Treść opublikowana przez guerrero
-
Jaka opona na alu 7,5Jx17 H2
To rozumiem ze najlepszym wyborem jest 235 przy 45/17, a jak to będzie z 18''? np. 225/40/18 Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2
-
Jaka opona na alu 7,5Jx17 H2
ja do tej pory bylem przekonany ze standardem do 17'' jest walsnie 225/45 ;/
-
Nowe felig na lato
na jednym i drugim aucie wygladaja bardzo fajnie, wiec chyba rozwialiscie moje watpliwosci , ale poczekam jeszcze za zdj. z dystansami
-
Nowe felig na lato
no wlasnie nie wiem, ale w innym temacie kolega z forum napisal ze do b6 powinno byc mniejsze ET
-
Nowe felig na lato
witam, pewnie jest to juz kolejny taki temat, za co bardzo przepraszam , ale dalej nie potrafie sam zdecydowac jaki feligi beda dal mnie najlepsze. Mam a4b6 obnizona 0 4cm i chcialbym na lato kupic felgi 17'' najbardzie pasuje mi ten model i tu sie zaczyna caly problem odnosie tego et . Chciałby zeby nic nie ocieralo i nie musial stosowac zadnych dystansow, o oponach jakich myslalem to 225/45/17 pomoze ktos takiemu noobowi jak ja
-
Znaczenie ET Felgi
w B6 powinieneś mieć mniejsze ET czyli będziesz potrzebował dystansów Mniejsze ET to np. ET35? A przy 18' jakie w moim przypadku będzie najlepsze ET? Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2
-
Znaczenie ET Felgi
witam, ma pytanko: czy w b6 z glebą -40mm beda paslowaly 7,5Jx17 ET45 5x112 z oponami 225/45/17 czy lepiej jakies inne zestawienie? z gory dziekuje za info
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
prosze bardzo <br /><br /> przod jest 64,7cm, a bylo 69,5cm tyl jest 64,5cm, a bylo 68,2cm <br /><br />
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Kupiłem te eibachy i jestem strasznie zadowolony, auto równo siadlo, jest twarde ale w zakrętach się super trzyma. Po miesiącu użytkowania tych sprężyn mogę śmiało polecić innym Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
kyb ale dokladnie sprawdze jutro i juz prawie podjelem decyzje ze kupuje te springi: Eibach -
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Zawieszenie sportowe kpl. Audi A4 kombi Monroe (2499693723) - motoAllegro jeszcze znalazlem cos takiego, cena chyba atrakcyjna, dzwonilem i dowiedzialem sie ze sa tylko dwa paski na sprezynach zielony,niebieski i ze strasznie zle sie jezdzilo bo byl twardy :)a na slasku straszne dziury:) prosze o szybka podpowiedz czy je brac bo bym jeszcze dzisaj podjechal
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
A do mojej b6 będzie to wszystko pasowało? Lestat wspominales wyżej że będziesz miał do sprzedania springi od sline jaka cena ? K.wagowa 5 mojego mogą chyba za bardzo posadzić ? Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
AMORTYZATORY SPREZYNY AUDI A4 8E0 S-LINE (2500267736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. moze rozszyfrowac ktos co to za kategoria wagowa? ja juz jestem glupi nie mam pojecia co robic:(
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
No montaż też ok, dwa razy sprawdzane:(, a mogę tylko wymienić sprezyny z przodu czy trzeba caly komplet razem z tylem? Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 24-07-2012 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2012 at 21:38 ---------- a co powiecie ja bym wymienil caly komplet na cos takiego? EIBACH KOMPLET SPRĘŻYN SPORT AUDI A4 B6 B7 od 2001 (2462692790) - motoAllegro jak to bedzie przod siadzie o 30mm i tyl tez o 30mm i w sumie przod znowu bedzie wyzej ? dobrze mysle? obecnie tyl wyglada tak i w sumie tak moglby pozostac ale ja siadzie to nie bede mial nic przeciwko:) : <br /><br />
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
amorki kyb kupione na forum od TOMa77 dobrane sa dobrze, sprezyny dokladnie tak jak napisales wyzej
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
Czekać? Ja już zrobiłem ponad 1500km a przód dalej wygląda jak wóz drabiniasty:( Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
-
Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko
witam, po wymianie przednich amortyzatorow przod poszedl bardzo do gory <br /><br /> czy moge jakos obnizyc to sprezynami? wystarczy kupic sprezyny tylko na przod czy musze rowniez wymienic z tylu?( tyl teraz jest ok) prosze o jakas porade bo strasznie mnie irytuje na allegro znalazlem cos takiego: SPRĘŻYNY KOMPLET DO AUDI A4 B6 2001-2004 ROK KOMBI (2487631343) - motoAllegro kat wgowa 8, ja u siebie mam 10 co wy na to? z gory dziekuje i pozdrawiam
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
mam 1BA OJK niebieski, pomaranczowy(chyba), rozowy, rozowy na starym amort. jest numer 8E0 413 031 CC o ten nr. chodzilo?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
tylko amorki, zlozone w warsztacie wiec powinno byc ok i dobrane tez raczej dobrze, kupione przez to forum od TOMa77
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
to z przodu za wysoko z tylu za nisko tyl moglby tak zostac tylko ten przod mnie irytuje
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
dorzucam zdjecia przod od podloza do blotnika 69.5cm <br /><br /> tyl od podloza do blotnika 67 cm <br /><br /> musze cos z tym zrobic
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
witam, posiadam audi a4 1.9tdi avf i po wymianie amortyzatorow przednich zauwazylem ze przod strasznie wysoko stoi (wydaje mi sie ze amorki nie powinny miec na to zadnego wplywu?, chyba ze przed wymiana tez tak bylo ale ja nie zwrocilem uwagi) strasznie mi sie to nie podoba . Tyl wyglada normalnie tylko ten przod jakos wysoko(jutro postaram sie wrzucic zdjecia) oznaczenie sprezyn to przod OJK i tyl OYJ Prosze poradzcie cos bo nie moge na to auto patrzec
-
Nowa mapa
a wiec tak wczoraj bylem u tego diagnosty: najpierw zrobil mi scan silnika, zeby sprawdzic czy nie mam bledow i wyskoczyl mi jeden blad ktorego nie mogl usunac, a spowodowane to jest ze moja audiczka ma zabezpieczenie przed odpaleniem (juz z takim czyms kupilem, przed przekreceniem rozrusznika trzeba w dwoch miejscach przyczymac, aby odpalic ) wiec zaproponowal ze on musi zalozyc jakis filterek gdzies na klabelkach od tego zabezpieczenia i tego bledu juz nie bedzie, ale to dopiero na wtorek. zauwazyle ze uzywal programu VCDS czy jakos tak i troche go podpytalem to powiedzil ze on bierze program z innego modelu audi i musie go dostosowac do mojego auta(przerobic) warsztat naprawde profesjonalny, sprzet bosch itp. ale hamowni nie ma co o tym sadzicie?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł wlasnie jak mam sprawdzic? czy moj podchodzi pod EDC15 + PD dla mnie to czarna magia
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
witam do 1,9tdi avf cena bedzie 800zl, bo za bardzo nie kumam tych oznaczen z gory dziekuje i pozdrawiam