Treść opublikowana przez lunio666
-
Naprawa nie otwierającej się klapy bagażnika możliwość otwarcia tylko kluczykiem
Mialem to samo to chyba bolaczka B6.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
A jeszcze jedno co może sie przydać. Jak kupowalem auto to na wstecznym troszkę jechał do tylu ale bardzo słabo do przodu wogóle.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tak [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 16:08_________________________________________________Właściwie to wyje jak tylko wrzucę bieg.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bartku samochod nie nadaje sie do jazdy nie moge nawet ruszyc z miejsca, skrzynia zaczyna wyć po wrzuceniu biegu. PS ja go kupilem w takim stanie.[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 00:54_________________________________________________po skasowaniu bledow jest czystko nawet jak odpalilem auto i zmienialem biegi..
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
ten samochód zaczyna mnie zadziwiać... kasowalem bledy wcześniej ale niechcialy sie skasować a teraz poszedłem jeszcze raz sprobować i sie skasowały Chodzi oto ze nawet po skasowaniu błędów nie mogę ruszyć z miejsca jak wrzucam jaki kolwiek bieg czy D czy R czy S skrzynia zaczyna wyć... Po naciśnięciu hamulca dźwięk zanika powoli aż go nie słychać a po poszczeniu narasta... Na P i na N nieslychac wogóle. Grupa 10 0.260A ADP. Run 34.0C 15Nm Grupa 11 0.295A ADP. Run 34.0C 15Nm Chyba trzeba będzie skrzynie wyciągnic i na stół z nia.. PS Bart-S dzięki za pomoc ze znalezieniem problemu
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Udało sie Oto błedy: Control Module Part Number: 8E0 910 155 Q Component and/or Version: V30 01J 1.9l PD RdW 3230 Software Coding: 0000001 Work Shop Code: WSC 63351 10 Faults Found: 17106 - Transmission Output Speed Sensor (G195): No Signal P0722 - 000 - - 18201 - Transmission Output Speed Sensor 2 (G196): No Signal P1793 - 000 - - 17114 - Incorrect Gear Ratio P0730 - 012 - Electrical Fault in Circuit - Intermittent 18151 - Clutch Slip Monitoring: Signal too Large P1743 - 000 - - 17100 - Transmission Input Speed Sensor (G182): Implausible Signal P0716 - 000 - - - Intermittent 18185 - Hydraulic Pressure Sensor 2 (G194): Implausible Signal P1777 - 000 - - - Intermittent 18265 - Load Signal: Error Message from ECU P1857 - 000 - - - Intermittent 18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU P1850 - 000 - - - Intermittent 18270 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Instrument Cluster P1862 - 000 - - - Intermittent 18161 - Tiptronic Switch (F189): Implausible Signal P1753 - 000 - -
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
VAG 311.2 probowalem tez VWTOOL kablem VAG-K+CAN i tez nic... PS kupilem samochod z zepsuta skrzynia za male pieniadze. skrzynia nie dziala (tryb awaryjny miga PRNDS).
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dziś odebrałem auto wiec jak tylko wrócę do domu to sprawdzę (jak uda mi sie połączyć ze sterownikiem bo jak oglądałem auto to nie chciał sie połączyć).[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 13:58_________________________________________________Otóż mam taki problem ze Vag niechce sie połączyć ze skrzynia Co robić na poczatku??? Co sprawdzić??? PS ze wszystkim innym sterownikami łączy sie bez problemu.
-
Oceńcie zdjecie
Super fotka 5 gwiazdek
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam Mam takie pytanko co jest potrzebne żeby wgrać nowy soft do skrzyni (jaki interfejs)? Pytam dlatego ze mieszkam w Hiszpanii i niechce jechać do serwisu i płacić za to grube pieniadze...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam