Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

psiku25

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez psiku25

  1. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mr Papa niech i mnie dopisze Pozdrawiam
  2. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Psiku25 i tak bywa nikt nie ma żalu, a co do szybek to ja też się powoli zbieram. Jak jeszcze nie wiesz gdzie będziesz robił to daj znać mam znajomy warsztacik może jakiś rabat dla klubu wysępie To ok, :th: za warszatem sie zbytnio nie rozglądałem,słyszałem że na Kilińskiego na przeciwko dawnej Izby jest ok warsztacik ale ceny lepsze i tez dobry warsztat jest na Pojezierskiej zaraz jak z Włókniarzy się skreci w lewo. Dogadamy się na kolejnym spocie
  3. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoko wiadomo może coś wypaść mam jednak nadzieje, że to wina pracy albo rodziny i A4 Ci się nie posypało ?? Trzymaj się Autko już nie zawodzi wiec jest troszke $ odłożonych bo w planach,ciemne szyby i ksenony :> Powodem była praca-delegacja Pozdrawiam
  4. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Fiaskiem zakończyła sie moja wizyta na spocie Każdy który sie nie stawił ma swoje wytłumaczenie ja sobie daruję Pozdrawiam obecnych i nieobecnych Mam nadzieję do zobaczenia na kolejnym spocie. Sreberka coś mało było więc trzeba na spot zajechać :>
  5. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sorry Pikuś Potwierdzam obecność na spocie... Pozdrawiam
  6. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    P.S. Kurde biorąc pod uwagę odzew na forum i gg to organizacja mi wychodzi To fakt GUGAS robi dobrą robotę,chwała mu za to :oklaski: Parking pod Philipsem robi sie mały,bedą musieli go przebudować ....ostatecznie ulokujemy sie w innym miejscu :th:
  8. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Podpsuje sie pod gratulacjami dla Klubowicza
  9. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A więc ja poproszę odnotować :> : Naklejka 2 szt (czarna,biała) Ramki 2 sztuki Smyczka 1 szt(to juz byłaby 164 w kolekcji-ponieważ zbieram) Pozdrawiam
  10. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No fajnie się robi kiedyś jeździło się inna A4 i o spotach nie miałem pojęcia teraz miło jest pogadac wśród swoich :th: Pozdrawiam
  11. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Udało się dojechałem na spot bez problemu jak to wcześniej bywało Spoko klimat,ilość osób zaskoczyła chyba wszystkich.Jako nowicjusz rewelacyjnie trafiłem . Dzięki i do zobaczenia na kolejnym "nagraniu"
  12. Miałem podobny problem choć nie wiedziałem iż może być lepiej gdy po zakupie zrobiłem wiele zaniedbanych czynności naprawczych po byłym niedbaluchu-właścicielu między innymi wymieniłem świece probem znikł,wówczas skapnołem się że odpala z dotyku A wię u mnie były to świece...działo się to na zimnym i na ciepłym silniku. Pozdrawiam!
  13. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pięknie 7 autek,rewelacja a do czwartku jeszcze 2 dni,może ktoś sie jeszcze dopisze.
  14. Gratuluje zakupu Fajniutka wersja,podobna do mojej co do skrzyni to fakt to super sprawa :> Czekamy na realizacje opisanych zmian,powodzenia!!!
  15. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Podpisuję się pod listą chętnych. Mam nadzieje że tym razem żaden tryb awaryjny nie wyświetli mi się przed spocikiem Pozdrawiam
  16. Zgadza się cena jest nizsza niz opisujecie,dziwna sprawa aczkolwiek widziałem tą czesc przed założeniem mam fakture zakupu na pewno jest oryginalna i nowa.ASO to Bursiak serwis VW/AUDI,najpopularniejszy w Łodzi.Z komputerem i wymiana kosztowało mnie to 520 zł.
  17. Ja swoje autko kupiłem z padniętą przepływką o czym nie miałem pojęcia ,na testach przed zakupem niby wszystko ok ale jak na 2,5 troche słabo ciągnoł no ale i tak sie podjarałem....kupiłem i wstawiłem do ASO w Łodzi by sprawdzili od a do z autko i oczywiscie zadzwonili ze przepływka jest padnięta...powiedziałem robić zapłaciłem za nią 350zł....gdy pojechałem odebrac autko serwisant pytał czy jezdziłem tym autem z nieuszkodzoną przepływką stwierdziłem iż nie a on na to ze przejedzie się ze mna bo auto jezdziło w trybie awaryjnym bez turbiny i uswiadomi mi jego moc...i powiem Wam drodzy iz gdy wcisnołem gazik to mnie w fotel wmurowało a autko trzeba bylo mocniej za kierownice zlapac :>.... Co do rozrzadu to oczywiscie wymieniac jesli nie bylo to dawno robione bo ja niby w ksiazce mialem ale na pasku nie bylo napisow wiec ksiazce nie zaufalem,wymienilem odme,wszystkie plyny,filtry,wczoraj nawet olej w skrzyni automatycznej chodz w ASO uparcie twierdzą że to bez obsługowa skrzynia.Koszty wszystkiego nie małe ale frajada z jazdy tym autem jest bezcenna :> Podstawą jest czytanie postow w AKP bo tu wiedza większa niż w ASO!!!Pozdrawiam
  18. Sprawa sie wyjaśniła dla tych wszystkich którzy natkną sie na taki sam problemem wyjasniam co się stało.A więc: załączenie się trybu awaryjnego skrzyni nie zawsze musi się wiązać z poszukiwaniem nowej ,otóż to zły a nawet tragiczny stan oleju i filtra spowodował problemy ze skrzynią.Jestem już po jazdach testowych i wszystk ok,poprawa niesamowita płynna jazda,zmiana biegów i bez błedów na kompie to jest to :oklaski: . Wymiana oleju w skrzyni potrfała 4 godziny,cena uszczelki to 50zł,filtr 150zł,praca doktora w moim przypadku 100zł,cena oleju to juz dość indywidualna sprawa ja zakupiłem w ASO i litr kosztował mnie 70zł,niestety do mojej automatycznej skrzynki z tip zakupiłem aż 9 litrów. Konkludując na początku przy problemie sprawdzic na VAGu pozniej,wymiana oleju i juz wszystko w porządeczku....a w 3 salonach Audi mowi ze sie nie wymienia a jednak !!!! Słuchajcie forumowiczów a nie dorobkiewiczow w salonach samochodowych.Pozdrawiam z usmiechem
  19. Zdemontuje jak podpowiedział KICHOL,potwierdzam również iż jest to głośnik od zestawu do telefonu komórkowego.Jest uchwyt na telefon przy radiu i głośnik w słupku. Dziękuje za podpowiedzi!!! Pozdrawiam
  20. Dodam jeszcze że podpinałem pod vag i błedu nie było,nic nie pokazało.Dopjero w poniedziałek znalazłem wolne miejsce u doktora od skrzyni..wiec weekend mam prze....... .A sam tego nie sprawdze nie ma kiedy :wallbash:
  21. Witam,zastanawia mnie od dłuższego czasu co to za kwadratowy głośnik w nogach pasazera z przodu pod pułką.Do czego to jest czy ktoś ma coś takiego u siebie czy to jakiś nie fabrycznie zamontowany zestaw głośnomówiący czy jakaś syrena??? Prosze o pomoc
  22. Miałem ten sam problem,sądziłem iż kupie preparat i bedzie ok.Gdy przeczytałem że może to byc również filtr kabinowy wydało mi się to śmieszne bo w avancie parowaly mi wszystkie szyby a nie tylko przednia.Wymieniłem filtr kabinowy bo wymieniałem inne filtry i okazało się że to własnei kabinowy był zasyfiony i problem zniknoł za nim zakupiłem środek do szyb.Polecam :th:
  23. Witam Mój problem wygląda w sposób następujący: A4 2,5 automat z tip.Zimnego poranka po uruchomieniu silnika na desce podświetliły sie wszystkie literki i cyferki od skrzyni,zamiast P.Włączyłem na D i wszystko ok gdy ruszylem, bieg 2 załączył sie dopjero po przekroczeniu 2300 obrotów a później biegi zmieniały się normalnie.Gdy zgasiłem silnik i uruchomiłem go na nowo nadal był taki sam bład i takie same reakcje.Dodam iż skrzynia zaczeła szarpać przy zmianie z D na R i na odwrót, gdy auto sie nagrzeje troche te szrpnięcia maleją.Jak czytam posty zazwyczaj po wymianie oleju problem znika aczkolwiek nie spotkalem sie na forum z informacja by ktoś na forum napisal o tych kontrolkach podświetlonych na desce rozdzielczej. Prosze a nawet błagam o Wasze opinie!!!!
  24. Szybki sciemniam po nowym roku,wszystkie beda jednakowe ale nie az tak ciemne jak dotychczsowe :>,wrzuce nowe fotki jak tylko to zmienie,Felgi rowniez sie zmieni na lato te zostana na zimowych oponkach :>,dzieki za wypowiedzi SŁAWEQ widze ze mamy podobny gust zdjęcia wnetrza sie zrobi i umieszcze je rownież Pozdrawiam
  25. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam,czwartek tj.20 pasuje :-) Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.