Witam od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 1.9 TDI quattro. Stałem się nim nie co z przymusu , gdyż w moje poprzednie auto wjechała emerytka która nie znała przepisów drogowych i chyba była po kilku głębszych. Myślę , że jak na prędce wyszukane auto trafił mi się całkiem fajny okaz. Zależało mi na ekonomiczności dlatego wybór padł na TDI i bezawaryjności więc w wersji 110km , to podobno betonowe silniki. Przebieg potwierdzony książką serwisową 220000km. Z uwagi na obecną pogodę miałem okazję sprawdzić działanie napędu i stwierdzam JESTEM W SZOKU wcześniej śmigałem BMW E39 i po za komfortem obecne auto bije je na głowę. Więcej fotek w najbliższym czasie