Treść opublikowana przez dragonstyle
-
Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....
niee no co Ty:D patrzyłem na rozrząd bo tez myślałem ze może przeskoczył albo co gorsze urwał sie pasek, ale jest ok. Może to kable cewka? jakieś przekaźniki? bezpieczniki? co o tym myślicie? do mechanika dam go dopiero po nowym roku niestety... może do tego czasu cos mu sie odwidzi.
-
Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....
Skasowałem błędy, próbowałem odpalić i dalej nic, błędy już się nie pokazały, czuć wszędzie paliwo, wydaje mi się że coś z prądem to będzie związane tylko nie mam pojęcia co...;/
-
Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....
odczytałem błędy VAGiem oto one prosze o pomoc 18010 (P1602) Power Supply (B+) terminal 30 Low Voltage SPORADYCZNY 16502 (P0118) Engine Coolant Temperature Circuit High Input SPORADYCZNY 16486 (P0102) Mass or Volume air Flow Circuit Low Input SPORADYCZNY 17978 (P1570) Engine Control Module blocked SPORADYCZNY 1249- ------- Injector for No. 1 Cyl. (N30) Output Open SPORADYCZNY 1250- ------- Injector for No. 2 Cyl. (N31) Output Open SPORADYCZNY 1251- ------- Injector for No. 3 Cyl. (N32) Output Open SPORADYCZNY 1252- ------- Injector for No. 4 Cyl. (N33) Output Open SPORADYCZNY
-
Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....
oki dzięki, jutro podłącze pod VAGa i zobaczymy.
-
Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....
tylko jest problem, odłączyłem aku do ładowania i pewnie będzie lipa co nie?
-
Błędy silnika
Błędy 561 to: Kraniec regulacji składu mieszanki 16505: czujnik położenia przepustnicy(potencjomert) lub jego obwód,mało prawdopodobny sygnał. Takie cos znalazłem u siebie
-
Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....
Witam, dzisiaj rano wracam sobie elegancko do domu do przejechaniu ok 40km moja Audi A4 B5 1.6+gaz 1996r zgasła. Było to tak: chciałem wyprzedzić samochód zredukowałem do 3 ja do wyprzedania, jestem juz na drugim pasie a tu lipa "stoje w miejscu" jakimś cudem udało mi mi sie wyprzedzic, strasznie traciło na mocy troche szarpało, to przeżuciem na paliwo a tu lipa dalej nic, zatrzymałem sie na poboczu i próbowałem zapalic i niestety nic z tego Jaka może być tego przyczyna? proszę o pomoc. ;(
-
Spawanie tłumika bez demontażu w Audi A4 B5 1.6
Witam, dziękuję Panowie za pomoc. Nie będę ryzykował i jednak podjadę do mechanika z migiem niech pospawa :] Pozdrawiam :]
-
Spawanie tłumika bez demontażu w Audi A4 B5 1.6
Hmm no ok dzięki, właśnie nie byłem pewien czy można spawać zwykłą spawarką :]
-
Spawanie tłumika bez demontażu w Audi A4 B5 1.6
Witam, mam pytanie odnośnie spawanie układu wydechowego na aucie zwykłą spawarką,nie jestem pewien czy tak można, czy nic sie nie stanie z instalacja itp. niestety nie da rady wyciągnąc tej rury żeby pospawać na stole;/ czy lepiej podjechać do kogos kto ma migomat ?
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
Termostat otworzył sie dopiero jak woda zaczęła sie gotować, czyli do kosza. kupiłem inny sprawdziłem jest ok. założyłem odpowietrzyłem, no i dalej lipa;/ teraz wcale mi nie pokazuje temp. a termostat sie otwiera wąż na dole gorący, jak sie właczy wentylator to zimny, czyli termostat działa. czyżby któryś czujnik? który odpowiada za wskaznik w zegarach? na klimie sprawdzałem temparatura 88-92*c przy jeździe 80*c
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
Zrobiłem tak wczoraj i dalej nic. stary termostat otwiera sie dobrze. zawiesił sie na tych blaszkach co są po bokach i został w pozycji otwartej podgoiłem je lekko i działa. ale nie wiem czy zakładac go na miejsce nowego???.. ale ten co jest teraz założony w aucie to cały czas zamkniety jutro rozbiore i zobacze czy sie otwiera tak jak ma byc.
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
Termostat Vernet za 30 zł ;/
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
Zalałem płynem, chwile pochodził na postoju. pozniej przejechałem jakies 10km i temp 70 stopni
-
Nowy termostat a temp 70 stopni. proszę o pomoc
Witam. ostatnio wymieniałem termostat w A4 B5 1.6. założyłem nowy zalałem płynem. ogrzewanie da HI, temperatura osiągnęła tylko 70, górny wąż gorący, a ten od termostatu zimny. czyli pewnie nowy termostat do wymiany? czy możne zapowietrzony układ?
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Koledzy, mam problem, dwie boczne żarówki mi nie swiecą, wyswietlacz swieci ładnie,ale przycisków nie podswietla, zarówki ok, poprawiłem luty i dalej nic:( wiecie moze w czym problem. pozdrawiam
-
[ALL B5] Wskaznik przebiegu problem
no Thx ale wiesz jestem tu nowy i nie bardzo wiem co jak i gdzie. ale dzieki pozdro
-
[ALL B5] Wskaznik przebiegu problem
ale szukam i szukam i nie moge znaleźć
-
[ALL B5] Wskaznik przebiegu problem
Witam, od pewnego czasu na wskazniku przebiegu zaczeło sie pokazywac "In I" i miga na przemian z przebiegiem o co kaman ?? a to foto ,sory za jakosc, ale niestety robione kiepskim tel:D pozdrawiam
-
[ALL] Odszkodowanie za stłuczke
Oki dzięki wszystkim za odpowiedz jutro zacznę działać w tej sprawie pozdrawiam [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 10:16_________________________________________________Witam ponownie byłem dzis w PZU, zapytałem na jakim etapie jest likwidacja szkód, dziewczyna sprawdziła i odpowiedziała, ze: 11.10.2011 wpłyneły "dopiero" jakies papiery z policji, wiec pewnie sobie do konca miesiaca poczekam. a tego druku zgłoszenia szkody w pojezdzie nie trzeba im było bo sobie skserowali dzieki wszystkim za pomoc.
-
[ALL] Odszkodowanie za stłuczke
Oki thx. Mam jeszcze pytanie do Ciebie,wypełniałeś moze takie cos "Druk zgłoszenia szkody w pojezdzie"?? bo ja wypełniałem i troche dla mnie to dziwne jest bo rzeczoznawca tego nie zabrał, a na tym druku są różne info. na temat moich danych, czy nr konta bankowego. I nie jestem pewien czy ten druk powinien zostac u mnie czy u rzeczoznawcy;/
-
[ALL] Odszkodowanie za stłuczke
Witam, 26.09.2011 miałem stłuczkę, stałem na swiatłach, gosc wjechał mi w tył, uszkodzenia na szczescie nie wielkie, lecz mam inny problem, 27.09.2011 zgłosiłem szkodę do PZU na nastepny dzien pojechałem do PZU, rzeczoznawca porobił zdjecia, czy dostane jakies pismo z info. o wysokosci odszkodowania? dzis juz 10.10.2011 a kasy na koncie dalej nie ma? ile trzeba czekac? a moze jechac do PZU troche pogadac? pozdrawiam
-
[ALL B5] Brak podświetlenia panelu klimy
Witam, mam problem, nie działa mi podswietlenie panelu klimy, działa jedynie podswietlenie wyświetlaczy, rozebrałem wszystko, sprawdziłem żarówki, wszystkie ok, ale jednak nie swiecą te od panelu sterowania. a drugi problem to ze czasami jak podkręce temp. to pozniej nie moge jej zmniejszyc, pomożecie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :hi: Audi A4 B5 1.6 Pozdrawiam ;]