Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysztofquattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysztofquattro

  1. Źle Ci się wydaje.. Fakt doświadczenia nie mam. Jakieś konkrety? :gwizdanie:
  2. Nie wiem jak Wy panowie ale ja jestem przekonany po obejrzeniu tego filmiku :gwizdanie: fast ride with AUDI A4 AVANT 3.0 TDI QUATTRO choć zdaje sobie sprawę z tego , że koszty serwisu takiego potwora będą pewnie 2-3 razy wyższe niż benzyny.
  3. Skoro pulsuje Ci i to i to pozostałe rzeczy pewnie też tylko może to być mniej widoczne. Podjedź do jakiegoś fachury od alternatorów jeśli to tylko regulator nie powinno być drogo kilkanaście złotych.
  4. Kolego jesli masz wątpliwości co do quattro zerknij tutaj why Quattro? - that's why : Ja też nie miałem jeszcze okazji pośmigać po śniegu , ale wierzę że będzie niezła zabawa :gwizdanie:
  5. Witam jetem jednym z wielu którzy mają ten problem. mianowicie posiadam tylko jeden kluczyk (zwykły). Chciałbym dorobić tzw. scyzoryk. Nie interesuje mnie tania chińszczyzna z allegro dlatego chciałbym , aby był to oryginalny scyzoryk. Czy możecie mi doradzić krok po kroku co jest mi potrzebne ewentualnie może ktoś zna w dobry zakład specjalizujący się w tym w okolicach Bydzi? Wiadomo , że u Konarzewskiego wykasują mnie jak za zboże Z góry dzięki za odpowiedzi.
  6. Stawiałbym na regulator napięcia. Pulsuje Ci cala elektryka (podświetlenie radia , klimy , itd)?
  7. Ja tam nie sugerowałbym się tym filmikiem. Po pierwsze to Rosja :> po drugie nie wydaje mi się , żeby gość miał opony zimowe , a po trzecie gość ewidentnie wisi na podłodze , a w tym wypadku nawet quattro sobie nie radzi.
  8. fajne wozidełko ale ta zebra na desce daje po oczach
  9. Najnowsze dane spalania gdyby kogoś po za mną interesowało Bydgoszcz - Szczecin (jazda na emeryta chociaż bywało też 160km/h) 13 litrów na 270km wychodzi ok 4,8l Bydgoszcz-Berlin-Bydgoszcz niecałe 900km wyszło 48 litrów wychodzi ok 5,4l W porownaniu z betą która potrafila wciągnąć na trasie z 8-9 litrów jestem w szoku [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 10:04_________________________________________________Z ostatniej chwili. Dziś wymienia się rozrząd. Niestety trzeba wymienić wszystkie napinacze oraz dolny uszczelniacz ponieważ już lekko się sączył. Pociesza mnie fakt , że po tym silnik będzie suchy jak pieprz. Kolejnym problemem jest łożysko tylnego koła , które również trzeba wymienić. Ktoś się orientuje w cenach takiego wynalazku do quattro? Zbankrutuje? [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 22:48_________________________________________________Dziś znalazłem w bagażniku a dokładniej we wnęce kola taką oto naklejkę a to tłumaczenie tych kodów musze przyznać że niektóre z pozycji są zaskakujące E0A = Akcja specjalna-brak 4UE = Lewo/prawo 6XC = Lusterko zewn. elektr. ustawiane 5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52 5RG = Lusterko zewn.(konvex) z poszerzonym jarzmem str. prawa 1KD = Hamulce tarczowe tył J0R = Akumulator 1LB = Faustsattelbremse przod 1AH = Abs i eds 1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe 3FE = Dach odsuwany/odchylany z napędem elektrycznym 5MF = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu, 7X0 = Bez ultradŹwiękowej sygn.przy parkowaniu 4R2 = Elektryczne podnoŚniki szyb F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung 0L2 = Pedał przyŚpiesz. z modułem elektronicznym 8GL = Alternator 0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu 0YS = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 16 0JC = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: T1R = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l litera kodowa 3NZ = Oparcie tylne dzielone 8JH = Reflektor halogenowy kzl U1A = Obudowa wskaŹników -zegara i prędkoŚciomierza X0A = National sales program germany 2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz. 8G1 = Antenna cable for radio system 9G0 = Alternator 130 a 8Z5 = Chlodnica wody M6N = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,9 l litera kodowa 7G0 = Without humidity sensor C8N = Obręcz koła ze stopów lekkich 6 jx15h2 et45 7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach 4X1 = Boczna poduszka bezp. 2K1 = Zderzak wzmocniony 6R1 = Osłona dŹwigni zmiany biegow 3L1 = Regulacja wysokoŚci,prawego siedzenia-elektryczna, com cobertura da alavanca 3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej 4F1 = Centralny zamek z blokadĄ wnętrza i blokadĄ safe 5DP = Tapicerka boczna (płyta sztywna)w kabinie pasaż. 1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego G1A = 6-gang-automatikgetriebe 4HG = Z tylnĄ szybĄ Dodatkowo rozwiązała się już niewiadoma mam AFN. To dobrze czy źle?
  10. Ja właśnie muszę zamontować coś na dachu a antena magnetyczna jakoś mnie drażni. Wcześniej miałem przykręcona do bagażnika , ale w avancie z racji kształtu to nie przejdzie. Daj znać jak się sprawdzi jeśli to nie problem.
