Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtaswch

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtaswch

  1. a co myslicie koledzy o instalacji LOVATO do silnika 1.8 t właśnie taka mi polecone niby lepsza od STAG-300 i gwarancja na 3 lata bez limitu kilometrów i parownik do 200 km wlew obok wlewu paliwa pochrowiec na koło zbiornik w miejsce koła zapasowego i całość tej operacji kosztować ma 2400 zł czy to będzie dobra instalacja do tego silnika?
  2. Witam koledzy mam pytanie odnośnie oleju mianowicie posiadam audi z silnikiem 1.8Tprzebieg ponad 200tyś poprzednio zalałem go mobilem 10w40 i teraz moje pytanie silnik pali olej po przejechaniu 2 tyś km dolałem jakieś 300ml i teraz mam takie pytanie bo zbliża się wymianka jaki olej byście polecili do tego silniczka bo po tym co tu czytam to juz nie wiem czy moze zapodac syntetyka i nie wiem czy te przepalanie oleju ustapi czy moze to cos z silnikiem czy to jest normalne w tych silnikach ze lubia sobie troszke tego oleju połknac wczesniej miałem 1.8 bez T i od wymianki do wymianki zero dolewek prosił bym o odpowiedzi z góry dzieki i jeszcze jedno pytanko czy po tym 10w40 mogę przeskoczyć przykładowo na ten olej co tu kolega poleca 0w30 ?i czy ten olej jest dobry? zielono mi w tym temacie dlatego prosze o opinie tych co nie sa różowi;)
  3. wojtaswch odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    nie nie kolego tu jest to własnie jakos inaczej ustawione tak ze tego nie widac i nie moge znalesc a nie chce wszystkiego roskrecać w ślepo
  4. wojtaswch odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    :hi:Witam Koledzy mam prozbe czy może mi ktos wytłumaczyc gdzie znajduje sie przepływomierz w silniku 1.8 Turbo APU bo nie bardzo wiem gdzie to jest szukam szukam i nie widzę z góry dzieki
  5. a moge prosic o jakieś namiary na tego magika z dzierżoniowa [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 21:03_________________________________________________kolego wrocek...) mam pytanko jaki jest koszt instalacij do tego motorku i chciałbym wlew gazu zaraz koło wlewu paliwka ;)tak fajnie zamaskowane hehe
  6. :hi:hello szukam dobrego gaziaza w tych okolicach czy moze ktos cos polecić?chodzi o nowa instalacje LPG do 1,8T APU :>
  7. :hi:Witam podepne sie pod temat też szukam takich siatek tylko do b5:)
  8. Wałbrzych Witam Milo Wszystkich Fanow A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.