Treść opublikowana przez rojbert
-
[B5 AFN] Chips - co o tym sądzicie ??
teoretycznie seria powinna być 110KM ale ile rzeczywiście było to nie wiem gdyż nie dokonaliśmy pomiaru założenia były takie aby wzmocnić pojazd ale w granicach rozsądku aby nie zmniejszyć jego trwałości i oszczędzić sprzęgło
-
[B5 AFN] Chips - co o tym sądzicie ??
zapodałem swojej A4 110KM chipsa u kolegi Mirka z Dynosoft. poniżej wykresik - co o tym sądziecie ?
-
[B5 AFB] "autoseba chip tuning" (Wroclaw) - komu robil?
jeśli chodzi o dobrze zrobionego chipsa to polecam Dynosoft wrocław mi wykjręcili taki coś
-
[B5 AFN] Tylne przeciwmgielne nie działa
hej mam to samo w moim A4 kombi sprawdziłem wyłącznik, przekażnk, zarówki i nic dosłownie nic ale czytając tego posta moze zeczywiście coś jest w tej wtyczce od przyczepki bo moja jest urwana moze to jest powodem niesprawności jutro biorę sie za ten temat, bo montaż wtyczki to 15 min i moze sie w koncu uporam z tym bo wlaczę od ponad 6 miesięcy
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu - jak sie do niego dobrać ??
może coś więcej napiszesz
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu - jak sie do niego dobrać ??
bede to robił u mechanika ale aby było taniej gość zaproponował ze mam u niego w warsztacie przygotować auto do wymiany w związku z tym pytam co należy zdemontować aby umożliwić wymianę paska
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu - jak sie do niego dobrać ??
Witajcie zwracam sie z prośbą o pomoć gdyż na dniach amierzam wymienić pasek rozrządu w moim AFN w związku z tym mam pytanko jak sie do niego dobrać, wiem ze trzeba zdemontowac zderzak ale co jeszcze, lampy ?? co oprócz paska należałoby jeszcze wymienić ??
-
[B5 AFN] Climatronic - ciężko pracujące przyciski
ciężko go wcisnąć, styki sa ok, bo jak wskoczy to załącza od razu
-
[B5 AFN] Climatronic - ciężko pracujące przyciski
mam pytanko, cięko pracują mi przyciski w Climatronic (szyba, auto i klima) czy tez macie takie coś aby nacisnąc go trzba użyć poro siły, pożniej pracuje przez jakiś czas w porządku a następnie problem znowy sie pojawia co z tym można zrobić
-
[B5 AFN] Domykanie szyb - kilka pytań
tak, mam zaprogramowane z kluczyka, tylko chcę aby każdorazowo po zamknięciu drzwi pilotem moduł sam sprawdził czy trzeba zamknąć okna a w tej chwili muszę przytrzymać przycisk na pilocie aby sie szyby zamykały jeślli masz dostęp to Etki to napisz mi gdzie znajdują sie te dwie centralki
-
[B5 AFN] Domykanie szyb - kilka pytań
ok w takim razie oryginalny alarm jest przy pompie w prawym nadkolu czy odbiornik fal radiowych z pilota tez tam jest ?? a oryginalna syrenka gdzie sie znajduje, bo na słuch wydaje mi sie ze w lewym nadkolu
-
[B5 AFN] Domykanie szyb - kilka pytań
bardziej bi mi zależało na zlokalizowaniu centralki autoalarmu sprawdziłem cały boczek w nadkolu i nigdzie nie pojawia sie inpuls + ani - w czasie zamykanie samochodu pilotem
-
[B5 AFN] Domykanie szyb - kilka pytań
pytanko gdzie znajduje sie seryjny alarm a A4
-
[B5 AFN] Domykanie szyb - kilka pytań
