Treść opublikowana przez psiku25
-
Spociki Łódzkie
Jutro tzn w czwartek są podobno na Rokicińskiej wyścigi czy ktoś się wybiera? A może ktoś wie o której godzinie jest start
-
Spociki Łódzkie
Dobre dobre :polew: A puściłeś totolotka
-
Spociki Łódzkie
Czasami jak jest Pikuś to i nagrania są Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Proszę o dopisanie :-) Pozdrawiam
-
[B5 AFB] czy pompa centralnego bedzie pasowała?
Dziekuje za zainteresowanie wątkiem, okazuje sie że jednak jest róznica,polega ona na płytce elektronicznej która w autku przed liftem jest ubozsza...sama pompa czyli wkład jest identyczny...okazało się że w moim przypadku pękło kułeczko i nie otwierały sie drzwi ani szyby,,,wymiana pompy to chwila ale znalesc urzywana i pasująca to juz dość długi zabieg...dka zainteresowanych pompa zamka centralnego w audii 99 00 czyli po lifcie i do avanta kosztuje w ASO 1700zł natomiast urzywka około 600 zł. Pozdrawiam!!!
-
[B5 AFB] czy pompa centralnego bedzie pasowała?
Witam, Czy pompa centralnego zamka w avancie po lifcie będzie pasowała z tego przed liftem? Róznica w cenie jest kolosalna ale w samym wyglądzie pompy mało co się różnią. Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Cyrkulacja powietrza - brak reakcji
Dziękuje za info faktycznie temperatura niska wiec zapewne to jest przyczyna... Dziękuję
-
[B5 AFB] Cyrkulacja powietrza - brak reakcji
Witam..mam zapytanko otóż gdy kupiłem autko przycisk cyrkulacji powietrza na klimatroniku działał, załańczał się i robiło się głośno w aucie,długo tego nie urzywałem i teraz nie dawno wcisnołem, zaskoczenie moje było wielkie gdy po wciśnieciu tej zakręconej strzałeczki jedynie przycisk sie podswietlił i nic wiecej cisza.... co mogło się stać ?? Pozdrawiam
-
[B5 AEB] centralny zamek nie działa + alarm :(
Witam Wczoraj dokładnie zrobiło mi się tak samo,prubójąc otworzyc autko z pilota ani drgnie swiatełko w aucie sie zapaliło kierunki mrygneły ale drzwi jak zamknięte były tak zostały,otworzyłem je z kluczyka odrazu sprawdziłem bezpiecznik od centralnego no i wszystko ok, jest caly...wiec teraz czarna magia co sie wydarzyło ...słychać delikatne mruczenie pompki w bagażniku ale cetralny nie działa... Skoro ją słychać to chyba oznacza że działa?!? Wczoraj ostro padało może to jest przyczyna?!?
-
Spociki Łódzkie
Ty też Gugas juz z daleka sie w oczy rzuciłeś i nie tylko ze wględu na kolorek autka ale ładnie toczącą sie felgę :th: Co do opini na temat terminu spociku to się nie wypowiadam ponieważ ze mna nigdy nic nie jest pewne Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Kilka kamer wokół tego miejsca zarejestrowało to zdarzenie więc miejmy nadzieje że dojdą kto zawinił...bo z relacji świadków i artykuł w GW wiele wyjaśnia. Gugas pewnie będzie zorientowany czy to któryś z naszych. Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Niespodziewanie udało mi sie podjechać :> bez trybu awaryjnego Miło było poznać Prezesa jak i zobaczyć się z taką ilościa klubowiczów :oklaski: Juz dzisiaj życze wszystkim wybierającym sie do Wisły - szerokości i zaj..... zabawy Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Pewnie nie będę odosobniony jak poprę pomysł dotyczący Borek p.s Gugas ja do Ciebie też pisałem na gg ale zero odzewu....
-
[B5 AFN] Jaki olej do automatycznej skrzyni ?
Wczesniej pisałem o tym iż nie wymieniam oleju bo posluchałem ASO ....po pewnym czasie podswietlily mi sie wszystkie kotrolki na desce dotyczace skrzyni i zalaczyl sie tryb awaryjny, myslalem ze padla skrzynia załańczały sie 3 biegi a jedynka z opoznieniem...wymienilem olej na ori z ASO(nie było oleju zamiennego tylko ori).Po numerze wybitym na skrzyni wiadomo jaki zalać olej, do mnie weszlo 9 litrow, cena litra 80 zł,uszczelki sa paierowe wiec i koszt ich był niski. Teraz czuc zmiane oleju,nie szarpie leciutko wchodza przelozenia,pełna satysfakcja :th:. Pozdrawiam
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Dodam jeszcze w tym temacie iż,zwróciłem się do kierownika BP z reklamacją na paliwko BP U , poinformował mnie jakie sa procedury i już złożyłem papiery tzn:paragon zakupu BP U,fakture za naprawe wraz z częściami i lawetą,dodatkowo dostarczyłem oświadczenie mojego lekarza w którym opisał co było przyczyną awarii . Dzisiaj lekarz poinformował mnie że dzwonili do niego z BP by potwierdzić moją obecność w serwisie....zobaczymy jak potoczy się to dalej :th: Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
HUGO4 i 5 marca - pewnie GUGAS napewno coś zorganuzuje! GUGAS co do smyczki to moje zamówienie nadal aktulane,odbiorę i ureguluję kaskę na najbliższym spocie Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy, kontrolka świec mryga, auto nie odpala.