  11. Tak mam grające dzięki. Jeszcze jedno wylukłem u Ciebie antenę do radia połączoną z CB. Możesz powiedzieć jak to się sprawdza? Jakaś orientacyjna cena i ewentualnie namiar na gościa?
  12. Faktycznie znasz problem Mogę się zgłosić na prv w razie problemu?
  13. Widzę , że ogarniasz temat. Masz może coś takiego? Jutro zaliczę giełdę samochodową w Bydzi może trafi się coś ciekawego. Potrzebny jest jakiś adapter pewnie?
  14. Mi też się podoba Czekam na ładną pogodę żeby umyć i machnąć jakąś sesję. Beta sprzedana więc droga do inwestycji otwarta hahha[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 20:01_________________________________________________Pierwsza to jednak radio tego typu http://moto.allegro.pl/clarion-vz401e-1din-2-gratisy-auto-hi-fi-w-wa-i1723581581.html jak szaleć to na docelowy model. Nie chcę inwestować , a oglądać się za innym modelem.
  15. Mam akurat aktywną pompę basu Pioniera ale szkoda mi trochę miejsca w bagażniku , a i nie wygląda coś takiego zbyt ładnie. Ok dzięki za podpowiedzi na początek ogarnę temat radia.[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 11:30_________________________________________________Fotka z ogłoszenia mojego diabła
  16. W tylnym boczku? Drzwi czy w bagażniku? Więc gdybym chciał subwoofer w bagażniku mogą go podłączyć zamiast tego głośnika i będzie git?
  17. Obecnie słucham mp3 na transmiterze FM , ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Muszę poskładać audio w moim aucie od zera. Radio ma przekręcony potencjometr lekki ruch i ryczy jak szalone. Tak pewnie załatwiono głośnik w prawych drzwiach bo charczy więc na pierwszy ogień pójdzie radio może faktycznie zostanę przy concert o którym wspominacie i właśnie głośniki. Pytanie czy jeśli mam grające głośniki w tylnych drzwiach to mam gdzieś ukryty wzmacniacz? Z góry dzięki za zainteresowanie tematem Co do BMW to koszty utrzymania faktycznie bywają tragiczne (np. dwukrotny remont automatu) , ale jeśli chodzi o komfort to w E39 był niesamowity dlatego miło będe wspominał mojego potwora
  18. O coś takiego mi chodziło i wygląda to znacznie lepiej od niefabrycznego.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 20:19_________________________________________________W E39 fabryczne audio wyglądało profesjonalnie jednak jakością grania pozostawiało wiele do życzenia. Wiem , że to w Audi potrafi całkiem przyjemnie grać. Fotka z mojego E39
  19. Ok dzięki. Dopiero wchodzę w temat audi więc wybaczcie moją niewiedzę
  20. Jak gra taki wynalazek? Myślę właśnie o jakimś niefabrycznym radiu z mp3. Są jakieś problemy z podłączeniem go? Ewentualnie coś takiego http://allegro.pl/audi-concert-iii-a4-mp3-kurier-hit-i1692311438.html Da się to zainstalować u mnie? Są jakieś problemy z podłączeniem go? I jeszcze jedno chciałbym oryginalny subwoofer do bagażnika , aby nie zabierać miejsca. Czy każde audi ma instalacje do niego?
  21. Pracuje nad tym ale imageshack odmawia współpracy [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 21:02_________________________________________________ [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 21:19_________________________________________________Na chwilę obecną wygląda to tak: -niedziałający uchwyt na napoje w konsoli środkowej -czasami działający potencjometr radia :> (proponujecie jakiś sprzęt? ) -delikatne metaliczne stukanie przy prawym kole (podobno wahacz dolny)
  22. Ja 90% czasu jeżdżę po mieście więc tu dla mnie jest rewelacja , szczególnie w deszcz tak jak dziś , ale chip będzie obowiązkowo. Żal go nie zrobić przy obecnych cenach.
  23. Czytaj ze zrozumieniem Dokładnie. Napisałem , że A4 po za komfortem jest lepsza pod każdym względem. Nie nie 2.0 i gaz. Jestem wyznawcą powiedzenia , że gaz nadaje się do kuchenek i gotowania :> Miałem E39 525 TDS w automacie. Świetne auto na trasy nawet oszczędne przy spokojnej jeździe osiągalny był wynik rzędu 6,5 litra. Niestety w mieście to nieporozumienie i z moją nogą notowałem wynik na poziomie 11-12. Przy większych prędkościach wyprzedzanie to bajka , ale w mieście buma się męczyła.
  24. Co to znaczy? Można to odczytać z jakieś tabliczki znamionowej?
  25. Zgadzam się z tą mocą , ale nie wszystko na raz. Muszę ogarnąć temat zniszczonego auta i jak będzie czas wezmę się za to. W tym czasie zdążę się zorientować się w ewentualnych niedomaganiach tego choć jak mi się wydaje nie ma ich dużo , ale nie ma co krakać Nawiasem mówiąc ktoś zna dobrego , sprawdzonego majstra od chipów w okolicy Bydzi? Ponieważ jestem początkujący w temacie Audi mam pytanie. Gdzie znaleźć ten skrót AFN , ... bo nie jestem pewien czy wybrałem właściwy? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.