Treść opublikowana przez Quba_88
-
Analiza logow w audi 1,9 tdi afn 110km 003 011
003 http://vaglog.pl/log_212416.html 008 http://vaglog.pl/log_212415.html 011 http://vaglog.pl/log_212414.html
-
Analiza logow w audi 1,9 tdi afn 110km 003 011
Dawka paliwa jest dobrze to wiem jedynie kat do poprawy. Egr - byl czyszczony w tamtym roku wraz z kolektorem. A co jest nie tak z przeplywka oraz z podcisnieniem moglbym troche o lepsze wyjasnienie ?? Lepiej nie wyrzucac katalizatora czyli jest wporzadku? A jesli chodzi o filtry do byly wymieniane wraz z olejem miesiac temu. A o tym, co piszesz kolego ze moga byc pokrzywione blaszki lub zawalony piachem to chodzi o intercooler?
-
Analiza logow w audi 1,9 tdi afn 110km 003 011
Wrzucam dalsze logi, prosze o analize. Logi dynamiczne MB 003 http://vaglog.pl/log_211707.html 011 http://vaglog.pl/log_211708.html 000,001,004 http://vaglog.pl/log_211807.html 008,010 http://vaglog.pl/log_211808.html Logi statyczne BS 000 http://vaglog.pl/log_211809.html 003 http://vaglog.pl/log_211810.html 004 http://vaglog.pl/log_211811.html 011 http://vaglog.pl/log_211812.html Logi statyczne MB 000,001,003 http://vaglog.pl/log_211815.html 004,007,013 http://vaglog.pl/log_211814.html 018,023 http://vaglog.pl/log_211813.html
-
Analiza logow w audi 1,9 tdi afn 110km 003 011
a dokladnie jakie logi mam jeszcze zrobic .
-
Kąt wtrysku AFN różnice w BS a MB
czytac nie umiesz ? w bs ustawiasz miedzy 50-60 ja osobiscie ustawiam blizej 60 czytac umiem, chcialem sie upewnic kolego, dzieki .
-
Kąt wtrysku AFN różnice w BS a MB
aktualnie w BS skaka od 3 do 7 wiec mam ustawic kolo 50 na rozgrzanym silniku, czy dobrze rozumiem.
-
Analiza logow w audi 1,9 tdi afn 110km 003 011
witam czy moglby ktos zerknac na te logi i powiedziec czy jest wszystko dobrze . 003 http://vaglog.pl/log_211707.html 011 http://vaglog.pl/log_211708.html
-
Kąt wtrysku AFN różnice w BS a MB
Odwrotnie w MB 57-62, a w BS 2-3. silnik rozgrzany do 90.
-
Kąt wtrysku AFN różnice w BS a MB
Witam a jesli w BS mam 57-62 a w MB gdzies 2-3, co to oznacza?
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
witam, czy jest mozliwosc zakupienia sprezynek.
-
Głośniki przód 300-500 zł
Raczej mysle o 13 bo z wiekszymi jest wiecej roboty
-
Głośniki przód 300-500 zł
Mam radio alpine cda 117ri oraz wzmaka crunch gti 4150 jakie glosniki moglbym montowac do przodu by nie bylo duzo roboty?
-
Kto zakładał zderzak poliftowy do przedlifta ?
Wszystko kolego pasuje, kupisz slizgi poliftowe (pasuje jeden otwor dwa do zrobienia ), zderzak oraz ja jeszcze kupilem kierownice powietrza poliftowa.
-
Co to jest? Głośnik, zwrotnica, wzmacniacz?
A czy ktos ma moze taki wzmacniacz??