-
[B6 BFB] Przepustnica
niewiem nie kojarze az tak dokladnie, ale znajac sposoby zarobkow serwisow i producentow mysle ze pozostaje ta 2-ga opcja ;]
-
[B6 BFB] Przepustnica
niewiem mowie co mi powiedzieli poza tym biorac pod uwage ze to benzyna i zapewne duzo ludzi ma zgazowane to watpie ze nawet jesli jest ta gumka to dlugo na gazie przetrwa a przepustnica powinna sie sama w sobie domykac
-
[B6 BFB] Przepustnica
podpytalem w serwisie. mowia ze nie jest konieczna, ze to jest zapobiegliwosc projektantow (czasami ich nie rozumiem).
-
[INNE] Passat AVF. 12l ON w mieście. Z klimą 13.2l :-/ LOGI.
zobacz piny od kompa. czy nie sa podgnite gdzies albo cos
-
[B5 ACK] Wymiana uszczelki pod miską olejową.
ogolnie wiem ze nie bylo tragedii ale nie powiem ci ile. dawno to bylo
-
[B6 BFB] Przepustnica
w sumie nie powinno miec wiekszego znaczenia, ale jakbys mial okazje dobrze by bylo jednak to zrobic
-
[B5 ACK] Wymiana uszczelki pod miską olejową.
nuuu i troche sie naprzeklinalem
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
widac jak roznie podpowiadaja kazdy ma inne zdanie
-
[B7 BRD] Popsuty wtryskiwacz
niestety teraz diesle robia zeby na nich zarobic. tymbardziej przy polskiej jakosci ropy...
-
[INNE] Passat AVF. 12l ON w mieście. Z klimą 13.2l :-/ LOGI.
ale powiedz jak auto sie zachowuje? czy slabiej jedzie / lepiej jedzie/ szarpie czy poprostu tylko wiecej pali?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Auto ma 167tys. Pasek wymieniany przez poprzedniego wlasciciela, wg ksiazki serwisowej przy 91tys. Caly rozrzad razem z pompa i termostatem mam zamiar wymienic jeszcze we wrzesniu. Wszystko kreci sie rowno - odnioslem wrazenie jakby to bylo bardziej w okolicy turbiny - az boje sie myslec.....Na wolnych obrotach (i wyzszych) czeogs takiego nie slychac - tylko przy spadku obrotow.... Mozna zajrzec do rozrzadu sciagajac tylko te uchwyty/zatrzaski? Wymagane sa jakies specjalne zabiegi? - pytam bo wole czegos nie urwac wiesz propo tego ze przy 91tys byl robiony. zazwyczaj zaleca sie wymiane co 70tys
-
[B5 ACK] Wymiana uszczelki pod miską olejową.
dojscie zawsze jest grunt to szeroki kanal i troche czasu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam. jestem Michal. z malej wsi pod poznaniem. jezdze audi rs6 avant 5.2 tfsi
miki23311
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta