Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majnus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Podepnę się pod temat - w mojej A4 B5 też biegi wchodzą ciężko. Podczas jazdy dość ładnie, ale z postoju wrzucić jedyneczkę to czasami koszmar. Dzisiaj właśnie wymieniłem olej w skrzyni, i nic nie pomogło. Czy to może oznaczać jakieś problemy ze sprzęgłem?
  2. Jesteś pewny? Sprzęgło nie ma wpływu na to zachowanie
  3. Witam, Mam taki mały problem któy mnie bardzo irytuje - opóźnienie na gazie. Jak odpalę i sobie jeżdżę to jest dobrze dopóki się nie rozgrzeje, a jak już jest ciepły to czasami opóźnienie na pedale gazu jest ogromne (nie zawsze, a jak już się przydarzy to na jakiś czas, albo do zgaszenia silnika i ponownego odpalenia). Normalnie jest niecała sekunda (co jest normalne) ale jak mi się pojawia to "extra" opóźnienie, to po naciśnięciu jest około 1,5s, i po odpuszczeniu pedału dopiero obroty spadają po około 1-1,5s. Jest to dość nieciekawe zjawisko, bo jak jadę i zmieniam bieg, to po puszczeniu gazu i naciśnieciu sprzęgła obroty nagle idą w góre - zupełnie jakbym trzymał nogę na gazie i wcisnął sprzęgło - więc silnik wyje co każdą zmianę biegu, więc to późnienie występuję zarówno podczas "deptania" jak i odpuszczania. Co to może być?? Nie mam najmniejszego pojęcia...
  4. Audi A4 1.8l - 1999 Zatankowałem za €20 (€1,49/l = 13,5l) i na mieście zrobiłem 71 mil (x1.6 = 113km) Czyli wychodzi około 12l/100km - Jak to wygląda? Mieści się w normie? Mam ją dopiero parę dni, więc parę razy ją "podeptałem"
  5. Witam! Właśnie nabyłem swoją pierwszą Audiczkę (A4). Troszkę będzie trzeba zrobić, i mam nadzieję że uzyskam potrzebną pomoc na tym forum Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.