersja bez klimy jak by co. Jak był temat to poproszę o linka Dziękuję za uwagę- Zatrzaśnięte kluczyki
magik z Okulickiego pewni zrobi to w mała chwile - Problem, podgrzewanie foteli