Treść opublikowana przez straz
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
A4 B5 AFN Mam zwykłego automata z 1997r 1,9TDi z przebiegiem 240.000 chodzi rewelacyjnie!!!! Właśnie zastanawiam się nad sprzedażą ale nowe autko też bedzie w automacie
-
Samochody z videoradarami
Leszno passat srebny nowy, srebny w kombi, oktawia 200KM czarna, numerki podam wkrótce
-
[B5 AFN] Pytanie o kontorlke airbagu???
No bardzo zastanawiające jest to czy ktoś nie wyciągnął tej żarówki???? Ale błędu na VAGu nie było wiec dla pewności idę i wyciągne licznik
-
[B5 AFN] Pytanie o kontorlke airbagu???
Koledzy zastanawia mnie temat taki iż po włączeniu zapłonu powinna sie pojawi jakaś kontrolka od poduszek! Tak mi się zdaje W mojej niuni po przekręceniu zapłonu zapala się ABA AKU jakaś ikonka z kluczykiem ale nie widzę kontrolki od air bagu! Po podłączeniu kompa wykazało że coś jest nie tak z poduszka siedzenia kierowcy ale bład sie wykasował i już się nie pojawił. Czy jakaś kontorlka powinna by na desce rozdzielczej???? Prosił bym o foty jak to możliwe!!! Jak to wygląda!!!
-
[B5 AEB] Automat - problem z ruszaniem po zimnej nocy
Ja mam tak samo koledzy ten sam objaw i niby jest to normalne. pzdr
-
[B5 AFN] Jaki olej do automatu - 4 biegi ?
A ile oleju wchodzi?????????
-
Co Cię denerwuje w audi A4
W moim A4 mnie nic nie denerwuje :>
-
[B5 1Z] Demontaż podsufitki
kolego odkręcasz słoneczniki , raczki , i ściągasz wszystkie plastiki z słupków są na wciskach i podsufitka juz wisi tylko na uszczelkach drzwi pzdr
-
Do znawców GSM - telefon działa lecz niesłychać dzwonka
głośnik od dzwonków tzn.buzer padł koszt ok 20zł pzdr
-
[B5 AFN]Przejście ze skrzyni automatycznej na manualną. Czy to możliwe?
Witam mam pytanko czy ktoś się orientuje jaki problem jest z przełożeniem automatycznej skrzyni biegów na manualną?????
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem z Leszna jak by co też się pisze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
a4 b5 1,9tdi 110km 97r witam wszystkich piotr leszno