oooo naprawione,mojejmu lekarzowi zajeło dzień szukania przyczyny gdy do niego zadzwoniłem i dzięki DEMORALIZATORowi :oklaski:,zasugerowałem by się dobrze pompą zajoł i odpowietrzaniem według wskazań w/w kolegi-oświeciło mojego doktora i pisze co się działo....do wymiany filtr paliwa z którego aż wypadał syf układ paliwowy do wyczyszczenia,pompa vp 44 ocalała i ma sie dobrze :>. Dodam ku przestrodze by jeździć na dobrym paliwie tzn na sprawdzonych stacjach bo ja mimo iz tankowałem BP ULTIMATE nonstop miałem problem i gdy np.macie opór przy 3 tyś obrotów ale nie zawsze i wydaje Wam się że to błacha sprawa to lepiej odwiedźcie swojego mechanika by pózniej nie było za późno. Pozdrawiam. Można zamknąć :>
-
Spociki Łódzkie
Ale cisza to chyba BUNT
-
Spociki Łódzkie
Mechanik nadal walczy z usterka w moim ,niestety nie odpala mryga kontrolka świec...co sie z tym wiąże pozycja 9 na liście obecności na spocie niestety jest nieobiektywna...mam nadzieję że sreberka dopiszą tak jak i pogoda Pozdrawiam wszystkich
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
W listopadzie 2007 zakupiłem autko i od tamtej pory jeździłem na BP U,a to tylko ze wględu że pracuje tam moja Matula i zapewnienia z jej strony ze ludzie chwalą sobie to paliwo wystarczało mi.A jednak mam teraz problemyz pompą doskonale wiecie jaką . Autko na podnośniku i teraz nie wiadomo czy to paliwo czy pech. W każdym razie sami wywnioskujcie z pisanych tu opini jak to z BP U jest,ja zmieniam na ORLEN...sugeruje się większościa pozytywnych opini na temat tej stacji i tych paliw. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Rozrząd- weryfikacja stanu
Natomiast gdy ja kupowałem furke od Niemca pokazał mi w książce iż rozrząd dopjero co wymieniony a w kraju po sprawdzeniu niby ok napisy na pasku swieże...ALE...,mimo wszystko wymieniłem by nie było koszmaru To nie tylko kwestia zaufania ale spokojnego snu jak pisano wyżej Proponuje wymieniać Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy, kontrolka świec mryga, auto nie odpala.
Zgadza sie....ale czy mogła by byc to przyczyna świec?? Czy mrygająca kontrolka od świec żarowych zawiadamia między innymi o problemie ze świecami??
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy, kontrolka świec mryga, auto nie odpala.
Vag podłączony,pojawił się jedynie błąd w skrzyni ale to ze względu na zgaśnięcie silnika podczas jazdy a to automat.Błąd wykasowany,skrzynia ok.Pojawiła się również informacja iż niski jest prąd tzn aku = słabizna.Nic więcej nie wyszło,pompa jako przyczyna została również wyeliminowana-działa. Dzisiaj łądowanie aku i na macanego :> będzie szukana przyczyna bo na kompie nic nie widać.
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy, kontrolka świec mryga, auto nie odpala.
Witam, Tak to było w sobotkę...jadąc zaledwie 70km/h zgasł silnik,dodam w tym miejscu że to automat a po zgaśnieciu autka nie szarpneło, sam też nie zwalniał.Po zatrzymaniu przesunołem dzwignię na pozycję P i wyłączyłem zapłon,próba odpalenia ponownie autka nie powiodła się...zaczeła mrygać kontrolka świeć żarowych,rozrusznik kręcił aczkolwiek autko odpalić nie chce. Za nim usłysze wyrok od lekarza, licze na Wasze opinie. Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
HUGO proponuje zwrócić uwage na aparaty przy drodze ,otrzymały w zeszłym tygodniu homologację i testowane sa tam do 16 marca.Zaraz za Głuchowem jadąc w stronę Łodzi zaczynają się policyjne testy . Pozdrawiam