Treść opublikowana przez WhiteBeezy
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Hmm, o tym nie pomyślałem i to jest dobry pomysł. Patrzyłem na B5 to są tylko pomarańczowe, te od Skody Fabii pasują do A4? A żarówka pomarańczowa to WY5W?
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Upewniam się: mówisz o tych tanich?
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto kupił coś takiego. ;p Bo zastanawiam się czy taka chińszczyzna nie odpadnie.
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Małe pytanie, brać całe białe, czy lekko dymione? Opłaca się oszczędzać - SKODA- AUDI A3,A4 KIERUNKOWSKAZY BOCZNE (2409231032) - motoAllegro ? Czy ORI KIERUNKOWSKAZY BOCZNE AUDI A3 A4 A8 FABIA OCTAVIA (2380076132) - motoAllegro ?
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
Podziękowania dla autora tematu. Miałem problem z ogrzewaniem. Płukanie nagrzewnicy pomogło (koniecznie ze środkiem czyszczącym). Także jest to dobry i sprawdzony sposób. Polecam i dziękuję. Btw. mechanik specjalizujący się w Audi nie wpadł na to. ;]
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
No dokładnie. I polecam Ci Staga.[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 21:55_________________________________________________Aktualny przebieg 185 tys. km. W międzyczasie zrobione ogrzewanie - płukanie nagrzewnicy. Za to podziękowania dla znachor287 - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_problemy_z_ogrzewaniem_odpowietrzenie_ukladu_chlodzenia-t64170.0.html . Jeszcze tak, czy siak, do wymiany mam termostat. Poza tym nic nie robione i śmiga. Spalanie wychodzi mi przeciętnie 11-13 litrów LPG na Shellu, zazwyczaj w granicach 12 (jazda przy deptaniu niezłym).
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Na trasie przeciętnie przy takiej prędkości około 9 litrów, nawet może mniej. Miasto 10 litrów. Ale to przy lekkim przyspieszaniu. Ogólnie w mieście spalanie idzie bardzo w górę.
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
No właśnie nie mogę uwierzyć. Teraz planuję mały teścik, mianowicie czy jest różnica między gazem Orlenu, a Statoila. Bo prawdopodobnie na Statoilu zrobię więcej kilometrów na jednym zbiorniku.[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:56_________________________________________________Przeciętne spalanie to 10-12 litrów. Zależy gdzie się jeździ i jak. I nigdy nie szczędzę swojej prawej nogi. Najbliższy plan to założenie odcięcia do pompy paliwowej, gdy chodzi na LPG (bo gazownicy nie założyli).
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Natomiast dzisiaj ciśnienie mi podskoczyło chyba dwukrotnie jak przy 5km/h przyryłem podwoziem na dziurze. Ale nic się nie stało. Co prawda przez godzinę chodziłem nabuzowany na stan drogi, ale jest OK. Btw. klocki hamulcowe na tył brać do kompletu Boscha? Dobre są?[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:52_________________________________________________Pomyłka jest to Stag 4. Do tego dzisiaj wymieniony olej (Castrol 5W40), klocki tylne (Lucas) i płyn chłodniczy. Także brzmi świetnie. [br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 16:55_________________________________________________Spalanie LPG cudne. 10,8 litra przy samej trasie, prędkości typu 140-180. I często max obroty.
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
to jakieś kulawe to B6 Koleś chyba nie umiał wrzucać biegów. ;f Z resztą robiłem już tym mocniejsze auta, np. BMW e36 18iS (140KM).
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Oboje startowaliśmy, koleś miał 30 metrów przewagi. I pełny power. Powoli metr za metrem odrabianie dystansu było. A jak już wrzuciłem 3 bieg to można było zaczynać wyprzedzanie.
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
tez mam w planie montaż lpg w moim ADR. mozesz podac dokladnie jaki to zestaw i jakie odczucie z jazdy na lpg i jakie spalanie ? Jazda prawie tak samo. Utraty mocy nie ma. Póki co na gazie zrobiłem ponad 200km. W tym, że tankowałem po 120km, aby ocenić ile pali. Średnia mi wyszła 10,5 litra z czego 40km w mieście, reszta w trasie. Po mieście jeździłem dynamicznie, a w trasie 140-160 km/h. I dosyć często na dwójce obrotomierz wskazywał 6 tys. obrotów. Więc w skrócie rewelacja dla mnie. Teraz staram się jeździć spokojniej i zobaczymy co wyjdzie. A co do gazu to jest chyba Stag 300 premium. Pytałem się czy jakiś lepszy zmieni coś w ADR to powiedzieli, że nic. Więc jest OK. Aha i B6 w 1,9tdi szans nie ma - dzisiejsze doświadczenie.
