Treść opublikowana przez rojbert
-
[B5 AFN] Zacinające się wtryski, jakie na to lekarstwo
czasami zacinają mi sie wtryski objawia sie to tym ze przy wyższej prędkości obrotowej silnika, silnik zaczyna sie trząś i dopiero przy przegazowaniu dochodzi do siebie co można zrobić z tym oprócz wymiany wtrysków
-
Jaki wybrać rozmiar alusów i jakie na nie oponki
nie warto... raczej tak ale to zależy jeszcze od szerokości felgi. 7JX16H2 ET 40 OTWóR CENTRUJACY 57,1MM otwór centrujący dobry ?? a oponka dlaczego - nie bardzo ??
-
Jaki wybrać rozmiar alusów i jakie na nie oponki
a co powiecie o oponkach 195/60/16 ?? i czy do a4 et40 podejdzie ??
-
[B5 TDI ] Nieznany przełącznik pod kierownicą
po prostu kolego masz prawdopodobnie wymieszaną pompę paliwa i w ten sposób oszukujesz komputer ze silnik jest zimy, bo w przeciwnym wypadku ciężko by palił na rozgrzanym silniku
-
[B5 1Z] NIE PODśWIETLA SIE POKRETłO OD SZYBER DACHU
u mnie tez nie jest podświetlane
-
Jaki wybrać rozmiar alusów i jakie na nie oponki
a z innej beczki AFN a AVG czym sie róznią i co to oznacza ? [to już inny temat do innego działu, proszę nie kontynuować tutaj] - schiller
-
Jaki wybrać rozmiar alusów i jakie na nie oponki
witajcie od dłuższego czasu rozglądam sie za jakimiś aluskami i nie wiem na jaki rozmiar sie zdecydować czy brać 15' czy 16' jakie jest Wasze zdanie na ten temat i co najważniejsze jakie oponki narzucić na fele 195 czy 205 ??
-
[B5] Fabryczny alarm - przy otwieraniu nie migają kierunkowskazy
czy bez vag'a jest to mozliwe ??
-
[B5] Fabryczny alarm - przy otwieraniu nie migają kierunkowskazy
witajcie posiadam fabryczny alarm audi mam taki problem iz przy otwieraniu nie wydaje rzadnego dzwięku i nie migają kierunkowskazy natomiast przy zamykaniu jest sygnał dzwiekowy i migaja kierunki chciałbym aby przy otwieraniu także migały kierunki czy jest to możliwe do zrobienia jeśli tak to w jaki sposób ??
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych amortyzatorów - jak, jakie itp
nie wiesz jak to wyglada w kombi z tym demontażem tapicerki
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych amortyzatorów - jak, jakie itp
Zwracam sie z pytankiem dotyczącym wymiany tylnych amortyzatorów w B5 avant gdzie znajdują sie górne sruby mocujące kolumnę ?? jakie polecacie amorki na tył do kombi ?? a tak na marginesie niedawno wymieniałem amorki z przodu, zdecydowałem sie na BILSTEIN. okazuje sie ze auto przodem dość wysoko stoi czy to moze być wina ze tył jest wybity ??czy może przyczyna gdzieś indziej leży ??
-
radio audi Concert czy można podłaczyć odtwarzacz MP3
Witam mam pytanko posiadam oryginalne radio audi concert czy jest możliwośc w jakis bardzo prosty sposób podłaczyć do niego odtwarzacz MP3 i nie mam tu na mysli kasety adaptera
-
[B5 AFN] Szybko rozładowujący sie akumulator
no pomiar natężenia padu na postoju to nie jest trudne zadanie, mozesz to zrobić na dwa sposoby - zamykasz auto i odkręcasz klemę + i mięszy klemę a aku dajesz amperomierz - wyciągasz bezpiecznik i tam mierzysz - posiadasz cęgi do mierzenie natężenie prądu stałego - ale z racji ceny tego miernika rzadko stosowane
-
[B5 AFN] Szybko rozładowujący sie akumulator
a co byłó z tym radiem ze tak prąd łupało ?? a wiesz co coś w tym może być gdyż w zeszły piątek zapodałem sobie nowe radio i nie wiadomo co w nim siedzi a po drugie w sobotę demontowałem pozostałości po jakimś zestawie głośnomówiącym i też coś tam może siedzieć
-
[B5 AFN] Szybko rozładowujący sie akumulator
wiem ze trochę mało ale wiesz jak jest taki mam innego na razie nie będę miał
-
[B5 AFN] Szybko rozładowujący sie akumulator
witajcie mam następujący problem, szybko mi sie rozładowuje akumulator [pojemność 65Ah] fakt faktem ze na pokładzie jest dużo osprzetu (zegarek, alarm, fis, radio itp) ale bez przesady za pomocą amperomierza zmierzyłem pobór pródu z akumulatora w czasie postoju na zamkniętym aucie wynik mnie trochę zanipokoił, prąd oscylował w granicach 500mA, chyba trochę za dużo czy taki wynik to coś normalnego czy mam jakiegoś ukrytego porzeracza prądu ??
