Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cinek mk IV

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cinek mk IV

  1. to znaczy się jest tak że wszystko gra ale dopiero po przekroczeniu 70 idzie taki porządny bass... bawiąc sie gazem w trakcie gazem pomiędzy 60 a 70 to słychać cykanie w głośnikach
  2. panowie problem polega na tym że tuba gra dopiero po przekroczeniu 70km/h , nie wiem czy to jest tak ori, jest tak odkąd mam samochód ... jesli tak jest ori to czy da się to jakos obejść....... auto A4B6 system bosse z navi plus
  3. Pytanie czy maglownica z servotronic'iem od A6 C5 podejdzie do A4 B6..... u mnie w A4 też jest servotronic ale padła i mam do kupienia po taniości z A6........ Czy ktoś się orientuje, czy jak bym założył zwykłą (bez servotronica) to będą jakieś komplikacje????
  4. sprawa wygląda tak... dałem maglownice do regeneracji co założyłem to ciekło i tak 3razy za czwartym dopłaciłem 300zł, założyłem pośmigałem 4 dni i znowu wyciekło, za każdym razem nowy plyn, a i pompa też jest nowa... firma koło łodzi ..... i moje pytanie... czy jak założę magiel bez serwotronika to czy to będzie chodzić jak powinno czy nie da rady tego tak ogarnąc????? ---------- Post dopisany 18-06-2013 at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 18:11 ---------- up
  5. a jest jakiś adapter na ori zestaw tak żeby wszystko działało tak jak jest teraz????
  6. panowie przymierzam się do zmiany z analogowej na tą cyfrową. mam ori tuner i teraz nie wiem czy mam go wywalić i w stawić te co są na allegro czy jeden podłączyć pod drugi... i w jaki sposób.... przy tych tunerach są troche inne wtyczki antenowe co przy ori.... i czy z radia będzie można zmieniać kanały, mam dwie anteny (avant) navi też chyba jest tam podłączona, czy po zmianie będzie działać???? Jak ktoś się orientuje coś w tym temacie to prosze o pomoc
  7. pany a jakiś konkretny środek do czyszczenia jest czy zostaje moczenie w ropie?
  8. może jakiś program dla lepszego kopa.....fukra przyjazna oku
  9. Siemka wszystkim, jestem świerzy na forum A4. Od tygodnie jestem posiadaczem A4 B6 2.5TDI 132KW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.