Treść opublikowana przez zzyzioo
-
co to za turbina ?
Witam. Jak w temacie ww kupiłem turbinkę po remoncie i mechanik powiedział że nie pasuje miała być od brd (ta 170km) 53031013578 kpe24.5-0.6 de 7f26 dokładat też drugi intercooler itd. a juz problemy....... ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- umer części: 53039880109, 53039700109, BV43109 Numer producenta: 03G145702H, 03G145702HV, 03G145702HX czy powinna być jedna o którychś z tych nr?
-
[B7 BRB] 8eo145805aa to jest ten prawy do 1.9tdi ?
dzieki kolego szukam jeszcze jak oczko wyżej nr do reszty gratów potrzebnych do założenie drugiego icka
-
[B7 BRB] 8eo145805aa to jest ten prawy do 1.9tdi ?
sorki chłopaki chcę dołożyć na prawą stronę (drugi) i moje pytanie czy o tym nr będzie dobry?i może jak posiada nr węży i belkorury?z góry Dziękuje
-
[B7 BRB] 8eo145805aa to jest ten prawy do 1.9tdi ?
Proszę o odp
-
[ALL B7] jaka to lampa 8Eo941003
dobrze wiedziec co mi wysłał
-
[ALL B7] jaka to lampa 8Eo941003
oczywiście jest 8EO 941003 AM
-
[ALL B7] jaka to lampa 8Eo941003
Witam Robię przeróbkę lamp ze zwykłych na właśnie JAKIE??? Gośc co mi wysłał sam nie wie jakie to są,więc tu moja prośba do kolegów o ich rozszyfrowanie Pozdrawiam
-
[B7 BRB] Od mechanika do mechanika-prośba o poradę
Dzięki
-
[B7 BRB] Od mechanika do mechanika-prośba o poradę
Dzięki grzegorzxl jutro zadzwonie tam
-
[B7 BRB] Od mechanika do mechanika-prośba o poradę
dymi na czarno na wolnych obrotach nic. gdzie w lublinie mogę zrobić logi?[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 18:52_________________________________________________Chłopaki dajcie namiar gdzie mogę je zrobić
-
[B7 BRB] Od mechanika do mechanika-prośba o poradę
Witam wszystkich Auto jak w opisie przebieg 170 tys. pewne. Problem polega na tym że auto dymi,przy każdym mocniejszym dodaniu gazu. Byłem u kilku mechaników na razie nic nie zrobili bo jak na mój gust (miałem już kilka diesli) sami nie są pewni co tak naprawde JEJ dolega . na vag-u brak błedów. Ostatni mechanik po podpięciu mówił o przestawieniu ( opóźnienia lub kąta wtrysku coś takiego nie pamiętam teraz dokładnie o 1.5 stopnia) Wszystkie filtry o oleje wymienione. Mocy jej nie brakuje i równo pracuje. Brak błędów! Auto mam od niedawna. Z góry Dziękuję za pomoc
-
[B7 BRB] Świst przy odejmowaniu gazu
Witam. To i ja się podepnę u mnie jak turbina schodzi z obrotów do tak lekko zazgrzyta (zawór wymieniony na org oleje filtry wymienione) dalej kopci i zgrzyta. dziś jeździłem z vagiem i pokazywał że przepływomierz daje złą masę powietrza. aha sztanga ładnie chodzi turbo suche. :wallbash: Proszę o fachowa poradę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Szanowne grono Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b7 s-line 1.9tdi. pierwsze mody chciałbym zacząć od wymiany hamulców,znalazłem z a6 c6 2.7 tdi. Gościu pisze że pasują też do 3.0 tdi? wiem że będę potrzebował jeszcze zwrotnice. I tu moje pytanie jaki mam rozmiar swoich tarcz(288) i o ile są większe te z a6 i czy będą pasowały? Co jeszcze ewen będę potrzebował? co myślicie o płynie hamulcowym firmy ebc?
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
Witam. Jak długo to trwało?
-
Nowicjusz - wątek powitalny