Treść opublikowana przez bartulo
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
a czy ktos mowil ze dtm to wersja silnika? to limitowana wersja a4:)
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
witaj kolego z tego co wiem wszystkie elementy pasuja bo jest to praktycznie to samo:) pozdr
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
ja mam napewno zmieniana mape pod moje auto bo robilem to w profeskonalnym zakladzie gdzie m,oglem zrobic do 280 ale nie chcialem az tyle bo zamierzam zmienic wtryski i turbo wiec nie bede rznal na maxa silnika:))
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
witaj nie mam gotowca to juz sprawdzone a wykres gdzies posialem, mieszkam w uk wiec to maly klopot ale niedlugo bede w p wiec zrobie ponownie:) a dlaczego sadzisz ze mam gotowca??
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
przez pomylke wstawilem na poczatku jak mam go wykasowac??
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
przepraszam koledzy ale jestem tu nowy i nie orientuje sie jeszcze jak pisac te watki itd. sorka z gory
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
aaa tak kolego masz racje, ja mam 220 fabrycznie, ale juz mam zmieniona mapke i mam 265 kucy teraz autko smiga rewelacyjnie, a powiedz mi moze wiesz co moge jeszcze zrobic aby mialo wieksza moc:PP???
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
autko super, ja tez mam silnik taki jak ty tyle ze mam mape wgrana i powiem ci ze spalanie mi spadlo wczesniej mialem zupelnie jak ty:P wiec bez obaw wszystko wporzadku:))
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
kolego potrzebuje pomocy ze zmana kierownicy ze zwyklej na multi, mozesz dac mi pare wskazowek krokpo kroku jak to uczynic:)
-
[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D
WITAJ KOLEGO A GDZIE MIESZKASZ W UK??
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
dzieki wielkie, szukam jeszcze obrysow takich jak maja w stanach, czy ktos wie gdzie to mozna kupic?
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
CHLOPAKI KTO MI POMOZE CHCE ZMIENIC KIEROWNICE NA MULTI CO MAM ZROBIC? KTOS WIE MOZE??
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
HEHE NIOM AUTKO WIDOCZNE MUSI BYC:p MAM TEZ PYTANKO MOZE WIESZ GDZIE MOGE KUPIC OBRYSY DO NIEJ, TAKIE JAK SA W STANACH?
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
witam wszystkich dzis nieoczekiwanie lece na nocke do pracki, ale pewne zmiany porobione, fotki sa a wiec od jutra od rana zaczne ten watek od nowa, prosze o cierpliwosc. przepraszam za zwloke ale jak juz zrobie wszystko co chce zmienic i opisy bede gotowe w 100% wtedy wstawie wszystko na nowo prosze o cierpliwosc:)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
?? POWIEDZ MI CZY MUSZE OPRUCZ TEGO ZE KUPIE KIEROWNICE JESCZE COS ZMIENIAC? JESTEM TU NOWY NIE WIEM JESZCZE GDZIE I JAK DOKLADNIE SZUKAC:)[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 21:10_________________________________________________?? POWIEDZ MI CZY MUSZE OPRUCZ TEGO ZE KUPIE KIEROWNICE JESCZE COS ZMIENIAC? JESTEM TU NOWY NIE WIEM JESZCZE GDZIE I JAK DOKLADNIE SZUKAC:)
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
WITAJ INTERESUJA MNIE POSTOJOWKI LED JAKIE WSTWILES, BO JUZ KILKA PROBOWALEM I ZAWSZE MAM BLAD NA KOMPUTERZE. POZDRO
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
WITAJ CHCE ZMIENIC KIEROWNICE ZE ZWYKLEJ NA MULTI TAK JAK TY CO MUSZE KUPIC? SAMA KIEROWNICA WYSTARCZY CZY JESZCZE COS POTRZEBUJE?
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
SIEMKA MAM PYTANKO ODNOSNIE STEROWANIA RADIEM Z KIEROWNICY, ODEZWIJ SIE DO MNIE NA GG 8376522. CZEKAM DZIEKI
-
Nowicjusz - wątek powitalny