Treść opublikowana przez janciowf
-
Wyświetlacz do radia Audi Concert
Witam. Czy mogę gdzieś dostać wyświetlacz do radia Audi Cloncert z Audi A4 FL 99r. z podłączeniem zmieniarki CD bo mi siadł.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam. Wczoraj zmieniałem koła na letnie i kumpel powiedział mi, że mam wyjechane końcówki drążków plus cztery wahacze. Zaproponował mi żebym kupił na swoją jazde komplet DENCKERMANN, czytając ten wątek piszecie, że MS też się nadaje. Co mi doradzacie??? Dodam, że jeżdżę 10 tyś. rocznie przy spokojnej jeździe. Chciałbym wymienić cały komplet. Z góry dzięki za porady. Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Schodzi lakier z plastików wnętrza
A co Wy na to żeby okleić tą folią plastik koło lewarka zmiany biegów: http://moto.allegro.pl/folia-czarny-carbon-laminat-karbon-3d-3m-50x30-i1759750535.html i czy ktoś oklejał te plastiki koło przycisku podnoszenia szyb przy drzwiach?
-
[ALL B5] Montaż tylnego środkowego pasa bezpieczeństwa.
Witam. Mam pytanko. Czy ktoś montował w swoich A4 Lift środkowe pasy bezpieczeństwa na tylnej kanapie wychodzące z góry tak jak boczne? Ostatnio jechałem Focusem II i tak z tyłu były pasy. Obecne w naszych A4 są regulowane ręcznie i latają na siedzeniu. Jutro będę sprawdzał montowanie bocznych pasów, jeżeli są montowane do półki to można powiercić troszkę i zamontować na środku. Co Wy na to?
-
[B5 AEB] ABS włącza się za każdym razem przy hamowaniu
Witam. Podłącz do kompa to pokaże Ci który to czujnik, wyciągnij go i powycieraj. Miałem taki sam problem i tak mechanik mi tak zrobił. Pozdro...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam wszystkich. Jestem posiadaczem dopiero co zakupionej A4 LIFT 1,9 TDI, 110KM, z 1999 roku, no i właśnie mam zegary bez FIS i chcę wymienić na zegary z FIS'em. Czy ktoś podjął by się wymienić i podłączyć mi zegary i za jaką cenę ??? Jestem z Przemyśla. Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jestem nowym właścicielem A4 1,9TDI 110 KM 1999r.