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
ja natomiast mam inny problem wycieraczka pracuje oki, rurka jest cala ale płyn nie leci napsikałem z góry WD40 i coś sie tam zaczęło bomblić ale leciec nie leci a i tej dyszy nie idzie przestawić bo chyba sie zastała wd nie pomaga może coś na kamień dać ale boję sie ze może sie lakier uszkodzić jak coś by tam poleciało
-
[B5 AFN] Przekaźnik tylnego światła przeciwmgielnego - gdzie go znajdę ?
jak nie istnieje skoro kolega pokazałna schemacie ze istnieje i aby sie do niego dobrać trzeba całą skrzynkę z bezpiecznikami wywalić ???
-
[B5 AFN] Przekaźnik tylnego światła przeciwmgielnego - gdzie go znajdę ?
Przekaźnik tylnego światła przeciwmgielnego - gdzie go znajdę ?? Od dłużeszgo czasu walczę z tylnym światłme przeciwmgielnym wszystko sprawdzilem i pozostają mi dwie opcje: - przekaźnik padł - uszkodzony przewód
-
Radio Concert nie gra lewy przedni głośnik - co może być ??
czyli znaczy to ze mieszkam w strefie gdzie sygnał radiowy jest marny ??
-
Radio Concert nie gra lewy przedni głośnik - co może być ??
kupiłem radio Concert gdyż wczęśniej zamontowane było radio gamma a z racji ze było zakodowane i do tego jeszcze coś w nim ktoś grzebał postanowiłem o zakupie innego modelu radio jest ok ale: - nie gra mi lewy przedni głośnik (wcześniej zamontowany był zestaw głośnomówiący nokia) - po właczeniu radia na ułamek sekundy pojawia sie napis TELEFON - co to znaczy - czy wasze radia też kiepsko odbierają programy radiowe - RDS łapie tylko na dwóch najmocniejszych stacjach - czy jakiś wzmacniacz antenowy rozwiąze problem ??
-
[ALL] A4 avant - gdzie i jak najlepiej zamontować antenę CB?
a powiedzcie mi jaki byłby efekt zakładam uchwyt na relingi (wiadomo ze nie ma dobrej masy) i dodatkowo do uchwytu osobnym przewodem daję mase z karoserii ?? zadziała to czy dać sobie spokój
-
[ALL] A4 avant - gdzie i jak najlepiej zamontować antenę CB?
Mam pytanko gdzie montujecie antenki CB w waszych kombiwozach posiadam antenkę z uchwytem SF40 i chciałem go zapodać na tylną klapę ale okazało sie ze - szczelina między klapą a dachem jest bardzo mała - rancik w klapie od spodu ma jakieś 5mm i uchwyt nie da sie wsunąc na maxa - przy otwieraniu moze na raczej na pewno coś sie uszkodzi i to będzie najprawdopodobniej lakier chciałem zamontować do relingów ale z wypowiedzi znawców tematu nie jest to najlepsze rozwiązanie w związku z tym jak Wy sobie z tym poradziliście ??
-
[A4 B5 '96] jak się dobrać do przycisków strujących szybami
dziwna sprawa z tymi przyciskami, nie wiem czy tak w audi robili ale wydaje mi sie powino być odwrotnie tj lewy lewa strona prawy prawa strona a u mnie jest na odwrót
-
[A4 B5 '96] jak się dobrać do przycisków strujących szybami
jak się dobrać do przycisków strujących szybami od strony kierowcy pytam co jakiś fachowiec tam wcześnije grzebał i sa zamontowane na odwrót