Witam
Temat zakładam dla osób, które miały styczność z przedmiotami widocznymi w temacie. Konkretnie chciałbym się dowiedzieć, czy wszystkie są opłacalne i warto jest inwestować w ich zakup czy to raczej tylko taki pic. Prosiłbym od razu o linki (pewne) jeżeli ktoś od kogoś zamawiał i wie, że towar jest spoko, ewentualnie może ktoś ma do sprzedania to wtedy dawajcie od mnie na PW .
To wszystko chciałbym do A4 B5 1.8T Avant z 98r.
Witam wszystkich !
Jak widać jestem "świeżak" , więc mam nadzieję, że przeżyjecie ze mną .
Jeżeli chodzi o samochód to dopiero się rozglądam, już w sumie od dłuższego czasu za audi, oczywiście najlepiej A4 !
Gdy tylko coś nabędę, albo będę wiedział to na pewno się z Wami tym podzielę ! Jeszcze raz siemanko i pozdrawiam