Treść opublikowana przez adikrakow
-
[B5 AFB] czy pompa centralnego bedzie pasowała?
z tego co mi wiadomo pompa jest taka sama....
-
Dobre texty II-go Zimowego Zlotu
Poziek: Cuber ale ja mam rączki tutaj :gwizdanie: Sokół: Na faktach :polew:
-
Dobre texty II-go Zimowego Zlotu
osboba trzecia: Cuber bo Trzeniu kazał Cię obudzić tekst 2 Zuku: I'll be back for you...
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
tiaaaa to wolałbym wógole nie myć :polew:
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
hehehe :gwizdanie:
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
ja bym raczej powiedział że od jazdy na ręcznym
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
boli ręka? :decayed: :polew:
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
nie martw sie o nas damy rade nawet na slikach najwyżej wcześniej dokopiemy się do twardego gruntu
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
lol pogoda się ciekawa zapowiada, popatrzmy na to mili Państwo z innej strony będziemy mieli upragniony kulig :kox:
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
adi nic nie pisał, jedynie proponował angeli ze zamiast wstawać rano i gnać na RZ możecie ja zgarnąć z KR ale jak ustaliliśmy nie będziemy przedkładać pociągu nad
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
stawiam stówę na Murzyna
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
a jak się siwek zmęczy to trzeba będzie go podratować jakimś TeDeIkiem
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
tak zapytam na letnie kapcie jest już pogoda czy raczej nie bardzo??
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy, kontrolka świec mryga, auto nie odpala.
nooo to jest akurat logiczne jak padnie aku to wogóle nie pojedziesz, ale mówiłeś że mrygała kontrolka świec więc aku coś tam prądu miał, poza tym rozrusznik kręcił, jakby była to wina akumulatora to ani by nie jęknął...
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy, kontrolka świec mryga, auto nie odpala.
pompa możliwe ale niekoniecznie, skoro mrygają świece żarowe, to ewidentnie zapisał się błąd w sterowniku, u mnie jak padła pompa nie wywaliło żadnego błędu... musisz podpiąć VAGa i zobaczyć co pokaże
-
[B5 AFB] 6 biegowa ręczna, wymiana oleju
witam mam pytanko związane z wymianą oleju w maualnjej skrzyni, czy serwis przewiduje i ewentualnie po jakim przebiegu?? może ktoś już to robił, da radę wymienić samemu czy jest z tym problem?? dodam że mam przejechane 230kkm i napewno nikt z tym nic nie grzebał...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jako, że jestem tu nowy witam wszystkich Adrian z Krakowa się kłania, moja ślicznotka: avant srebrny metalic 2.5V6 AFB obecnie 180KM, poprzednio B4 1Z 128KM(dawał radę)...