Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Listwa chrom na bagażnik, aluminiowe ramki na zegary i końcówki wydechów.


arko0426

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Temat zakładam dla osób, które miały styczność z przedmiotami widocznymi w temacie. Konkretnie chciałbym się dowiedzieć, czy wszystkie są opłacalne i warto jest inwestować w ich zakup czy to raczej tylko taki pic. Prosiłbym od razu o linki (pewne) jeżeli ktoś od kogoś zamawiał i wie, że towar jest spoko, ewentualnie może ktoś ma do sprzedania to wtedy dawajcie od mnie na PW :wink4: .

To wszystko chciałbym do A4 B5 1.8T Avant z 98r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, co do ringów - polecam sklep DIDO Tuning, podejrzewam, że większość chłopaków tam właśnie kupiła swoje obwódki. Za chrom na klapę wszyscy Cię zjadą :> Końcówki wydechu - jakie preferujesz? Owalne, okrągłe, podcięte, proste... Mnie się osobiście najbardziej podobają ori końcóweczki ;) Co do opłacalności zabiegów - ringi zdecydowanie poprawiają wygląd zegarów i wnętrza (wiem, bo sam mam :cool1: ), natomiast reszta to kwestia zasobności portfela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykę przyjmę na klatę, więc jestem na to przygotowany :decayed: ... a tak na serio to końcówki raczej okrągłe, chociaż chętnie wysłucham sugestii. Wiecie, mnie to tak bardzo nie rajcuje, żeby nawalić tych bajerów, tylko po prostu w pewnych miejscach są pewne "mankamenty", a akurat np. taka listwa by mi je rozwiązała (przynajmniej wizualnie :tongue4: ) ...Widziałem niedawno właśnie taką listwę w avancie i wyglądała przyzwoicie (z daleka) nie miałem okazji przyjrzeć się bliżej i może to był błąd :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak - większość chromów z allegro nie wytrzyma jednej zimy. Jeżeli masz jakiekolwiek zarysowania czy wgniotki, to raczej taka chrom listwa nie poprawi wyglądu, a raczej może jeszcze bardziej do zepsuć, szczególnie jak się zacznie zielona robić :polew: Wiem co mówię, sam chciałem coś takiego zakładać, ale zrezygnowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, co do ringów - polecam sklep DIDO Tuning, podejrzewam, że większość chłopaków tam właśnie kupiła swoje obwódki. Za chrom na klapę wszyscy Cię zjadą :> Końcówki wydechu - jakie preferujesz? Owalne, okrągłe, podcięte, proste... Mnie się osobiście najbardziej podobają ori końcóweczki ;) Co do opłacalności zabiegów - ringi zdecydowanie poprawiają wygląd zegarów i wnętrza (wiem, bo sam mam :cool1: ), natomiast reszta to kwestia zasobności portfela...

Tu masz linka z tej firmy, ja zamawiałem z tej aukcji i bardzo fajne ringi;

http://allegro.pl/alu-ramki-na-zegary-do-vw-i-audi-prezent-i1654863670.html

Końcówki w bardzo przystępnej cenie, polecane na forum:

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1646917365.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki w bardzo przystępnej cenie, polecane na forum:

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1646917365.html

Mam takie dwie końcówki założone i w dieslu jest problem żeby je przykręcić bo jest ciasno między ori fajkami, nie wiem jak będzie w 1.8T. Najlepiej je złapać spawem i po sprawie. Co do wykonanie to jest ok :good: zanim je przyspawałem to jedna mi spadła na trasie i ktoś po niej przejechał ale się wróciłem i znalazłem :) była trochę spłaszczona więc ją ładnie naprostowałem i jest ok, musiałem wymienić nit bo przy prostowaniu się urwał więc dałem większy. Śmiało mogę polecić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zdecydowanie najładniejsze końcówki do B5 :cool1:

http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-70rs-rs-kadex-i1680727669.html

Ładne :good: ale cena dużo wyższa od proponowanych poprzednio :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ringi to byl moj pierwszy samodzielny mod w aucie i jestem z niego baardzo zadowolony,

koncowki wydechu mam ori i je sobie wypolerowalem i powiem Tobie ze to dobrze wyglada, szczegolnie z boku auta.

co do listwy na klape, kolega ma, juz rok, wyglada ok, nie zzieleniala, niemniej jednak, jak otworzysz klape to widac ze ta listwa jest nozykiem do tapet przycieta bo nie ma ladnie wykonczonych koncow i to wg mnie wyglada b.slabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz - esteta będzie marudził... Chrom to można w grilu wyrezać, (tak jak u mnie :guma: ) a nie wstawiać na krawędzie. Tak samo z obwódkami chromowanymi na uszczelki wokół szyb - masakra jakaś...

koncowki wydechu mam ori i je sobie wypolerowalem i powiem Tobie ze to dobrze wyglada, szczegolnie z boku auta.

Mnie się osobiście najbardziej podobają ori końcóweczki ;)

A nie mówiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko one takie jakieś chudziutkie i ... w sumie - do przemyślenia :tongue4: ... Na uszczelki to już odpuściłem na początku, ponieważ czytałem parę tematów :cool1: Moja ma ciemny kolor i chromowane relingi, więc chromowane obwódki szyb komponowałyby się kozacko, ale wiem, że tylko ORI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Krycha miał ostatnio chromy do Avanta - uderzaj do niego ;) A tak w ogóle, to gdzie masz temat o swojej Audicy? :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz pomysł na auto :good: i nie boisz się krytyki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić to się bawić poprzedni właściciel zaczoł a ja dokończę jego dzieło.Poza tym co tu krytykować?? Różni ludzie różne gusta.[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________a mi się to podoba;p i tobie chyba tez;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski ok, rygielki też nawet ładne, ale reszta definitywnie odpada - przynajmniej jak dla mnie. Tą krawędziową listwą chcesz tak jak na fotce obklejać krawędzie drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić to się bawić poprzedni właściciel zaczoł a ja dokończę jego dzieło.Poza tym co tu krytykować?? Różni ludzie różne gusta.[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________a mi się to podoba;p i tobie chyba tez;p

:polew: uważasz że mi się to podoba :mysli: ja mam inny pomysł na auto i raczej pozbywam się chromu z mojego auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: uważasz że mi się to podoba :mysli: ja mam inny pomysł na auto i raczej pozbywam się chromu z mojego auta :wink4:

:polew:to jeszcze te kółeczka z przodu i z tyłu, klamki w środki i literki na tylnej klapie ci zostały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...