-
[B5 AVG] Stuki podczas ruszania
Ja mam podobnie przy ruszaniu stuka jakby cos w przednim zawieszeniu
-
[B5 AFN] Wibracje - pulsowanie podczas hamowania
Wymieniłem już przednie tarcze ale bez zacisków narazie.Po wymianie prawej strony juz wystarczylo.wibracje ustaly calkowicie.Gdy przymierzylem stara tarcze do nowej szczelina bylo całkiem spora
-
[B5 AFN] Szumienie przy skręcaniu w prawo pomocy!!!
Raczej łożysko.Ostatnio wymieniałem i przy obracaniu kołem szumi.I przy skrecie moze faktycznie jest obciazenie i szumi bardziej chociaz u siebie nie slyszalem
-
[B5 AFN] Szumienie przy skręcaniu w prawo pomocy!!!
Wątpie, że to jest przegub ponieważ mialem podobny problem, z tym ze bylo to stukanie tylko przy skrecie.Po wymianie przegubu ustalo.Natomiast nie bylo slychac szumu
-
[B5 AFN] Wibracje - pulsowanie podczas hamowania
Niestety mam taki sam problem.Tylko, że już grubo od ponad roku bo nie ma kiedy sprawdzić i sie już tak przyzwyczailem chamując biegami tylko ze na trasie to jest samobójstwo dosłownie.Wszyscy mówią że tarcze są poprostu krzywe.Ostatnio jakby sie troszke poprawiło po wymianie łożyska z przodu i dolnego wahacza.Obawiam sie że taka jazda spowoduje większe problemy i będą szly za tym kolejne wydatki na części.Co może być oprocz tych tarcz?Z góry dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chciałbym serdecznie przywitac forumowiczów A4 klubu
cichy47
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta