Witam,
Jak w temacie: czy wentylator powinien pracować cały czas? Mam zbyt niską temperature max.80C ,ale wydaje mi się ,że to termostat i jutro mam go zamiar wymienić.
Przy okazji chciałem zapytać czym może być spowodowane grzechotanie na wolnych obrotach w okolicy pomiędzy silnikiem ,a filtrem powietrza?
Dziękuje za wszelką pomoc i sugestie.
Witam wszystkich posiadaczy A4.
Od niedzieli stałem się posiadaczem Audi A4 1,9TDI o oznaczeniu silnika 1Z w wersji z automatyczną skrzynią biegów. Autko jest w wersji sedan ,koloru granatowego z roku 1995.
Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne (i mam nadzieje ,że tak już pozostanie).
Pozdrawiam.
prosze nie pisac kolorem