Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

psiku25

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez psiku25

  1. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam,ja również pisze się na przyszły tydzień,preferuje 11 ale jeśli większości bedzie pasowało 12 to jakos się dostosuję :> pozdrawiam...[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 09:59 _________________________________________________Co tutaj taka cisza? Czyżby wszyscy choinke ubierali :> Jak ze spocikiem??gugas,maku211,tutusik,ballcerr,SEB-A4 ...Dajcie znać Pozdrawiam
  2. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeśli chodzi o mnie osobiście,bardziej pasuje mi w tygodniu .Co do dnia jestem w stanie się dostosować ale napewno po 19.Jeśli chodzi o weekend czyli niedziela około 18 to tak średnio pasi :> Pozdrawiam
  3. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widziałem foteczki ,fajniusie autka .... ale w przyszłym, tygodniu jak będzie spocik :> to napewno wsród czerwony, czerwony, czarny, pojawi się srebrny a więc tylko kwestia ustalenia terminu Pozdrawiam
  4. psiku25 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam!Jestem swierzym nabywca a4 :> i dwa tygodnie temu wstawilem autko do ASO,w celu wymiany tego czego potrzeba sprawdzenia autka i wymiany oleju plynów i filtrów...na pytanie jak z automatem odpowiedzieli iż nie wymienia się oleju w skrzyni jedynie dolewa,na upartego można wymienic aczkolwiek warunki musza być sterylne. Nie odpowiedziałem Ci na pytanie jaki olej , bo sam go nie wymieniłem jak radzą w ASO aczkolwiek,jak chcesz go zmienić to napewno klubowicze doradzą jaki miałby być. Pozdrawiam
  5. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam,moj mechanik walczy nadal z autkiem nie wiem czy dzisiaj sie wyrobi jesli nie to nici z mojej obecnosci na spociku.....na kolejnym nie zawiode (ale nadal mysle pozytywnie iz dam rade podjechac) pozdrawiam
  6. Bardzo ładne autko,ja swoje zakupiłem niewiele ponad dwa tygodnie temu Ty około 2 miesięcy,jak sprawuje Ci się do tej pory?Pytam poniewaz rowniez mam 2.5 tdi tylko że avant. Gratuluje zakupu rewelacyjna prezencja :oklaski: Pozdrawiam
  7. z progami cenna uwaga dziekuje "cayenne"
  8. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W środę jeszcze potwierdze swoją obecność bo u mnie troche większa naprawa i autko od soboty u doktora ale doktorek zapewnia że do środy się spokojnie wyrobi .
  9. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I dobrze że została ustalona data,podpsuje się pod osobami zainteresowanym miejsce data i godzina ok Mam nadzieję że i moj mechanik pozwoli mi odjechać autkiem z warsztatu...a więc trzymam kciuki iż sie uda. Do zobaczenia :>
  10. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jesli bedzie ustalona data i godzinka z miejscowka to chetnie sie podlacze,napewno sie jakos dostosuje ale najpierw musze odebrac autko od doktora a podobno bedzie to we wtorek tj 27 listopad ;-) Każdy czeka na propozycje ale nikt nie garnie do jakiejs konkretnej propozycji a jak na mlodego klubowicza z stazem kilkunastu dni glupio mi jest cos zaproponowac wiec nadal czekam na Wasz ruch..... :-)
  11. Witam autko nabyłem 5 listopada,wcześniej już posiadałem audi ale b3 b4 więc bez porównania. Autko ma na liczniku 185tys ale faktycznie około 220 Z wyposażenia to co ciekawe posiada 10 poduszek Dalej:elektryczne szybki,tempomacik,automat z tip,skorzna kierownice itd,resztę z pewnościa znacie Niestety autko nie posiada piorunujących alu felg aczkolwiek na wiosne sie pomyśli. Ciekaw jestem Waszych opinii. Pozdrawiam,Marcin http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af76eaf939133ab5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d6e62a621c45796.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d6e62a621c45796.html
  12. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam,zainneresował mnie spocik,jak coś by było ustalone to dajcie znać.Moje autko do wtorku u doktora i mam nadzieję że się wyrobi,zresztą zaklinał sie że zdąrzy
  13. Witam autko nabyłem 5 listopada,wcześniej już posiadałem audi ale b3 b4 więc bez porównania. Autko ma na liczniku 185tys ale faktycznie około 220 Z wyposażenia to co ciekawe posiada 10 poduszek Dalej:elektryczne szybki,tempomacik,automat z tip,skorzna kierownice itd,resztę z pewnościa znacie :> Niestety autko nie posiada piorunujących alu felg aczkolwiek na wiosne sie pomyśli. Ciekaw jestem Waszych opinii. Pozdrawiam,Marcin [jak bodziesz chciał wstawić jakieś fotki to zgłoś się do zielonych to otworzymy temat] - schiller
  14. Witam Serdecznie! Trzy tygodnie temu zakupiłem a4,2.5 V6.99 avant,wczesniej jeździłem b3 i b4,przy a4 nie ma porównania .To autko jest super!!!!! Pozdrawiam,Marcin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.