Treść opublikowana przez krystian503394
-
Spoty wrocławskie
To ja szczur. Widze ze mcDonald aktywny Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
Fdtkbzrj Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
Zwarty i gotowy ale tylko coś zjeść w dobrej
-
Spoty wrocławskie
podjadę to pochwalę się nowym dziwko wozem
-
A4-KLUB.GERMANY
Panowie znalazłem Seata http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=215135928 to są okolice Hannover, czy ktoś mógł by podjechać i zobaczyć to autko bym był bardzo wdzięczny. Czy warte drogi, pozdrawiam.
-
Spoty wrocławskie
Przyjadę na 100%
-
Spoty wrocławskie
To twój produkt
-
Spoty wrocławskie
<br /><br /> Gleba na maksa ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- <br /><br /> Gleba na maksa
-
Spoty wrocławskie
Panowie opłaca się http://moto.allegro.pl/rh-4-x-9j-opony-205-45-cult-german-rarytas-style-i2344967603.html ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- Panowie opłaca się http://moto.allegro.pl/rh-4-x-9j-opony-205-45-cult-german-rarytas-style-i2344967603.html
-
Spoty wrocławskie
jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać. ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- jaki cwaniak oczytany piszą że działa a inne nie maja kamerki po za tym w moim mioo 200 działa auto mapa i ma 3lata to w nowej ma nie działać.
-
Spoty wrocławskie
Czy nie możesz choć ras napisać tak lub nie, tylko jakieś filozofie.
-
Spoty wrocławskie
Warto panowie http://allegro.pl/gps-7-slim-mapa-av-bt-fm-4gb-kamera-kolor-i2348812336.html http://allegro.pl/gps-7-slim-mapa-av-bt-fm-4gb-kamera-kolor-i2351475631.html ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Warto panowie http://allegro.pl/gps-7-slim-mapa-av-bt-fm-4gb-kamera-kolor-i2348812336.html http://allegro.pl/gps-7-slim-mapa-av-bt-fm-4gb-kamera-kolor-i2351475631.html
-
Spoty wrocławskie
Wesołych świąt i mokrego dyngusa
-
Spoty wrocławskie
Auto ogarnięte i wszystko hula, moc powróciła tylko tarcze i klocki z tyłu wymiana. ---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:23 ---------- A koleś naprawdę zna się na 1,8t, a nie jak warsztatowe koty co tylko miauczą kup to nowe czy tamto.
-
Spoty wrocławskie
Gratulacje teraz jesteś TATO
-
Spoty wrocławskie
Spoko szczuras na allegro są po 14zł ale dzięki stary
-
Spoty wrocławskie
złamał się, ale został sklejony i hula
-
Spoty wrocławskie
Szukam takiego zaworku ELEKTROZAWÓR 058133459. [AJL] 1,8T.
-
Spoty wrocławskie
Pany ktoś jutro tak o 20 na browar do Dobrej wybiera się.
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz wiesz co tak pstrykała jak odpalałem i szarpało pompą paliwa ---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:12 ---------- Pojechałem do Muchy i odpiął komputer, woda we wtyczkach, wydmuchał podpiął i gitara.
-
Spoty wrocławskie
Hornet kiedy opijamy narodziny nowego klubowicza
-
Spoty wrocławskie
Ja mam parę gratów dla niego podkładki nakrętki i takie tam ale zawsze coś cię przyda ---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ---------- a ta czerwona loszka to moja pierwsza audi
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Mam już trzecie audi i były to 1,9 tdi 120KM, potem 1,9 tdi 90KM i obecnie 1,8 T 180KM i wszystkie zalewane były Castrolem, potem Mobil, ale najlepszy jaki chodził cicho nic nie klekotało po 8tysi to był ELF. Leje go już dobre parę lat i wszystko z silnikiem jest ok. A czasem było tak że tygodniowo waliłem 2000tysi km bo przez dwa lata pracowałem w Niemczech a na weekend do polski, pozdrawiam.
-
Ile pali Wam gazu?
We Wrocławiu tak 14l a w trasie tak do 10l w cyklu mieszanym 11l. Instalacja BRC sekwencja
-
Spoty wrocławskie
Hornet dzięki wystarczyło zamienić kabelki i działa, jeden problem mniej pozdrawiam.