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
To wiem. Mam ofertę na Staga za 2600zł.[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:02_________________________________________________Wymieniony filtr kabinowy i odgrzybiona klima (mimo, że było ok, ale to ze względu na alergię). Teraz włączenie klimy na Auto poniżej 25 stopni to zabójstwo. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 17:02_________________________________________________Gaz został zamontowany. Stag. Korka do ładowania nie ma na żadnych zderzakach etc. tylko przy wlewie benzyny. Fotki dorzucę w najbliższym czasie.
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Znalazłem na forum BM Customs i o tym myślałem.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 09:21_________________________________________________I już wszystko zrobione. Ładna rejestracja jest. Jeszcze mam pytanie, ile kosztuje Stag?[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 18:16_________________________________________________Podnoszenie prawej szyby naprawione. Dokładniej kostka od sterowania lusterkiem blokowała podnoszącą się szybę, dlatego podnosiła się do jakiejś wysokości. Teraz gra gitara.
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
To jest specjalnie tak zamontowane, ale nie wiem czemu. I faktem jest, że jest troszkę takich A4.[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 11:02_________________________________________________Takie małe pytanie. Warto wysłać kierownicę i gałkę od biegów do zrobienia tych elementów skórzanych?
-
[ALL B5] Głośniki do A4
Średnie. OK. Słuchaj nie wiem. Cyknę fotkę, OK? Fotki wzmacniacza masz w temacie mojej A4. Idę spojrzeć na nie.[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 12:51_________________________________________________
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Wątpię. Ale to prawda, że można spotkać. Jak dla mnie jest to znak szczególny. Notabene prawdopodobnie kupiłem ją od faszysty, ale pewien na 100% nie jestem. Serio. ;p[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 09:16_________________________________________________Na prośbę zdjęcia w miniaturkach na forum.
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
Typowy stereotyp. Nieprawda. Powinno się lać tyle oktanów ile zaleca producent, ponieważ silnik jest skonstruowany pod dane paliwo. Jeśli producent zaleca Pb95 i zalejesz 98 to w 80% przypadkach silnik będzie słabszy. Chyba, że może chodzić na obu paliwach - Mercedes 190 (ma przełącznik). Lać tyle oktanów ile zalecają i zawsze na dobrej stacji. Ja zazwyczaj korzystam z Shella, ewentualnie z Bliskiej (paliwa Orlen) i zazwyczaj bardzo tanie paliwo jest (a hotdogi świetne).
-
[ALL B5] Głośniki do A4
No ja będę się powoli doinformowywać co do tego tematu. Póki co zastanawiam się w ogóle jaki sprzęt byłby dobry. Czy firma Magnat jest dobra? Bo mam dwa na tyle. Tak z czystej ciekawości.
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Dzięki, możecie zapodać foto tych ori 16' 5-ramiennych. Jest możliwość wstawienia ksenonów, jakie są to koszta?
-
[ALL B5] Głośniki do A4
I robiłeś to sam? Bo ja wątpię, abym wyczaił to sam. Muszę znaleźć kogoś kto dostosowałby wszystko. :>
-
[ALL B5] Głośniki do A4
W tym problem, że nie wiem. Jestem laikiem jeśli chodzi o sprzęt audio. Zapytam się dzisiaj kumpla co będzie pasować. A głośniki niekoniecznie muszą być w tym miejscu, myślę raczej o mocniejszych. A kasa? Nawet nie orientuję się w cenach. Poza tym nie jest to temat gorący, są to moje plany, a nie że zaraz jadę do sklepu i zamawiam. A co Ty byś wymyślił na przód?
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
OK, dzięki za info. Patrzyłem na to wejście już i tak myślałem. A szyba będzie to samo? Komputer, czy silniczek podnoszący szybę?
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Świeci się cały czas...
-
[B5 ADR] Czerwony Odyn
Dobrze. Nie ma problemu skoro przeszkadza link komuś. Ale to pod wieczór, bo teraz spadam. Btw. parę zdań dodałem. I pod wieczór również jakieś foty zrobię. No na pewno. Póki co kasy nie starczy na bardziej zmyślne plany. Jaki błąd? Jest jakiś temat na forum? Możesz rozwinąć myśl?