Treść opublikowana przez WhiteBeezy
-
Głośna praca silnika przy odpalaniu po dłuższym postoju - filmik
Szklanki inaczej brzmią. Świece?
-
Drgania samochodu przy prędkości 70-74 km/h na każdym biegu.
hahahahahahhahah xDDDD sorry xD ale nie mogłem się powstrzymać xD!!!! Kolego podpinałeś vaga? masz jakieś błędy ? :D Beka musi być grana.
-
Po ilu przejechanych km regulacja nowej instalacji lpg?
W Stagu po 1000km masz pierwszy przegląd, ale jest to jedynie regulacja układu. A później przeglądy co 10k km z wymianami filtrów.
-
Drgania samochodu przy prędkości 70-74 km/h na każdym biegu.
Hmm... A przy innych prędkościach nie masz małych wibracji? Może opony, albo fele są lekko pogięte i całość wchodzi w rezonans przez co się nasilają wibracje. xD
-
Rośnie temperatura po zgaszeniu silnika
Powinien wskazywać równe 90.
-
Dziwne szarpanie przy zmianie biegu...
Szarpał wcześniej? Czy tak nagle?
-
Paruje olej
Wpisałem w Wujka Google.
-
Paruje olej
Mi też jak silnik się nagrzeje i otworzę korek wlewu oleju to olej paruje. To chyba normalne. Oleju nic nie ubywa, jest ok. Też kiedyś tym byłem zaniepokojony, ale nic się nie dzieje. Swoją drogą ja jeżdżę na LPG, więc olej może mieć trochę większą temperaturę.
-
2.0T czy 1.8T
Są jeszcze instalacje gazowe V generacji. Ale to się jeszcze rozwija i jest droższe. 1.8T lepiej.
-
Rośnie temperatura po zgaszeniu silnika
Tj, normalne. Rozumiem, że jak go odpalisz to spada do równych 90 stopni?
-
Przebieg silnika-jak długo silnik może być eksploatowany?
Tak, musisz wyciągać. Cały przód demontujesz.
-
Przebieg silnika-jak długo silnik może być eksploatowany?
Ja kupiłem ADR, bo miałem obawy lekkie z 1.8T - 15 letnie auto z turbo. Teraz trochę żałuję, bo czasami brakuje powera, ale nie narzekam egzemplarz trafił mi się bardzo udany i eksploatacja zapowiada się długa i pomyślna. A w tej chwili oryginał przebieg 198k km.
-
[B5 AWT] Szybkie nagrzewanie i wysoka temperatura silnika
Czujnik, a może pompa wody, a może siadł ci ten wiatraczek plastikowany w pompie, chociaż przy takich odczytach to sprawdziłbym czujnik.
-
BUŁGARIA - Wczasy proszę o informacje
Właśnie to podesłałem.
-
BUŁGARIA - Wczasy proszę o informacje
Na privie już wysyłam ci PM z linkiem do forum na którym praktycznie wszystko znajdziesz o Bułgarii.
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Jeśli chodzi o Wielkopolskę, a szczególnie rejony Poznania/Gniezna to pod Gnieznem jest świetny gazownik w Cielimowie. Jest to oficjalny warsztat partnerski Staga, gościu montuje najlepsze części i nie jest drogi. AUTO FORMAT, Klonowa 1, Cielimowo Tel: 61 425 96 07, 505 107 799
-
Pomoc w wyborze silnika
I pisze to kolega co jeździ 1.6 Szczerze wątpię żeby tobie palił 7 bo przy takiej budzie ten silnik się męczy a mój nie ;p Bardzo ciężko wam w to uwierzyć a praktycznie żaden z was takiego silnika nie ma a tylko wypowiada się co on tam słyszał Proponuję zakupić 3.0 ASN i pojechać w trasę... ludzie DA SIĘ 1,2k rpm i 7 litrów. xD
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Możesz podać jakieś szczegóły?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Tylko one nie mają zastosowania jako przeciwmgłowe, lecz jako dzienne.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-rezanie-montaz-halogenow-polifta-zderzak-przedliftowy-64836/
-
Dużę spalanie gazu pomocy
Powinien ci spalić około 13 litrów przy takiej jeździe autostradowej. W ruchu przy takich prędkościach dobry ADR pali 14 litrów LPG. Więc jedź do gazownika i polecam tankować na Shellu - mi pali tam o pół litra, litr mniej. A i staraj się hamować silnikiem.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Z tego co widziałem to najlepiej kupić z kratkami od polifta.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
OK, dzęki, czyli trzeba jeszcze pomyśleć o halogenach.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jestem zielony w temacie i trochę ciężko przebić się przez 62 strony wątku, lecz przed liftem halo był w reflektorze, czyli po zmianie na poliftingowe reflektory nie będzie halogenów. Dobrze myślę?
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
OK, dzięki to zamawiam od Skody. ;]