Treść opublikowana przez rojbert
-
[A4 B5 '96] jak zdemontować maskownicę głośników przednich ??
jak zdemontować maskownicę w drzwiach głośników przednich ?? czy wogóle jest to możliwe ?
-
[A4 B5 '96] Tylne przeciwmgłowe nie pali - gdzie szykać przyczyny
zarówka jest ok, a napięcia nie sprawdziłem
-
[A4 B5 '96] Tylne przeciwmgłowe nie pali - gdzie szykać przyczyny
a z tyłu powinny dwa przeciwmgielna być czy tylko jeden ?? bo w większości samochodów jest tylko jeden nic nie pali od strony kierowcy zarówka jest ok, natomiast jeśli z drugiej strony powinno też być to nie wiem bo nie sprawdzałem czy wogóle jest zarówka
-
[A4 B5 '96] Tylne przeciwmgłowe nie pali - gdzie szykać przyczyny
czy ten sposób wyjmowanie dotyczy również wyłącznika halogenów ?? bo wydaje mi sie ze wszystkie w rzędzie są jakoś połączone
-
[A4 B5 '96] Tylne przeciwmgłowe nie pali - gdzie szykać przyczyny
żarówka jest bo wyjąłem całe mocowanie żarówek bezpiecznik jest ok, jest wspólny z przednimi wydaje mi sie ze prąd nie dochodzi ale dlaczego ?? jeszcze chciałbym sprawdzić wyłącznik ale nie wiem jak sie ten cały zespól wyłączników wymontowuje ?? chyba ze macie inny sposób na sprawdzenie tego ??
-
[A4 B5 '96] Tylne przeciwmgłowe nie pali - gdzie szykać przyczyny
Witajcie mam pytanko, nie pali mi tylne światło przeciwmgłowe zarówka jest ok bezpicznik jest ok bo palą sie przednie gdzie szukać usterki ??
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
napisałem ze sie nie rusza to miałem na myśli ze nie lata na boki przesuwa sie normalnie pród-tył
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
nie rusza sie
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
to juz nie wiem co to może być, pozostaje mi tylko czekać na opnię znawców marki moze sie juz ktoś z takim czyms spotkal
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
ze wstępnej obserwacji wydaje mi sie ze jest to jakiś dodatowy element prowadnicynie wiem czy w A4 były montowane podnóżki pod uda ??
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
w drugim tego nie ma
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
no to w tym kółeczku[popraw temat] - schiller
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
Mam pytanko do znawców marki co to jest ?? znajduje sie to tylko pod siedzeniem kierowcy
-
Domykania el. szyb z oryginalnego pilota i ele. lusterka
ok, to już wiem, na który przewód podać masę aby sie zamknęły szyby pytanko dodatkowe - gdzie mogę znaleźć przewód na którym pojawia sie impuls z centralnego zamka ??
-
Domykania el. szyb z oryginalnego pilota i ele. lusterka
Witajcie Jak juz wcześniej pisałem stałem sie niedawno szczęśliwym posiadaczem A4 TDi, w związku z tym mam i z pewnością jeszcze będę miał pytania: Pyt nr:1 posiadam oryginalne fabryczne sterowanie zamkami z pilota i chciałbym aby ele. szyby i szyberdach automatycznie się domykały po zamknięciu drzwi. posiadam uniwersalny sterownik z możliwością przyczymania impulsu na max 20s instrukcja ->http://www.amt-alarmy.pl/download/zamki_centralne/unster.pdf pytanko czy macie zidentyfikowane przewody z złaczu drzwi bo nie wiem gdzie się mam wpiąć a niechcę robić doświadczeń bo czasami można narobić dużo szkód pyt. nr:2 elektryczne lusterko, porusza sie we wszystkie kierunki oprócz w dół. Gdy przesunę ręcznie w górę podjedzie ale w dół już nie chce. Co się stało z tym lusterkiem i jak to można naprawić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie, jestem nowy na tym forum i chciałbym się przywitać. Kilka dni temu zanabyłem A4 tdi i w związku z tym sie tu pojawiłem i z pewnością będę miał dużo pytań na temat tego auta jestem nowy na tym forum ale wcześniej czynnie brałem udział w innych forach motoryzacyjnych (www.autokacik.pl i www.vwgolf.pl) mam nadzieję ze dużo ciekawych rzeczy sie tu dowiem pozdrawiam serdrecznie Rojbert