Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wymianie amortyzatorów, przód stoi wysoko


guerrero

Rekomendowane odpowiedzi

witam, po wymianie przednich amortyzatorow przod poszedl bardzo do gory

DSCF7048.jpg

<br /><br />

czy moge jakos obnizyc to sprezynami? wystarczy kupic sprezyny tylko na przod czy musze rowniez wymienic z tylu?( tyl teraz jest ok)

prosze o jakas porade bo strasznie mnie irytuje :)

na allegro znalazlem cos takiego: SPRĘŻYNY KOMPLET DO AUDI A4 B6 2001-2004 ROK KOMBI (2487631343) - motoAllegro kat wgowa 8, ja u siebie mam 10 co wy na to?

z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi sie ulozyc poczekaj i jezdzij. W razie co to w przyszlym tygodniu bede mial sline kat 5 przod do opchniecia. Lub zestaw zwykly kat 7 przod i kat 8 tyl. Sprezyny ori audi to loteria 3 razy zmienialem:-) i w koncu zdecydowałem sie na gwint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie amortyzatory zamontowałeś ? Wygląda to nienaturalnie. Możesz wymienić tylko sprężyny na przodzie ale mimo wszystko aż tak wysoko nie powinien stać. Masz 10 kategorię na przodzie przy 1.9TDI ? niebieski pomarańczowy różowy różowy takie są kolory na sprężynach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak allroad:shock3: poszedł w górę więcej niz seria 1BA... może coś przy montażu nie tak zrobione:eusathink:, aż niemożliwe żeby poszedł tyle do góry za wysokość zawieszenia bardziej odpowiada sprężyna niż amor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No montaż też ok, dwa razy sprawdzane:(, a mogę tylko wymienić sprezyny z przodu czy trzeba caly komplet razem z tylem?

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 24-07-2012 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2012 at 21:38 ----------

a co powiecie ja bym wymienil caly komplet na cos takiego? EIBACH KOMPLET SPRĘŻYN SPORT AUDI A4 B6 B7 od 2001 (2462692790) - motoAllegro

jak to bedzie przod siadzie o 30mm i tyl tez o 30mm i w sumie przod znowu bedzie wyzej ?:) dobrze mysle?

obecnie tyl wyglada tak i w sumie tak moglby pozostac ale ja siadzie to nie bede mial nic przeciwko:) :

DSCF7049.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem coś jest nie tak albo amortyzator jest nie teges albo coś z montażem niech ktoś inny jeszcze to sprawdzi . Kupisz cały zestaw za 500zł obniżysz o 3cm a przód będzie stał i tak wyżej niż seria oprócz tego tył siądzie niżej prawidłowo a wyglądać będzie podobnie bo przód będzie sporo wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód - kategoria 8 zielony, biały, biały. Tył Ci nie powiem bo nie widzę sprężyn. Tylko że to amory są od B7 więc jakby była kategoria 7 z B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mojej b6 będzie to wszystko pasowało?

Lestat wspominales wyżej że będziesz miał do sprzedania springi od sline jaka cena ? K.wagowa 5 mojego mogą chyba za bardzo posadzić ?

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie sportowe kpl. Audi A4 kombi Monroe (2499693723) - motoAllegro jeszcze znalazlem cos takiego, cena chyba atrakcyjna, dzwonilem i dowiedzialem sie ze sa tylko dwa paski na sprezynach zielony,niebieski i ze strasznie zle sie jezdzilo bo byl twardy :)a na slasku straszne dziury:) prosze o szybka podpowiedz czy je brac bo bym jeszcze dzisaj podjechal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy przed wymianą było normalnie rozumiem dopiero po wymianie poszedł przód do góry to jak to jest wina sprężyn jeśli wcześniej było w porządku, wymienione zostały amory poszedł do góry to chyba wina amorów, nic się nie ułoży, co ma się ułożyć od razu powinno być dobrze czy każdy kto wymienia amory na nowe czeka aż się ułoży?Wiem że się nie ułoży bo mam ten sam problem u siebie, jeżdzę już tak trzeci rok i czekam aż amory się zaczną kończyć to je zmienię na odpowiednio dobrane, zaraz po wymianie kazałem zmienić na prawidłowe to powiedzieli że się ułoży i tak się układa do dzisiaj, zmieniłem nawet sprężyny niedawno na nówki myśląc że to wina sprężyn dalej to samo pieniądze wyrzucone w błoto, poza tym auto zrobiło się twarde z przodu także z autopsji obstawiam amory nic nie kombinuj szkoda kasy:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw tak jak jest, przyzwyczaisz się. Pozatym mniej krawężników Ci zagraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to wygląda .... Gdybym chciał mieć tak osadzone auto to bym się rozglądała za allroad'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...