Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
to widzę że mam zajęcie na pół dnia...
-
Antena CB
Jakieś opinie o antenie : http://allegro.pl/antena-cb-helikalna-ltc-pasat-mala-magnetyczna-zt8-i6893280789.html ewentualnie http://allegro.pl/mocna-antena-cb-president-new-york-magnetyczna-zn8-i6912812563.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany lata ktoś na CB z krótką anteną bo mi padła długa i proponował mi gość od cb z Żeromki 118 taką http://allegro.pl/mocna-antena-cb-president-new-york-magnetyczna-zn8-i6912812563.html a zastanawiam się pomiędzy http://allegro.pl/antena-cb-helikalna-ltc-pasat-mala-magnetyczna-zt8-i6893280789.html
-
SPOTY RADOMSKIE
filtr kabinowy przejechany silikonem i obsadzony na nim z uszczelką ale obudowę ECU to raczej i kierowcy by była woda?
-
SPOTY RADOMSKIE
ten piątek odpadam, pracuję.
-
SPOTY RADOMSKIE
Znalazłem przyczyne i wyciągnołem ten szlauch na zewnątrz Dziękuję Woda nadal pod nogami ...czy możliwe że szybe jak wymieniali to gdzies z pod niej,już sam nie wiem wysmaruje przy dachu silikonem...
-
SPOTY RADOMSKIE
Znalazłem przyczyne i wyciągnołem ten szlauch na zewnątrz Dziękuję
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak sie do tego dostać? Słupek trzeba rozbieraćod środka.
-
SPOTY RADOMSKIE
ok oblukam to, bo płyn w normie to pewnie szyber
-
SPOTY RADOMSKIE
od czego zacząć przerabiał ktoś już to?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak mam szyber pewnie to bo innej opcji chyba nie ma już...
-
SPOTY RADOMSKIE
Pod aku kanały czyste bo woda nie stoi... klimy ni ma ...
-
SPOTY RADOMSKIE
California daje czadu jak jest ciepełko Właśnie walczę z wodą pod nogami u pasangera podejście zasilikonowania pod filtrem kabinowym gówno dało
-
Problemów z wodą ciąg dalszy
Temat zrobił się i u mnie na czasie woda u pasangera. Zdemontowałem całą obudowę filtra oczyściłem i dałem silikon pod ten plastik wokół ramki z uszczelką. Zapowiadają burze pewnie na test nie będę długo czekał...
-
SPOTY RADOMSKIE
Po kolejnych próbach znalezienia zapachu do auta nadal pozostaje na podium # 1 CALIFORNIA CAR SCENTS - zapach - CORONADO CHERRY
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
U nas wszystkie wylizane na wysoki połysk- SPOTY RADOMSKIE
MCM minęła okrągła rocznica RFS pierwszy post Napisano 13 Kwiecień 2007- SPOTY RADOMSKIE
Raczej naszych nie.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b327f65568adce16- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Spot To jak ktoś się wybiera w piątek?- SPOTY RADOMSKIE
to się zbieramy Ja bede - SPOTY RADOMSKIE