Treść opublikowana przez zawadzior
-
[1.9 AFN] - dziwne objawy - jaka diagnoza??
ja miałem taki problem i okazało sie, za to IC dziurawy..... wymienilem i jest juz ok, pozdrawiam
-
[B5 1Z] Problem z wrzucaniem biegów
Ja miałem podobny problem co kamilo ale sprawa zostala zalatwiona całkiem inaczej. Problem z wbijaniem biegów rozwiązałem zupełnie przypadkowo przy wymianie siatki łączącej tłumik (tej pierwszej od silnika). Od jakiegoś czasu tłumik wpadał w pewien rezonans poprzez zuzycie tej siatki łącznikowej a kołysanie sie gałki zmiany biegów i problemu z ich wbijaniem kwalifikowałem do innej awarii. Jednak po wymianie siatki problem z biegami znikł. pozdrawiam
-
[B5 AFN] Spadek mocy - tryb awaryjny, notlauf
dzieki zegarek :>
-
[B5 1Z] Problem z wrzucaniem biegów
witam, ja od paru dni tez zauważylem taką usterkę tzn. często cięzko biegi wchodza ale nie cały czas. Denerwuje mnie to najbardziej gdy zwalniam i chce schamowac silnikiem np. z trojki na dwojke, ciezko jest wtedy, wciskam sprzegło i sekunde lub dwie musze poczekac az spadną obroty, wtedy latwiej wchodzi bieg ale przy 1-2-3-4 jest lipa (5 tylko nie narzekam, lekko wchodzi). Myśle, ze to kroi sie pelna wymiana sprzęgla ale jutro wymienie olej w skrzyni bo z 85tys napewno nie bylo tam nic dolewane. Jesli ktos ma podobny problem to na bierząco prosze o rady. Ja jutro pojezdze po mechaniorach i na wieczor dam cynk. hej[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 21:06_________________________________________________...kamilo2010 daj znac jak juz bedziesz po zabiegach, mam podobny problem. dzieki
-
[B5 AFN] Spadek mocy - tryb awaryjny, notlauf
dzięki, pozdrawiam
-
[B5 AFN] Spadek mocy - tryb awaryjny, notlauf
nie jestem w temacie z vagami i logami, co to oznacza?
-
[B5 AFN] Spadek mocy - tryb awaryjny, notlauf
ja mam to samo:/ co to trzeba w koncu zrobic?
-
[B5 AFN] CYKANIE W OKOLICY TURBOSPRĘŻARKI ORAZ PORANNE KOPCENIE
hej, dzisiaj ostatecznie zalatwilem problem charakterystycznego cykania w okolicy turbiny, wymienilem wszystkie popychacze zaworow tzw. szklanki i jest juz gicio, takze jesli nadal masz z tym problem to mysle ze powinienes tez tak zrobic. 160 zl za 8 sztuk szklanek + 70 zl uszczelka od pokrywy zaworow + robota i sprawa zalatwiona. pozdrawiam
-
[ALL B5] Jak rozebrać oryginalny podłokietnik AUDI
nieraz mi ten podłokietnik opada, więc niebawem zabiore sie za niego bo lubie jak wszysko gra w mojej audiolce :>dzieki :oklaski:za pokazanie instrukcji.... pozdrawiam
-
[B5 AFN] CYKANIE W OKOLICY TURBOSPRĘŻARKI ORAZ PORANNE KOPCENIE
Charakterystyczne cykanie w okolicach turbiny moze byc spowodowane zuzyciem uszczelki kolektora wydechowego. U mnie od dluzszego czasu tak slychac i kilku mechanikow potwierdzilo to, ze moze wlasnie to jest powodem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów, szczesliwych posiadaczy audiolek A4. Pragnę do Was dolączyc jako kolejny posiadacz tego auta i wymieniać sie opiniami na ich temat.......... WITAM SERDECZNIE, jestem zawadzior