Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] Od mechanika do mechanika-prośba o poradę


zzyzioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:

Auto jak w opisie przebieg 170 tys. pewne. Problem polega na tym że auto dymi,przy każdym mocniejszym dodaniu gazu. Byłem u kilku mechaników na razie nic nie zrobili bo jak na mój gust (miałem już kilka diesli) sami nie są pewni co tak naprawde JEJ dolega :wallbash:. na vag-u brak błedów. Ostatni mechanik po podpięciu mówił o przestawieniu ( opóźnienia lub kąta wtrysku coś takiego nie pamiętam teraz dokładnie o 1.5 stopnia) Wszystkie filtry o oleje wymienione. Mocy jej nie brakuje i równo pracuje. Brak błędów! Auto mam od niedawna.

Z góry Dziękuję za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dymi na czarno na wolnych obrotach nic. gdzie w lublinie mogę zrobić logi?[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 18:52_________________________________________________Chłopaki dajcie namiar gdzie mogę je zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

W Lublinie to niewiem ale polecam gościa z Parczewa jest on w Polecanych warsztatach temat : Uki i Kostrz podjedź bo ja miałem probelm ze starą A4 ciężko palił i koleś opanował temat widać, że ma pojęcie o Vagu no i nie zdarł jak Ci pseudofachowcy co za 60 zł inspekcję kasują.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dymi na czarno to gdzies masz dziure w dolocie, albo zle zrobiony wirus, albo kilka innych niedomagań. Zrob logi to sie zobaczy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...