Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 RS4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. w takim razie jaki kupic? do B5 95 rok 1,8 adr
  2. jaki przegub zewnetrzny? bo mi nic nie strzela przy zakretach
  3. witam od niedawna zauwarzyłem stukanie z prawej strony gdy auto jedzie na luzie, i jeszcze jak zmienie bieg i puszcze sprzegło dodajac gazu czy ma ktos pomysl co to może byc?
  4. No tak tylko on mi dal cisnienie 1.26 i powiedzial ze dysze sa za duze
  5. witam wiec sprawa wyglada tak Listwa wtryskowa jest RAIL reduktor Zavoli N i cisnienie mi ustawil 1,26 gazownik powiedzial ze nie wyreguluje tego bo sa za duze dysze w listwie, wiec moje pytanie jakie powinny byc dysze do tego silnika i mojego sprzetu?
  6. jutro zabieram sie za operacje na pompce
  7. Reduktor mam nowy Zavoli N listwe terz nowa czarnąnie wiem jaka to firma wczesnij mialem alaske at 09 i byl zekomo za slaby
  8. Czy ktoś ma Stag 200 przy reduktorze zavoli zeta n? Prosił bym o informacje jakie powinno byc ciśnienie na reduktorze zeby to wszystko ładnie chodziło bo obecnie mam zamulone auto na gazie
  9. Koledzy mam ten sam problem centralny raz otwiera raz nie zamyka praktycznie za każdym razem, z kluczyka tez otwiera mi jedne drzwi a jak pociągne za klamke otwiera resztę. Gdzie jest modół centralnego zamka w tym aucie ? czy to pompka jest modułem
  10. zalezne jest to od uszkodzenia ale zazwyczaj zaczynam 400 koncze na 2500 na mokro potem filtz i pasta tempo i G3
  11. witam kolegów sam polerowałem kilka kompltów lamp i powim ze niektóre wygladają lepiej jak nowe nie polecam lakierowac po polerce poniewaz robi sie mgła lepiej co jakis czas przetrzeć woskiem czystym polerskim
  12. Witam wszystkich forumowiczów audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.