Treść opublikowana przez Rubio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć. Jako że wsadziłem gwint a został mi stary zawias to proszę Was o pomoc w rozszyfrowaniu co to było:)
-
Jaki wosk ? od A do Z
Dobrze mówią jednak co do cleanera to zamiast HDC spokojnie możesz kupić Lusso Revitalizing Creme
-
Czyszczenie
Jeśli myjesz w ten sposób na bezdotyku bez wiader z wodą to tylko sobie szkodzisz i rysujesz lakier...
-
Jaki wosk ? od A do Z
Tak jak cptolgird napisał najpierw mycie,usuwanie smoły, potem glinka na to clener i dopiero wosk.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota:thumbup1:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kompleksowa Kosmetyka Samochodowa - Auto Detailing Krakw |danoncardetailing.pl , Ze mną też można się dogadać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gwint założyłem to jutro się pojawię Co do detailingu to hobbystycznie się zajmuję... Tutaj można zobaczyć moje prace: Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Opel Astra Bertone Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Renault Megane II Na dniach jeszcze wrzucę Dodga Rama Na więcej zdjęć nie było czasu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spokojnie mogło być 25 osób bo brakowało 3-4 osoby które często przyjeżdżają ale i tak udało się bardzo dobrze. Nawet Rubio był swoją nową A4ką i za***isty patent pokazał z tym webasto że uruchamiał z koma androida (Xperia J) za ile ma się włączyć hehe S6 w avancie też dawało radę. ORI webasto czy jakiś Thermo Top?? Który model A4?? Thermo Top ale nie pamiętam modelu... B5
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Soft jest do nakładania wosków a Even-Coat jest bardziej do środków ściernych jak np SWIRLX czy SCRATCH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja rowerek Ojców i piwko sokolnh jak sprzęt? testowałeś już?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wrócili i naspamowali :> po pierwsze Pablo za czytanie forum w czasie pracy powinien nie dostać premii, ale zważywszy na to że to było forumA4 konsekwencje nie zostaną wyciągnięte po drugie imprezka naprawdę a po trzecie nadszedł czs na zmiany więc sprzedaję swoją A4 oraz Alfę 147 2.0 TS i szukam Jak zrobię zdjęcia i wstawię na allegro to prześlę linki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
IWO wszystkiego naj...i S6 a zmieniając temat to furka Adama naprawdę no i to już trzecia pod MM :>
-
[B6 ASN] Turbo do B6 3.0 Quattro.....(220KM)
Tak czytam i czytam i wydaje mi się że trochę nie przemyślałeś zakupu. Te wszystkie pytania powinieneś zadać ale zanim kupiłeś swoją A4, teraz to wszystko staję się trochę bez sensu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego Pablo i powodzenia w nowej pracy MM2 Górą :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co chcesz wiedzieć...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokolnh wielkie dzięki za założenie hid'ów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Max graty za kropka :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
elo sokolnh naruchałeś już te hid'y ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.redtube.com/4656 Chciałem rozładować ciśnienie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:blink: Maxiu, to co to za kumpel :kwasny: :thumbdown: :sick3: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Max Ty jeździsz jak EMERYT jechałem wczoraj za Tobą Dietla a potem Bernardyńską i myślałem że się skończę pełen lansing
-
[B5 AAH] filtr powietrza K&N 57i czy bedzie pasowal?
Ja mam taki silnik i kupiłem samochód to już miał całe pudło z filtrem K&N. jak chcesz to mogę Ci przesłać zdjęcia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja mam unidena i jestem bardzo zadowolony. Używam go od 2 lat ...podobno w środku to to samo co President
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.bighumor.pl/pokaz,film,302,0.html :polew: :polew: :polew: