Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. A można wjechać na tor na rowerze? :>
  2. Ja tak nie jeżdżę, nawet w zimie.
  3. Ja chyba też będę. Myślałem, że tym razem porąbię kilka klocków i zabiorę, ale ciężko coś suchego znaleźć.
  4. W tych otworach jest chyba guma co się zwęża jak lejek... coś takiego pamiętam
  5. Dzwoniłem jeszcze do pracownika zapytać po ile było dokładnie wody jak przestawiał auto, odp. - tak jak się zderzak zaczyna. Czemu mam przeciwmgielne zaparowane, wodę pod wykładziną (odpływy przy aku czyściłem w zeszłym roku)? Lało tak, że odpływy nie wyrabiały?
  6. Nawet jeśli by było z OC wycena z ASO nic nie zwiększy. _________________________________________________ http://www.tvn24.pl/-1,1657615,0,1,na-oczach-ludzi-runal-dom,wiadomosc.html
  7. W leasingu zniżek nie tracisz, posłuchałeś mojej rady z tym przodem
  8. przed chwilą srebrny avant B5 na nowych klubowych ramkach w centrum Ustronia
  9. takto maja wielkogabarytowcy obciazenie na kostke i lup d*p ciul !!!! siemian i dawid
  10. Jakiś zlocik w Austrii. Przy tankowaniu zrobiłem kilka zdjęć. Oczka ma ładne, tylko te brewki
  11. ja tez ja też... ale dopiero teraz zauwazyłem... wiec na pogotowiu nie bylem Razem balowaliście? _________________________________________________
  12. Wczoraj mi skrzynia szarpała przez około 5 minut po odpaleniu jak zmieniałem z N na D, na inne nie. Pracownicy powiedzieli, że w poniedziałek kilka cm wody więcej i wlewałaby się do środka przez próg jakby nie przestawili. W aucie smród z zawilgocenia, jak przyświeci słońce wszystkie szyby zaparowane z małymi kropelkami, przeciwmgielne cały czas zaparowane. Podobno przyczyną szarpania może być zalany/zawilgocony sterownik skrzyni. Zastanawiam się czy to zgłosić z AC.
  13. Byłem we Włoszech, 1,5 dnia pracy, 1,5 dnia na plaży :>
  14. Mnie dzisiaj też nie będzie, musiałbym przejechać prawie 1000km :>
  15. Kamykami dostałem po szybie ale jest cała no własnie widziałem że potem coś odpuściłeś. Dobrze że szkiełko całe Jednak jest odprysk na szybie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.