-
[ALL] Coś stuka z prawej strony na luzie
w takim razie jaki kupic? do B5 95 rok 1,8 adr
-
[ALL] Coś stuka z prawej strony na luzie
jaki przegub zewnetrzny? bo mi nic nie strzela przy zakretach
-
[ALL] Coś stuka z prawej strony na luzie
witam od niedawna zauwarzyłem stukanie z prawej strony gdy auto jedzie na luzie, i jeszcze jak zmienie bieg i puszcze sprzegło dodajac gazu czy ma ktos pomysl co to może byc?
-
[B5 ADR] Czy ktoś ma Stag 200 przy reduktorze zavoli zeta n?
No tak tylko on mi dal cisnienie 1.26 i powiedzial ze dysze sa za duze
-
[B5 ADR] Czy ktoś ma Stag 200 przy reduktorze zavoli zeta n?
witam wiec sprawa wyglada tak Listwa wtryskowa jest RAIL reduktor Zavoli N i cisnienie mi ustawil 1,26 gazownik powiedzial ze nie wyreguluje tego bo sa za duze dysze w listwie, wiec moje pytanie jakie powinny byc dysze do tego silnika i mojego sprzetu?
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem.
jutro zabieram sie za operacje na pompce
-
[B5 ADR] Czy ktoś ma Stag 200 przy reduktorze zavoli zeta n?
Reduktor mam nowy Zavoli N listwe terz nowa czarnąnie wiem jaka to firma wczesnij mialem alaske at 09 i byl zekomo za slaby
-
[B5 ADR] Czy ktoś ma Stag 200 przy reduktorze zavoli zeta n?
Czy ktoś ma Stag 200 przy reduktorze zavoli zeta n? Prosił bym o informacje jakie powinno byc ciśnienie na reduktorze zeby to wszystko ładnie chodziło bo obecnie mam zamulone auto na gazie
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem.
Koledzy mam ten sam problem centralny raz otwiera raz nie zamyka praktycznie za każdym razem, z kluczyka tez otwiera mi jedne drzwi a jak pociągne za klamke otwiera resztę. Gdzie jest modół centralnego zamka w tym aucie ? czy to pompka jest modułem
-
[ALL B5] Naprawa, poprawa lamp reflektorów audi a4 b5
zalezne jest to od uszkodzenia ale zazwyczaj zaczynam 400 koncze na 2500 na mokro potem filtz i pasta tempo i G3
-
[ALL B5] Naprawa, poprawa lamp reflektorów audi a4 b5
witam kolegów sam polerowałem kilka kompltów lamp i powim ze niektóre wygladają lepiej jak nowe nie polecam lakierowac po polerce poniewaz robi sie mgła lepiej co jakis czas przetrzeć woskiem czystym polerskim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów audi
B5 RS4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta