Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdoKrycha007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AdoKrycha007

  1. jak żyć panie premierze, jak żyć... ;(
  2. no właśnie. więc dlatego w innych przypadkach się nie interesuja, ale w tym własnie powinni. btw - nie wiedzieć czemu pracownicy otomoto usunęli ogłoszenie będące ostrzeżeniem, a główne z feralnym autem zostawili
  3. wszystko pieknie ładnie. dlaczego w takim razie nikt z inspekcji drogowej, policji czy whatever się tym nie zainteresuje?
  4. witajcie Nowosądeczanie mam pytanie do Was o takowy komisik w Waszym mieście - zowie się on LansCar i jest na ulicy Lachów Cośtam ;-) foty na ich aukcjach walą po ryjku photoshopem, bo autka wyglądają lepiej niż nowości z salonu ale chciałbym wiedzieć jak jest naprawdę.. Czy ten komis jest w miarę? Mają tam często audiki, z tego co widzę po necie... Czy warto jechac ze 100 km, czy to głównie szroty?
  5. jak żyć panie premierze, jak żyć...
  6. heh nie mówię poważnie. żartuję. powtórzyłem to co kiedyś Lepper krzyczał inteligentnie że trzeba dodrukować
  7. pisali wyżej tylko że nikt Ci nie natrzepie kasy na podwyżki. a jeden taki który chciał enteligentnie dodrukować kasy się niedawno powiesił i już kompletnie nie ma na kogo liczyć
  8. a nie mówiłem
  9. a kto i za co podniesie? przyjdzie drugi Lepperzyna i "dodrukuje pieniądze"?
  10. owszem. problem jest "jedynie" taki że za te parę lat wszędzie paliwa będą po w przeliczeniu np 10 zł/l, ale nasze zarobki stoją w miejscu.
  11. dokładnie. mamy jedno z najtańszych paliw w UE choć wiem że to śmiesznie brzmi. Do 2018 ceny wszystkich paliw w UE mają być porównywalne a ile to będzie (może 10 zł/l?) to nikt teraz nie powie..
  12. dokładnie. rozwala mnie jak słysze że jakby rządził PIS czy Korwin to bena była by dzięki nim po 3 zł/l.
  13. zgoda, tylko idzie to wszystko do tego, że bedziemy płacić za paliwa w każdym kraju UE tyle samo, pewnie grubo wiecej niz teraz, ale u nas zarobki będą jedne z najnizszych dalej
  14. ? przecież podwyzki idą przez unie i nową akcyze a nie przez nasze pożal się boże przepłacone 2 razy i niedokończone stadiony na euro, o drogach nie wspominając..
  15. dlaczego akurat do 06.2012?
  16. śledzę ten wątek i ciekawi mnie czy coś się wyjasniło?
  17. http://www.fakt.pl/WOW-Oto-bryka-Szczesnego-Kosztowala-,artykuly,133635,1.html fan marki
  18. Witam forumowiczów, Interesuje mnie lista wszystkich opcji silników 1,9 tdi w audi a4, w których są pompowtryski... buszując po tym zacnym forum przyrządziłem sobie takową listę. Mam prośbę do doświadczonych klubowiczów o jej weryfikacje - czy jest prawidłowa i czy kompletna: AUDI A4 1.9 TDI 101 KM AVB AUDI A4 1.9 TDI 115 KM AJM / ATJ AUDI A4 1.9 TDI 116 KM AJM AUDI A4 1.9 TDI 130 KM AVF / AWX dzięki
  19. wow, pierwszy raz widze taką tapicere w cegle
  20. kolor w dechę to fakt
  21. też tak słyszałem stąd moje wątpliwości.. ;(
  22. dlatego jak mówiłem, to nie finalna decyzja.. wierzę że Klubowicze pomogą i doradzą
  23. jestem zrażony opowieściami o pompowtryskach i kosztach napraw + przykład bliskiej mi osoby, choć to akurat był Paszczak B5. może jak spędzę tysiąc godzin na tym forum to mi się to odmieni?
  24. z tego co znalazłem wczesniej to AFN i AVG (produkcja 2/96-10/00), ale chciałem się upewnić stąd moje pytanie wyżej,.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.