-
Wycieraczki do a4 b7 jakiej firmy valeo xtrim czy bosh aerotwin?
Witam kolegów forumowiczów. Zamierzam wymienić wycieraczki przednie a4 b7 2005 rok.Prześledziłem na forach jak to się ma z jakością i jestem w kropce. A mianowicie jedni mówią że bosh aerotwin są ok inni że nie(piszczą,zle wycierają,nie przylegają do szyby na końcach, itd.)?A może valeo silencio xtrim?Chciałbym waszych świerzych opinii z doświadczenia gdyż wszędzie gdzie nie czytam wypowiedzi są z przed kilku lat.Nie oszukujmy się że co do jakości wszystko mogło się do dziś zmienić. Tak więc bardzo proszę o porady. Będę wdzięczny Dzięki i Pozdro!!!
-
[ALL B7] Problem z podświetleniem wizytownika i uchwytu na kubek
dzięki dzięki Pawełek10 wymontuje to jeszcze raz i sprawdzę właśnie zdemontowałem uchwyt na kubek i cholercia pusty nic nie ma żadnych diód tylko miejsce na ich wstawienie... Pewnie to tylko Mi sie wydawało że miałem kiedyś podświetlone(aczkolwiek nadal tak myślę) Trudno trzeba będzie dorobić dzięki wielkie wszystkim za pomoc pozdrówki
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
witam witam kolorek lux podoba Mi się ten czarny macik :good: super super pozdro
-
[ALL B7] Problem z podświetleniem wizytownika i uchwytu na kubek
witam Antonio nie mam tak obszernego podświetlenia ale na wizytownik i uchwyt na kubek miałem napewno na 100%. Troszkę mi to nie daje spać... Zresztą sam już głupieje chyba to zostawię jak jest pozdro
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
witam U mnie najechane 255000 ale na ten silnik nie ma problemu książka serwisowa do końca, w środku mega stan sam byłem po niego w niemczech pozdro
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
fajna zabudówka luxik pozdro
-
[ALL B7] Problem z podświetleniem wizytownika i uchwytu na kubek
fifirifi heh :polew: no miałem napewno a teraz nie Sam juz nie wiem o co w tym chodzi?jak esp podświetla a jest obok wizytownika i uchwytu na kubek to pewnie reszta też musi być podświetlana Zresztą jak zdjąłem przedni panel z wizytownika to pod nim jest jakaś płytka jakby wyświetlacz Cóś sie zjarało tylko co??? Może ktoś mi podpowie jak to ma podświetlać jak to wygląda i jak jest podłączone?może jakieś fotki? Byłbym wdzięczny wtedy mógłbym porównać czy u mnie jest identycznie dzięki bardzo
-
[B7 BRD] Problem z późnym doładowaniem
witam jak muli od niskich obrotów a potem idzie to zbadaj turbinkę może być do roboty pozdrowka
-
[B6 AVF] Dymienie przy przyspieszaniu
witam adam1077 but i jeszcze raz but od czasu do czasu nie zamulać furki U mnie też tak było Tak więc drugi bieg i 4 tys obr przez dłuższą chwile a zobaczysz różnicę pozdro
-
[B6 AWX] Szarpnięcie podczas jazdy
witam można jeżdzić na zużywającym się dwumasie aż się rozsypie Też lekko czasami telepie mi budą i czuć bicie na pedale sprzęgła (mam przejechane 260000km) Nic nie powinno się stać pozdro
-
[B5 AFM] Dziwne objawy przy gaszeniu silnika
witam ja sprawdziłbym poduchy, a dwumas sprawdzisz delikatnie wciskając sprzęgło i trzymaj jak wyczujesz stuki w pedał to dwumas siada
-
[ALL B7] Problem z podświetleniem wizytownika i uchwytu na kubek
witam nareszcie dałem radę zdemontowałem ale nie widzę tam żadnych kabelków czy coś to jak to podświetlenie działało dziwne Może ktoś coś wie na ten temat? dzięki wielkie
-
[ALL B7] Problem z podświetleniem wizytownika i uchwytu na kubek
witam kolegów forumowiczów Mam mały problem z podświetleniem wizytownika i uchwytu na kubek. przycisk od esp jest podświetlony jest ok, natomiast reszty nie pdświetla a wcześniej działało wszystko. w związku z tym mam pytanie czy muszę wymienić szufladkę i uchwyt na ten kubek czy da się to naprawić, może mogło coś się odłączyć? Proszę o porady z góry dzięki
-
[B7 BKE] EGR-jak sprawdzić?
witam kolegów dzięki bardzo egr mam jednak ok winą było zapieczenie kierownicy turbiny którą oddałem do regeneracji Teraz autko śmiga jak... bez żadnego zamulania Temat do zamknięcia Pozdrawiam
-
[B7 BKE] wycięcie katalizatora
witam Nelson Według kodu wyposażenia 0GG z książki serwisowej to nie posiadam dpfa Sorki za ponowne rozpoczęcie tematu o katalizatorze ale chcę być pewnym czy dokonać tej operacji wycięcia na moim silniczku czy nie? Wiadomo jak to teraz z mechanikami... Jeszcze raz dzięki wielkie za porady
raf79
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta