Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Listwa chrom na bagażnik, aluminiowe ramki na zegary i końcówki wydechów.


arko0426

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przesadzasz z tym "chromem" :tongue4: Widziałem w realu te klamki to ogólnie z daleka prezentowały się dość ciekawie, ale sam bym ich nie założył (jak szybko podszedłem blisko tak samo szybko odszedłem :> ) ... Ale fakt to przecież Tobie ma się podobać i jeżeli tak jest to wal śmiało :wink4:

Tematu o mojej jeszcze nie ma, bo nabyłem ją niedawno, a obecnie wziąłem się za stan techniczny, żeby wszystko chodziło i było jak należy, więc nawet nie bawiłem się w foty :tongue4:

Na chwilę obecną pozostaję na pewno przy ringach na zegary, z listwą daję sobie jednak spokój, a końcóweczki wydechu jak mi wpadną jakieś w oko to zostaną założone :good:

Jeżeli jeszcze jakieś ciekawe pomysły macie związane z takimi elementami to piszcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: uważasz że mi się to podoba :mysli: ja mam inny pomysł na auto i raczej pozbywam się chromu z mojego auta :wink4:

:polew:to jeszcze te kółeczka z przodu i z tyłu, klamki w środki i literki na tylnej klapie ci zostały :wink4:

:decayed: te "literki" też na dniach wylatują :tongue4: a klamki w środku zostają :naughty:

Koniec OT :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła wieś to sądzimy :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 15:06_________________________________________________Zanim zarejstrowałem sie na forum kupiłem metry chromowe, ogólnie ładnie sie prezentowały ale z daleka wytrzymały prawie 2 lata trzeba było zakładać nowe - juz nie załozyłem, miałem zniszczone klamki trzeba było malować, poszedłem na łatwizne :naughty: kupiłem owe nakładki, finał był tego taki ze po 2 latach uzytkowania 3 razy urwałem klamke przez ta nakładke, później zaczeły samoczynnie odpadać z tym że z całym ori elementem lakierowanym klamki :wallbash: skończyło sie tak ze musiałem kupić komplet 4 klamek :gwizdanie:

Wiec ogólnie POLECAM WSZELKIEJ MAŚCI NAKŁADKI TAŚMY I CHROMOWANĄ FOLIE NA DACH, jak ma być festyn to z orkiestrą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niezłe podejście ale na serio o tych nakładkach na klamki?? Jak tak to chyba z nich zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niezłe podejście ale na serio o tych nakładkach na klamki?? Jak tak to chyba z nich zrezygnuje.

możesz sobie zobaczyć do mnie w watek, gdzieś tam na początku są nawet fotki, w opisie modów też jest wstawka o zmianie, w ogóle na twoim miejscu odpuściłbym wszystko co trzeba przyklejać, bo tylko bedzie Cie drażnic uwierz, a tą kase co masz na to wywalić, to lepiej odłóż chociazby na CB jesli nie masz, przynajmniej kasy nie zmarnujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB mam i już nieraz się zwróciło z tych miejsc gdzie by mnie z pewnością złapali;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie rygle bym kupił, za dużo chromu to wiocha straszliwa :wallbash: Choinkę robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prikrize, to mam dla Ciebie specjalnie do sprzedania jeszcze felgi 19' w chromie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo rad prikrize ciągle to korci :naughty:

Jak nie ufasz chłopakom to zakładaj wszystko i napisz wątek za 2 lata :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no z nakładek na klamki zrezygnuje ale tego grilla muszę naprawić bo teraz to porażka wygląda na co 3 szczebelku jest ta listwa naklejona chcę wypełnić tylko luki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37133746.jpg

tak by wyglądały twoje klamki po roku użytkowania tych nakładek :decayed: (zdemontowana klamka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam odpuść sobie i ten chrom na grilu zupełna porażka załóż ładny grill z polifta ma szeroki pasek chromu na ramce, a takie rygle to do golfa mozna założyć moje zdanie . Auto ma byc eleganckę a nie oblepione byle czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...