witajcie w końcu zdecydowałem sie na zamontowanie automatycznego domykanie elektrycznych szyb. w związku z tym zaopatrzyłem sie w sterownik Unster dokopałem sie do wszystkich przewodów przy podstopnicy, zidentyfikowałem przewów na który należy podac masę aby szybki poszły w górę brakuje mi jednego przewodu posiadam oryginalny autoalarm. brakuje mi przewodu na którym pojawiałby sie impuls (moze być + lub -) który uruchamiałby przekażnik unster gdzie znajduje sie centralka radiowa od alarmu z której wychodzi sygnał na pompę zamka istnieje możliwść pobrania impulsu z pompy ale nie chciałem ciągnąć przewodu przez całe auto aby uzyskać jeden sygnał może ktoś z kolegów już przerabiał ten temat i może mi coś doradzić
-
[B5 AFN] Proszęo pomoc w interpretacji logów
dzięki demoralizator za wklejenie logów moze i teraz ktoś pomoże w interpretacji tych wyników
-
[B5 AFN] Przegub wewnętrzny - jaki tym i czy występuje osobno czy z półośką
szukałem po kilku sklepach i wszedzie jest w komplecie z pólośką
-
[B5 AFN] Przegub wewnętrzny - jaki tym i czy występuje osobno czy z półośką
szykuje mi sie wymiana przegubu wewnętrznego i dlatego mam kilka pytań: jaki typ przegubu występuje w AFN: - trójramienny czy - kulowyrównobieżny i czy przegub ten wystepuje osobno czy w komplecie z półośką dysponuje może ktoś numerem katalogowym tej części
-
[B5 AFN] Proszęo pomoc w interpretacji logów
Witajcie Mam prośbę o pomoc w zinterpretowaniu logów z próby dymanicznej, posiadam audi a4 tdi AFN 110km (zakupiłem je jakieś 3 miesiące temu), problem mam taki ze auto prycha dycha ale nie jedzie kolega który robił mi diagnostykę powiedział ze auto ma chipsa i do tego na jakieś podstawce kodującej w załączniku przesyłam logi, co można z tym zrobic aby auto jechało lepiej logi znajdują sie pod poniższym linkiem http://www.ropert.internetdsl.pl/logi.rar pozdrawiam
-
[B5 AFN] jak w domowych warunkach rozruszać zacięte prowadnice turbiny
jak to co napisalem nie pomoze [probujesz kluczem ruszac sztanga od gruchy - robisz to na zamontowanej turbinie] to kolejnym krokiem jest wyjecie turbulum ok, teraz wszystko rozumiem nie wiedziałe ze łopatki połaczone sa ze sztangą, myślałem ze trzeba dobrać sie do nich
-
[B5 AFN] jak w domowych warunkach rozruszać zacięte prowadnice turbiny
ale trzeba zdemontować turbo ??
-
[B5 AFN] jak w domowych warunkach rozruszać zacięte prowadnice turbiny
jak w domowych warunkach rozruszać zacięte prowadnice turbiny??
-
[B5 AFN] od kiedy w A4 wstawiano koło dwumasowe ?
od kiedy w A4 wstawiano koło dwumasowe ? bo mam taki przypadek ze na V biegu wcinę gaz do oporu i w czasie przyspieszania auto mi sie trzęsie jak bym jechał po bruku mechanik powiedział mi ze to koło dwumasowe ale mi sie wydaje ze mój rocznik sie na to nie łapie
-
[B5 AFN] poszukuję kilku kabli do podłaczenie auto. domykania szyb
zwracam sie z prośbą o pomoc w zlokalizowaniu kilku przewodów które sa mi niezbędne do prawidłowego podłaczenie automatycznego domykania szyb z pilota wczoraj zakupiłem uniwersalny sterownik z możliwością sterowania czasem sygnału - UNSTER - 35zł aby prawidłowo pracował potrzebuję następujące przewody: - stały +12V - sygnał centralnego zamka króry zwierałby przekaźnik - przewód na który należy podać sygnał aby się szyby zamykały dodam ze posiadam oryginalny fabryczny alarm
-
[B5 AFN] Elektryczne szyby - czy można wyłączyć automatyczny zjazd do dołu
Czy w A4 jest mozliwośc wyłączenie tej funkcj ze przez jedno naciśniecie przycisku szyba jedzie do samego dołu chciałbym aby szyba zamykała sie i otwierała tak długo jak jest przycisnięty przycisk
-
[B5 AFN] Zacinające się wtryski, jakie na to lekarstwo
w czasie jazdy przy wyższej prędkości obrotowej silnika diagnozę wydał mechanik, vag nic nie mówił